Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 ero
#1079
hoj,

da bomo imeli boljši pregled nad stanjem, sem odprl novo temo. v njej bom na vrhu redno ažuriral stanje naročil. pa tudi vsa debata o tem (naročila, predlogi, želje, ...) naj bo tu, ker je stara tema s petimi stranmi postala rekordno glomazna :)
Nazadnje spremenil ero, dne 11 Apr 2004, 09:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 vanja
#1082
Joj, sem kiksnila in v sosednji temi narocila majcko. Popravljam:
Eno majcko, velikosti S, se zame!

Se en lep pozdrav!


Vanja
Uporabniški avatar
 ero
#1083
upam, da niste že nestrpni. v službi imam prijetno gužvo :) danes sem 'nadgradil' našo povezavo v splet na optiko in tako bo forum bolj odziven. opravičujem se vsem, ki ste morebiti med tem imeli težave z dostopom.

no, prihodnje dni bom malce lažje dihal in se bom lahko posvetil tudi majicam. še vedno upam na kako sponzorsko varianto in če bo po sreči, bi tudi prave tekaške drese lahko imeli že pred pomladjo.

vsekakor pa se bom potrudil in poskusil prinesti majice v Dolsko!
Uporabniški avatar
 ero
#1084
vanja napisal/-a:Joj, sem kiksnila in v sosednji temi narocila majcko.


nisi kiksnila :) med tem, ko si ti pisala v staro temo, sem jaz odpiral novo. si že na spisku! vidimo se v Dolskem :)
 Primoz R.
#1118
:D Živ,
Jest sm mal kiksnu :oops: pri naročilu pa bi, če se da obe majici velikosti M. drgač pa naj kr ostane tko kot je.
Hvala.
 daša
#1133
Zdravo,
Naročam eno majčko velikost S. Sicer pa končujem fizioterapijo (koleno) in upam, da se vam kmalu pridružim na treningih in tekmah.

Lep pozdrav, Daša
Uporabniški avatar
 5rca
#1172
Živjo!

Tudi jaz naročam eno majico, velikost M.

Hvala!

:D
Uporabniški avatar
 sbojan
#1174
Naročam eno majico - velikost XL.

Hvala in lep pozdrav.
Uporabniški avatar
 ero
#1184
hojla prijateljice in prijatelji s foruma!

imam eno slabo in eno dobro novico :)

najprej slaba:
majice Tekaški forum bodo žal šele po novem letu. v tem času imajo vsi, še posebej pa majicotiskarji, ogromno dela in naših majic ne morejo vriniti v svoje prenatrpane urnike :cry:

zdaj pa še dobra:
majice bodo sponzorirane! o podrobnostih se še pogovarjamo a cena bo gotovo zelo ugodna :) mogoče se bomo dogovorili tudi za kake druge ugodnosti...
 dragons
#1185
Ero , a je možno še naročiti. Če se da bi jaz naročil še eno L velikosti.

Lep pozdrav!
Dragons
Uporabniški avatar
 ero
#1186
dragons napisal/-a:Ero , a je možno še naročiti. Če se da bi jaz naročil še eno L velikosti.


vsekakor, je že vpisana! glede na to, da majic letos še ne bo, je naročanje seveda še možno. sicer sem vas želel obleči za božička a ... :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA