Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Barb
#19587
Tjaša, čestitam. :cast1:
Kar tako pogumno naprej :P
#19589
Tjaša napisal/-a:....., danes pa slavim prvo "tisočko" :hehe: - ja, v avgustu sem napolnila prvih 1000 pretečenih kilometrov. Nekateri se boste nasmehnili, meni pa ti kilometri pomenijo nekaj velikega, nekaj, kar mi je bilo še januarja nepredstavljivo.
Brez :TF) verjetno ne bi vztrajala. ......

Iskrene cestitke ob tako lepi stevilki kilometrov. :cast: Za take stvari je treba imet nemalo poguma in trdne volje. :!: Oboje imas, kar si ze velikokrat pokazala. :D Da nepremagljivih poti ni je pa tako ze Tomaz Humar povedal. ;) Srecno! :!:

lp, oranzni slon

p.s.: Naj jih bo se veliko takih veselih 'tisock'. :juhuhu:
 Tyra
#20224
Evo koncno sm se tut js opogumla in poslala svoj prvi post :clap:
Ze kr neki casa spremljam vase pogovore na forumu in morem rect, da se zelo zabavam in izobrazujem kar se tice teka :P
Tudi sama se ze kar nekaj cas rekreativno ukvasrjam z tekom ampak to je tko...neki cajta full pa pol neki cajta nic pa pol spet ful ....in tako v nedogled...Problem pr meni je prav tako kot ze kar pri nekaj forumcih disciplina in motivacija za vsakdanji tek...ki mi je seveda primanjkjuje :x No tuki nastopite vi in forum, kjer zadnje case najdem vedno nove navdihe za tek:)
Tako da bi tudi jaz pohvalila ta forum...seveda pa se bom sedaj redno udelezevala debat :)
Lp, Nina
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20229
Dobrodošla Tyra !

Ne se samo udeleževat debat, tudi na kak tek pridi. Smo že vse pogrizli, tako, da tega ne počnemo več - manj pa tudi ne. :shock: :wink:

Pa ne hodi na vsakdanji tek - bo kmalu kaj narobe. Postopoma stopnjuj intenzivnost - pa ne bodi neučakana - so preveč znani primeri naših kolegic :roll:

Še kaj se oglasi, pa tudi osebno se pridi predstavit - možnosti je neomejeno 8)

2x LP
 Ninocka
#20541
Tudi jaz sem pospravila svoj "vohunski" periskop in pritekla na plano :D .
En lep pozdrav vsem tekaškim navdušencem!
Ogromno informacij, pozitivna življenska energija, fascinantne zgodbe, prisrcna komunikacija in skupna ljubezen do naravnega gibanja so me pritegnili, da sem postajala vse bolj redna kukalka/obiskovalka TF. Postopoma sem se navadila že vsako juto in večer preveriti kaj je novega. Da pa bom tudi jaz lahko prispevala malo k tokovom tekaške energije sem se odločila, da se pridružim (najprej na forumu, kmalu pa tudi na kakšnme teku-mogoče že v sredu :P )

Bi pa vam zaupala, kaj sem počela in naredila v zadnjih 6 mesecih:
Tekaška zgodba Ninočke do letošnje pomladi ni kaj preveč razburljiva Marca sem začela s kratkimi sprehodi, kar je bila za takratno kondicijo (beri: -10) edino sprejemljiva oblika vadbe. Sprehodi so počasi postajali daljši in vmes se je že "vrival" tudi tek. Skrbela sem, da se res postopoma daljšala razdalje in vadila pri nizki intenzivnosti, da sem si zgradila eno osnovno bazo. No, po pol leta tega postopnega pridobivanja kondicije, sem dosegla zase prej nepredstavljive spremembe in rezulate. Počutim 100-krat bolje, živim namreč v telesu, ki je sposobno gibati in se "veseliti" fizičnega napora.

Ninocka rada teče
:P :P
Uporabniški avatar
 Filipid
#20544
Ninocka ti sam delaj Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika, pa boš kot

Slika.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#20546
Dobrodošla Ninočka ! :D

Vidim, da kar lepo ( postopoma ) stopnjuješ svojo dejevnost. :clap:

Sedaj, ko pačasi postaješ "prava" tekačica bodi predvsem pazljiva nad preveliko navdušenostjo. Že večkrat videno - krivulja aktivnosti se hitro dvigne, pa tudi hitro pade.
Pridi na kako skupno druženje ( možnosti je neomejeno ) , pa boš lažje sprejemala novosti, ki jih bo zelo veliko - s sebi enakimi boš tudi lažje napredovala :idea:

Le pogumno 8)


2x LP


P.S. saj sem že omenil, da smo pogrizli ( skoraj ) vse :roll: :oops:
 Ninocka
#20562
filipid,
Joli je super! A Ninocka bi raje tekla bolj kot Mizuki Noguči (daljši teki so bolj moja "disciplina" oz. trenutno še bolj fascinacija)
 Lučko
#20580
Ninocka napisal/-a:Joli je super! A Ninocka bi raje tekla bolj kot Mizuki Noguči (daljši teki so bolj moja "disciplina" oz. trenutno še bolj fascinacija)

Jz k bom velk, bom tud Mizuki. :lol: Sm že Mizu :arrow: (no) na Nog-i :lol:

Ninočka dobrodošla na forum, dobrodošla in vabljena tudi v moji "fascinantni disciplini" :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA