Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 5rca
#2159
Dule napisal/-a:Še lepš :lol: :lol: !


:) :) :) :) :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#2165
Pravkar sem dobil majici. :D Takoj grem eno sprobat. Če kdo vidi počasi teči človeka, ki ima poletno majico Tekaškega foruma oblečeno preko zimskih oblačil, potem naj ve, da je to Fotr. :lol:
Uporabniški avatar
 ero
#2181
hoj,

z obeh seznamov na 4. strani te teme sem zbrisal že prejete majice. v teh treh dneh sem 'se znebil' že 15ih majic :) in prav veseli me, da jih že pridno uporabljamo - Fotr na treningu, Dule na tekmi, drugi pa šminkiramo z njimi :D
Uporabniški avatar
 polžek
#2184
Pozdravljeni!
Kot čisto frišnega Forumovca me zanima kdaj bo kakšen skupni trening in koliko ste že natrenirani? :wink:
Uporabniški avatar
 polžek
#2185
Se opravičujem za zgornje sporočilo ker ne spada sem. :oops: Danes je prvič.
Bi pa izkoristil priliko in povprašal, če se še da dobiti dve majici M velikost?

Športni pozdrav
Polžek
Uporabniški avatar
 miro
#2186
Hojla
Danes je na meni majica pretekla kakih 28 km. Za čisto kratek trenutek jo je bilo mogoče videti tudi na tv.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 mojcej77
#2245
Živjo!
A lahko še jaz naročim, če nisem prepozna. Sam ne vem, kako in kdaj čmo to zdilat, k nism dva metra stran od pisarne pa se še nkol nismo vidl :shock: .
Če jih je še kej - eno S in eno L.

papa,


m
Uporabniški avatar
 ero
#2248
hoj!

mojcej77 napisal/-a:A lahko še jaz naročim, če nisem prepozna. Sam ne vem, kako in kdaj čmo to zdilat, k nism dva metra stran od pisarne pa se še nkol nismo vidl :shock: . Če jih je še kej - eno S in eno L.


zapisano! saj ne bo blema. se bomo že v bližnji prihodnosti kje videli. jaz bom tisti s kupom majic :D
 mojA
#2251
Hojla, sem pod krinko (ex mojA). Končno smo zrihtal PC, da sem se lahko ponovno prijavila. Vidim, da ste aktivni 100 na uro. Torej Ero, majčke imaš vedno s seboj - torej te poiščemo, če ne prej, v Sežani za prmej. Nas je več, veš, sedaj bi še podmladek rad po 2 majčki S velikosti. Enkrat, nekoč, ni panike. Na videnje ! :o
Uporabniški avatar
 AL1
#2259
naročam majico velikost s .. hvala!
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#2262
Jaz sploh ne morem več brez....Res ne, me že vsi čuden gledajo.
Ero, a lahko jutri 5rca še zame "dvigne" :oops: majčko?

Hvala!
Uporabniški avatar
 MitjaG
#2570
ojla
kot nov forumovec berem in berem sporočila in te majčke so me tko prevzele da bi kar eno S velikost naroču, če je še mogoče ???
Ko sm bil prvič na teku na vogrskem vas je blo tko lepo videt, da se člouk prou zaljubi (v majčke).
Pa ker sm s sončne primorske jo lahko še celo leto nosim :))
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA