Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 t
#994
Pantha Rei napisal/-a:na predstavitveni strani vseh prog sem prebral, da je možno proge med seboj tudi kombinirati (predvsem takrat, ko si želimo malo daljši tek). zanima me, če je kdo od vas to že poskusil. predvsem me zanima kakšni so kilometrski odseki delov, ki jih dodajamo osnovni progi.


Hja, težka bo. Še posebno, če se ti gre za natančno seštevanje metrov in kilometrov. Jaz rada (sicer zelo malo) podaljšam rdečo progo na povratku, tako da zavijem pri igrišču v Mostecu desno na rumeno. Samo, da me potem rumene puščice že prej usmerijo proti Večni poti in do Matjanove poti (kjer so hiše) sploh ne pridem (vsaj tako kot je označeno na »fotkah« v Poletu). Pa ne vem, ali vsakič zgrešim, ali so table v naravi res drugače postavljene.

Me pa bolj kot nezmožnost natančnejšega podaljševanje prog (pa saj kilometerske oznake so bile postavljene tudi zato, mar ne…toliko tudi v odgovor pametnemu tekaču v časopisu Dnevnik, ki gleda pod svoje noge in se boji, da se bodo drevesa zaradi tabel in vijakov poškodovala, če ne celo posušila) moti to, da na slikah v Poletu kilometerske oznake zraven kvadratkov sploh niso čitljive, ker so tiskane s premajhnimi črkami.
No, pa dovolj kritiziranja na ta meglen dan.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA