Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 5rca
#2645
Tuareg napisal/-a:Hudobno pisanje pa res ni za javnost. Dopuščam ustno pojasnilo, če
ne bo prehudobno tudi za moja ušesa. :evil:


ne bo prehudo ... imam kar nekaj idej, kako pa kaj bi s kamelo ... :)
Uporabniški avatar
 Magnitude
#2724
Glede na to, da je rdec krog element logota, bi morda Japonska kaj prispevala (Empire of the rising sun => podruznica tekacev v Sloveniji) :)))
Uporabniški avatar
 Fotr
#2736
Magnitude napisal/-a:Glede na to, da je rdeč krog element logota, bi morda Japonska kaj prispevala (Empire of the rising sun => podruznica tekacev v Sloveniji) :)))

Reklamo smo Japonski naredili veliko, (glej Doživetja na teku, srečanje z Japonkami) kakšen Mizuno bi pa res lahko kaj prispeval, saj njegove copate kar dobro uporabljamo! Ali kdo zna japonsko, da bi to zrihtal? Sicer pa pravijo, da japonsko ni težko govoriti, težko je oči postrani držati! :wink:
Uporabniški avatar
 nada
#2738
Ja tele naše majčke so pa res zažigalne, jaz sem jo imela zadnjič na fitnessu in so me vse punce vprašujoče gledale v hrbet, tako da me je kar malo žgalo tam zadaj :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Car
#2788
no pa sem se tudi jaz pustil prepričati.......trajalo je natanko eno kavo in dva meseca moje pozabljivosti

...in ker je na duri potrkala slaba vest, sem se spomil "laufarce" in njenega poziva..in sem se registriral na forumu...sicer ga spremljam že kakšen mesec....mimogrede..ta tetka je ena tistih gofljic, zaradi katerih sem lanskega marca začel nabirati kilometre, ki so se potem realizirali v Sežani, pa na teku trojk in seveda na finalnem ljubljanskem malem maratonu....o kolenskih bolečinah in zasluženih pivih pa kdaj drugič

...očitno se letos zgodba ponavlja.....razlika je zgolj v splošni kodiciji, te je letos zagotovo več...."laufarca" je še vedno uspešni motivator..:-).....no..za dokončni zagon "carske mašine" pa potrebujem še dodatno spodbudo

...."laufarca" je omenila, da je tale majčka imenitna spodbuda...in ker izkušenejše vedno poslušam brez pripomb, bi se še jaz priglasil za eno majčko tekaškega foruma (velikost L ali XL mi ponavadi uspešno skrijeta pridobitve)

....tudi zato, da bo v Sežani bolj pisano...:-)..in ker je vandrati vedno najlepše v dvoje bi eno majčko naročil še za mojo intelektualko...pravi, da bo velikost M ravno pravšnja...HOWGH - govoril sem....:-)

in seveda že vnaprej najlepša hvala za izpolnjeno željo....

vsem tekačem - pozitivcem pa želim še najprej carsko lep in uspešen dan...
Uporabniški avatar
 5rca
#2790
Car napisal/-a:....mimogrede..ta tetka je ena tistih gofljic, zaradi katerih sem lanskega marca začel nabirati kilometre, ki so se potem realizirali v Sežani, pa na teku trojk in seveda na finalnem ljubljanskem malem maratonu....o kolenskih bolečinah in zasluženih pivih pa kdaj drugič


Car ... za tole "gofljico" bova pa še poračunala ... pa ne s kavo :) :) :)
 aleksander
#2800
Ja res vas je zanimivo poslušat,pardon prebirat,da vedno raje zahajam tu gor, kako bo šele zanimivo na tekmah, saj vidim da nas je iz dneva v dan več Da se malo oglasimo še tisti,ki le beremo,saj je le začetek težak.
Če kdo še ni ugotovil je odlično ogrevanje pred tekom tudi kidanje snega kar preiskušam ta vikend.Pa srečno.... :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 5rca
#2814
aleksander napisal/-a:Da se malo oglasimo še tisti,ki le beremo,saj je le začetek težak.


le pogumno ... saj ne grizemo :wink:
 Lučko
#2960
:arrow:
Nazadnje spremenil Lučko, dne 08 Okt 2005, 12:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Dule
#2984
Lučko napisal/-a:sem Lučko, mlad 45 let, že dolgo zadet od teka.



Dobrodošel med nami "pogumen soldat" :D
 dragons
#2987
Ja 5rca ti pa zlo pozitivno vplivaš na tekaško srenjo. :lol:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA