Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Ursa
#3290
Živjo Dušan,

tudi jaz sem nova in nisem bila še prav na nobeni prireditvi. V petek grem s Tjašo in ostalimi "ta počasnimi" (čeprav po moje Tjaši zdej delam krivico :wink: ) na spomladanski tek v Tivoli. Bom videla, ali je teh 7km res tako groznih kot si sedaj mislim ali ne :lol: ! Drugače pa baje lahko prideš v petek samo na test superg... to sem najprej jaz mislila, pa me je Tjaša prepričala :)

Tale forum se tudi meni zdi enkraten, ker ti res da zalet za polet po tekaški poti!

Se vidimo, Urša
Uporabniški avatar
 dusan
#3339
Tjaša napisal/-a:Hojla, Dušan, dobrodošel!
Dušan, čas je, da prestaviš v drugo, tako da bomo skupaj tekli v Radencih. Bo šlo?

V Radencih? Mogoče. Če dobim dopust v petek, pridem v Ljubljano.
S svojo hitrostjo :) bi pripomogel k znižanju povprečja. Saj smo vendarle rekreativci: :) :) :)
Uporabniški avatar
 milkec
#3341
dusan napisal/-a:V Radencih? Mogoče. Če dobim dopust v petek, pridem v Ljubljano.
S svojo hitrostjo :) bi pripomogel k znižanju povprečja. Saj smo vendarle rekreativci: :) :) :)


Zakaj vsi gledate(mo) na čas! Pa štejte koliko kilometrskih oznak ste preždeli ali kolikokrat ste pretekli cilj (tam kjer so krogi). In ugotovili boste za boste imeli ravno tak rezultat kot zmagovalci.
Uporabniški avatar
 dusan
#3342
milkec napisal/-a:Zakaj vsi gledate(mo) na čas! Pa štejte koliko kilometrskih oznak ste preždeli ali kolikokrat ste pretekli cilj (tam kjer so krogi). In ugotovili boste za boste imeli ravno tak rezultat kot zmagovalci.


To ti dam popolnoma prav.
 aleksander
#3371
Ja čas je zmeraj nekaj zelo relativnega.Jaz na treningih gledam na uro predvsem zaradi primerjave z prejšnimi dnevi in to le tako po spominu brez kakšnega pisanja.Še na tekmah se mi dogaja da pozabim vklopiti ali izklopiti štoparico,tako da nemalokrat vidim rezultat šele na spletu.
V teh letih sem prišel do spoznanja,da je važnejše počutje kot sekunde,vendar kdaj pa se tudi spopadem z časom,saj je v vsakem tudi n
ekaj tekmovalnosti,pa čeprav tekmuješ le s sabo.

Vsak mora ugotoviti kaj mu ustreza in potem v teku zares tudi uživaš.
Uporabniški avatar
 RokS
#4396
Jaz sem nekakšen "začetnik povratnik". Vedno se mi dogajajo vzponi in padci v formi in motivaciji in menim, da je že skrajni čas, da se to spremeni. :)
Začel sem v vojski, ko sem pretekel 6km v kosu in sem mislil kakšen profi sem. :) Potem se je pa pretečena razdalja počasi povečevala tja do 21km (LJ Maraton). In to celo 2×. :) Morda bom nekoč pretekel celo 42km. ;)
 Taja
#4398
Jest tut nova tekačica. No, se trudim bit tekačica. Juhu! :wink:
Lp, Taja
 Ursa
#4404
Živjo obema!
kak mesec dni nazaj sem se tudi jaz prvič oglasila na forumu.... zdej pa sem že redna stranka :D Ravno, ko sem prvič prebirala te strani, je meni se zdi Nataša zapisala, da je redkokateri forum tako spodbuden in pozitiven kot ta.... in seda se zelo zelo strinjam!

Lp, Urša
Uporabniški avatar
 tini
#4405
[quote="RokS"]Jaz sem nekakšen "začetnik povratnik". Vedno se mi dogajajo vzponi in padci v formi in motivaciji in menim, da je že skrajni čas, da se to spremeni. :)

Hi!

Kaj cmo - vzponi in padci so ti pac del teka. Meni je vedno najhujsa tale Sezana - zacetek tekaske sezone (vsaj zame, ker dajem dotedaj poudarek smucariji in drugim sportom), temu primerni so tudi rezultati. Lahko se pohvalim, da sem dosegel najslabsi cas v svoji karieri (dobro, botrovali so tudi novi supergi-zulji, pa rahlo nesportna sobota, a vendar) - casa raje ne povem :cry: (odtekel sem pa ze ene 20 polmaratonov) - tako, da imam od nedelje ful slabo vest glede tega. Je pa to vse skupaj privedlo do pozitivnih motivacijskih premikov pri meni - zacel sem trenirati dvakrat dnevno (tudi pred sluzbo), osebno imam pac kar visoke cilje (vsaj zame) letos - do Lj maratona premagati magicno mejo 1h30 in se primerno pripraviti na NY marathon, ce me bodo seveda sprejeli. Vmes pa verjetno se 42 km Vienna.. Bomo vidl.


LpTini
 Lučko
#4406
:D Lej, lej, lej Bajsi, tmle gor je pa na nov edn tvojga kalibra :idea: . Me prou zanima a je unle ror od mrzle al tople vode :?: Pišem pa zato postran, ker sem tipkovnco dal mal v desno od ekrana, ker mi je ror glih naravnost v glavo meru :shock: . Se opravičujem :D .

Dorodošli v forum :D . Skupnimi močmi, vzpodbujanjem in pozitivno energijo s strani TF boste dosegli vse cilje :wink: .
Uporabniški avatar
 matjaz
#4419
:D :D :D dobrodosli novopridruzena. :D :D :D
 Taja
#4423
Tale forum je res luškan. Je imela Nataša čist prav. :!: :!: Samo... ko človek bere, kok kilometrov eni stenstate za šalo... madonca, kr zakompleksana ratam. :lol: Oziroma me ful zaskrbi, kdaj bom jaz tolk "pr moč". Kr o enih blaznih kilometrih pišete... Uffff! :oops:

No, pa sej bom. Enkrat že. Jest zdej to še bl z "andarhtjo", ampak grem pa vsak dan laufat. :wink: Pa vsak dan zmorem več! Jesssss!

Lp vsem!
Taja
Uporabniški avatar
 miro
#4499
Taja
Kakšen dan počitka v enem tednu ti ne bi škodoval ,- celo pomagal ti bo pri pripravljenosti.
Lp
Miro
 Taja
#4513
Ok, Miro, bom upoštevala tvoj nasvet. Opažam, da si preveč želim hitrega napredka pri teku in da to ni dobro. Bom mlao ustavila konje in bolj na izi. :)

Lp, Taja
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA