Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vanja
#1081
Hojla!!!

Ze sto let se nisem oglasila, imam se vedno pocitnice in jih kar se da malo prezivljam za racunalnikom 8) . Zato pa imam ves cas :D na voljo za aktivnosti v naravi, predvsem za tek :D ! Zal sem vecino vikendov nekje v hribih, tako da se ne udelezujem tekem. Imam pa namen (ce ne pride kaj vmes :P ) teci v Dolskem, seveda kot clanica "tekaskega foruma" 8) . Mocno upam, da se nisem prepozna za narocilo majcke? Ero, prosim, eno cimmanjso majcko (S naj bo) se zame!!!

Sicer pa sem vesela, da se tekaski navdusenci tako mnozimo! Sploh pa je fajn, da imamo tale forum!

Lep pozdrav vsem in na tekanje!


Vanja
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1088
Na Holmerju na travniku stojijo bagri, ampak proga je ok. in se da tečt. Edino 1 m je malo po travi. Danes je bil od tam prekrasen pogled na rdeče ožarjeno Kočno in Grintavc. Je bilo okol štirih popoldan.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1090
hm, glede tega Holmerja, kwa sploh je to :?
Uporabniški avatar
 ero
#1091
MihaPR napisal/-a:hm, glede tega Holmerja, kwa sploh je to :?


to je 677 metrov dolga in meter široka tekaška steza iz peska in žaganja na pomožnem igrišču ob stadionu v Spodnji Šiški - ŽAKov trikotnik po domače. to vrsto steze za trening in rekreativni tek je izumil gospod Gösta Holmer (mislim, da je bil Šved) in imajo jih skoraj povsod po svetu. ta, ljubljanska, je menda edina v Sloveniji. steza ima 100m in kilometrske oznake, tako da si z lahkoto organiziraš enote treninga na njej.

nekje sem imel tudi kar solidno sliko a je zdaj žal ne najdem

če sem se pri gornjih stavkih kje zmotil, vas prosim, da me popravite :)
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1092
Je bil pa tale Holmer en čuden model. Kje je dobil 677 m, zakaj ne 700 m.
Verjetno se mu ni dal več tečt. Zdej moram s seboj kalkulator nost, da zračunam kolk sem pretekla.
Uporabniški avatar
 ero
#1093
AndrejaT. napisal/-a:Je bil pa tale Holmer en čuden model. Kje je dobil 677 m, zakaj ne 700 m.


:) toliko je pač naneslo, ko so delali stezo ob notranjem delu ograje na trikotniku. le-ta pa je nastal, ko so potrebovali ogrevalne površine za Evropsko mladinsko prvenstvo v atletiki, ki je bilo na ŽAKu leta 1997. prej so bili tam vrtički in ringlšpil :)
Uporabniški avatar
 Dule
#1199
Na zadnjem teku so me pri prijavi spraševali od kod je TEKAŠKI FORUM.
Bil sem malo zmeden saj nisem vedel odgovora in jim odgovoril kar Ljubljana.
Vendar iz seznama članov vidim, da smo praktično iz cele Slovenije (Ljubljana, Novo Mesto, Mojstrana, Lesce, Medvode, Kranj, Dolenjska, Maribor, Domžale, Portorož....). Se pravi da bi bil pravilnejši odgovor TEKAŠKI FORUM Slovenija. Kaj menite ostali?
Uporabniški avatar
 Matevz
#1201
Ali pa:
Tekaški forum; kraj: Internet
Uporabniški avatar
 ero
#1208
Dule napisal/-a:Vendar iz seznama članov vidim, da smo praktično iz cele Slovenije (Ljubljana, Novo Mesto, Mojstrana, Lesce, Medvode, Kranj, Dolenjska, Maribor, Domžale, Portorož


Črnuče :D

a ni dovolj le "tekaški forum"?

in, z vstopom v EU bo treba razmišljati tudi o 'internacionalizaciji' :) jaz bom gotovo delal reklamo zanj na hrvaških tekih, ki se jih bom udeležil! OK, čeprav Hrvaška še ni v EU.
Uporabniški avatar
 Dule
#1232
Matevz napisal/-a:Tekaški forum; kraj: Internet


No zaenkrat smo še bolj vas: Internet, saj imamo zaenkrat 85 prebivalcev, pa še veliko občasnih gostov. Pa saj je tudi na vasi luštno :wink: .

Ero napisal/-a:a ni dovolj le "tekaški forum"?


Seveda je :D :D
Uporabniški avatar
 5rca
#1253
prijavimo se "Tekaški forum" pa vsak svoj kraj ... pa je :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1267
Se strinjam s 5rco, usak nej da svoj kraj, kjer je to seveda sploh potrebno. Važno je, da smo tekaški forum :)
Uporabniški avatar
 Dule
#1271
Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 11, dne 27. 10. 2003, 12:22

Kaj če bi se vsi dobili na forumu v nedeljo ob 20uri, da bi popravili rekord največ obiskovalcev na forumu (sedaj 11).

Lahko bi npr. debatirali kako smo trenirali čez vikend :D !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA