Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Z*
#1134
Je komu znano, ali hrvaška revija Maratonac še sploh izhaja, ali so potonili? Mislim, da je zadnja številka izšla pred pol leta, potem pa ne duha ne sluha. :?: :?:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1135
Mene pa tud zanima, če je pr nas sploh možno dobit to revijo in kje bi se jo dal dobit. Neki sm razmislju tud o Running World, sam je cena za Slo kar preveč zasoljena, okol 20 jurjev za eno leto :( :(
Uporabniški avatar
 Z*
#1168
Hvala, Ero, tudi jaz sem naročnica, pa sem zadnjo številko prejela nekje junija (mogoče celo prej). Tudi sama bom pobarala Dragana, takoj ko preverim, katero številko sem nazadnje dobila in kdaj natančno. Zaenkrat se mi je zdelo hitreje vprašati na forumu. Revija je kvalitetna in jo z veseljem preberem, pokrivajo tudi naš prostor (LJ maraton, Radence in gorske teke) in navsezadnje imam plačano še za eno leto.
Uporabniški avatar
 Z*
#1190
Evo, odgovor tebi, Ero, na moje lastno vprašanje. Maratonac še izhaja, le nekoliko kasni, 10. številko dobimo po zagotovilu Dragana Jankovića, urednika, do 15. januarja. :P
Hvala za trud, smučar! :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#1193
Ni za kaj. Se strinjam, ko bi imeli ... Se mi zdi, da vem za nekoga, ki bi bil primeren za urednika - zaljubljen v tek, entuziast, dober organizator, računalniški mojster, verjetno dober tudi v namiznem založništvu ..., kaj praviš, Ero, hm??! :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#1666
hojla,

danes je po pošti prišel novi Maratonac. prinaša veliko zanimivih člankov, o katerih temah smo se pogovarjali tudi tu. v kratkem o vsebini napišem več v področju z literaturo ...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA