Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 t
#865
Zdravo Forumovci!
V zadnjem poletu je bilo objavljeno (skopo) vabilo na "Poletove tekaške nedelje". Sama ne vem, ali ta zadeva ze dalj casa poteka, ali je to kaj novega.
Ali lahko kdo kaj vec o tem napise? Oziroma tisti, ki se jih udeležujete, kako pravzaprav celotna zadeva izgleda?
Lep pozdrav od morebitne bodoče udeleženke.
Uporabniški avatar
 matjaz
#866
Poletove nedelje so ze vpeljena stvar, kaksne dve, ce ne celo tri leta, sicer mislim da se jim vseskozi ne rece poletove, sicer pa vazno da so. tekaci se nekako razdelijo v skupine, hitrejsi, pocasnejsi, in pa na razlicne dolzine teka. Krasna stvar. :D :D :D
 mia
#867
UAAUUU! Prvič slišim za "tekaške nedelje".

Kje bi lahko dobila "program" in ali lahko pride na štart kdorkoli, ki ima takrat čas???? :?: :?:

Hvala za morebiten odgovor in lep pozdrav vsem - MIA.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#869
ziv,evo se en zainteresiran, sam povejte kdaj pa kje :) pa se oproščam, če je blo use kdaj ze napisan, sem spregledal :( :(
Uporabniški avatar
 Dule
#872
V poletu piše da je v nedeljo ob 10uri. Pridem zagotovo zraven.
Uporabniški avatar
 Dule
#874
kdaj pa kje


Menda na parkirišču pri živalskem vrtu.
Uporabniški avatar
 matjaz
#875
Vsako nedeljo ob 10-ih, parking pred zivalskim vrtom. dobrodosli ste vsi, ki radi tecete. (vreme ni ovira) :D :D :D
 dragons
#885
Udeležba na današnjem teku : 14moških in 9 žensk , človek ne bi verjel .

Lep pozdrav!
Dragons
Uporabniški avatar
 MihaPR
#886
ja,na zalost nism prsu,zaspal :( :( :( nasledno nedelo se pa vidmo na Slapenskem teku itaq :)
 dragons
#889
Ja Dolenjci (Miran) pa so bili :lol:
Uporabniški avatar
 Matevz
#890
Pred nekaj leti sem bil dva meseca v Frankfurtu. In tam imajo (podobno kot tudi drugje v Nemčiji) t.i. Lauftreff. Teklo se je vsak dan, v torek, četrtek, soboto in nedeljo pa so bili "glavni" dnevi. Med tednom se je zbralo okrog 30-50 tekačev, v nedeljo pa jih je bilo tudi do 150. Večina jih je tekla razddalje tam okrog 10-12 km s tempom 5-5,5 min/km, boljši pa tudi npr. 20km @ 4min/km (lahkotno :) .
Uporabniški avatar
 Matevz
#891
pa še to: vse je bilo organizirano v enem športnem centru, da si se potem lahko stuširal in v miru šel na pivo s sotekači.
Uporabniški avatar
 Dule
#892
Tudi sam sem bil včeraj na poletovem treningu in sem zelo zadovoljen. Res da so bili ostali tekači prehitri zame, tako da sem tek odtekel skupaj s še enim zaostalim tekačem. Ko sva tekla skupaj sem zvedel da je profesor telesne vzgoje in celo progo sva debatirala samo o teku. Tako hitro mi še nikoli ni minil trening teka - za 10,5km progo sva porabila 59 minut. Proga je super označena in razgibana: levo, desno, gor, dol...

Imam pa vprašanje za Erota:

-Ali se kaj razmišlja da bi se ustanovil tekaško društvo "Forum Polet".
Tako bi bili na tekaških prireditvah če že ne med najboljšimi pa sigurno med najbolj množičnejšimi udeleženci prireditev in prepoznavni :wink:
- pa še s pomočjo tega foruma bi bili zelo dobro organizirani in obveščeni.
- sam bi z veseljem pristopil k takšnemu društvu in prispeval k množični udeležbi tekaškega društva na tekaških prireditvah (Med prvimi pa po rezultatih ne bom nikoli! 8)
 dragons
#893
Zanimiva ideja! :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA