Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 MihaPR
#900
ziv, tole zanimiva ideja. pa se to me zanima.kako si bil med pocasnejsimi,pa tm usi šprintate??? :shock: :shock: jest rabu za tadalšo, ta rdečo progo iz živalskega uro pa 8 minut :!: in pol ti da si počasn :!: :!: kwa pa pol jest pa jest :( :(
Uporabniški avatar
 Dule
#917
Miha vsak pač teče po svojih zmožnostih. Da pa narediš naspredek v hitrosti je potrebno veliko časa treningov (vsaj tako pravijo bolj izkušeni od mene). Svetujem ti da ne obupaš, sploh pa ali je 8 minut sploh kakšna razlika?Proti večnosti je to nič. :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#920
Miha vedno sem občudoval tekače, ki se na teku borijo sami s seboj, pa tudi če so zadnji na tekmi po rezultatu (času), so zame in verjamem da tudi zase zmagovalci.
Zato se ne obremenjuj s svojim časom, bodi vesel da ti je uspelo po tvojih najboljših močeh. :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#921
:D ne sej, jest sm zdj sele začetnik tko, da me zaresno delo zdj čaka. Moj cilj je, da na Malem kraškem maratonu retečem 21km v času okoli 2 uri :) pol bomo pa vidl ce bo ratal :) :)
 dragons
#1049
Udeležba na današnjem teku 07.12.03: 15 moških in 2 ženski
Lep pozdrav!
Dragons
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1106
no sej, upam da mi bo to nedeljo ob 10.00 ratal :)
Uporabniški avatar
 Dule
#1107
Jaz sem bil včeraj na treningu po progi 10,5km (čas 58min in par sekund). Vreme je bilo sončno na progi pa sem srečal kakšnih 5-6 tekačev. Jutri(nedelja) pa bom šel verjetno malo za trening v hribe(Kališče). Imam namreč zelo rad hribovske potke (in mir od mestnega hrupa) in zaradi tega tudi gorski tek oziroma hitro hojo. :lol:
Opozarjam pa forumov-ce/ke na previdnost pri teku. Na teku s hriba mi je na gladki skali spodrsnilo, da sem zletel kot sem dolg in šrok. Sedaj sem plav po riti, pa še na kolenu se pozna posledice padca. :oops:
Vsem želim prijeten vikend. :wink:
 dragons
#1112
Udeležba na današnjem teku 14.12.03: 12 moških in 2 ženski (3 forumaši)
Lep pozdrav!
Dragons
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1115
Don blo super, 10 stopinj, dobra druzba k te potegne v tek. Sva z dragonsom razmisljala, da lahko trening za dolsko opravimo kar naslednjo nedeljo ob 10.00 po rožniku, tam cca. 13-14 km?
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1116
Dragons, živjo! Danes sem videla, da ni vsak pod klobučkom Ero. Katere ženske si ti štel? V bistvu smo bile tri: Petra, Viljemovka ups. Viljemka in jest, al si mislu kere druge.

MihaPR kateri letnik je tvoja mama? Mislim, da sva bili v Štanjelu v isti skupini in tudi prehitela me je.
Jaz sem slab tekač, ker imam "stare vojne rane":zašito ahilovo tetivo, uničen živc po celi nogi zaradi prepozne operacije hrbtenice (leve noge ne čutim) in stalno vneto ahilovo tetivo na desni nogi. V glavnem bolj za invalidsko, kot za tekaško progo.
 dragons
#1117
Andreja sorry ! Se pravi da mi je ena ušla iz obzorja.Moram reči da mi prav nič ne zgledaš "invalidsko" sicer pa je Kekec rekel "dobra volja je najbolja" .

Lep pozdrav!
Dragons
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1122
letnik 59. tekla je pa 41.53
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1140
Fajn, pol sva pa skr istih let. Mam hudo konkurenco-jest pa 42 in še neki-
let in čas teka :D
 dragons
#1151
Andreja,upam da ne hođiš na Krvavec ,ker če me tam zagledaš bo mogu Ero spet menjat slikco.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA