Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#3734
mojcej77 napisal/-a:Ima kdo še kakšno vprašanje? Je koga strah? A koga lulat? Je kdo zaspan? ...Drugače se pa vidimo, a ne?

Vprašanj nimam, :?: strah me ni več, ker sem se najedel krompirjevih olupkov, :? mehur, ledvica in prostato sem izpraznil, :shock: celo noč sem spal kot nadangel, :D pripravljen na tek, potisk in snidenje. Se vidimo! :D
Uporabniški avatar
 H2O
#3738
se lahko pridružim ekipi, ki bo pomagala rolci in kolegici? me sprejmete?
jaz definitivno ne bom tekla teh 8 ker ...ker ...ne bom... :oops: :? :? :? :? se mi zdi, da bi kr izdihnla, mal časa še vseen rabim, tam nekje prke jeseni se vam definitivno pridružim pri kakšnem majcenem maratončku...ampak z veseljem pomagam puncam! :D
Uporabniški avatar
 5rca
#3743
Fotr napisal/-a:strah me ni več, ker sem se najedel krompirjevih olupkov, :


strah preganjaš s krompirjevimi olupki???? dej prosm mal bl na dolg pa širok razlož tole... :shock:
Uporabniški avatar
 Fotr
#3748
5rca napisal/-a:strah preganjaš s krompirjevimi olupki???? dej prosm mal bl na dolg pa širok razlož tole... :shock:

Ko smo bili še otroci, je zaradi številne družine :shock: (7 otrok, jaz sem šesti), vedno primanjkovalo hrane in smo bili več lačni kot siti, siti skoraj nikoli. :cry: Da bi hrana, ki je bila na razpolago bolj zalegla, smo jedli kuhan krompir v oblicah s kožo vred. Ker nisem hotel jesti neolupljenega krompirja, mi je ata dejal, da če bom jedel krompir z olupki, me ne bo nič strah. :evil: Od takrat ni bilo več problema jesti krompirjeve kože. Nedolgo tega, pa sem ne vem že kje, prebral eno "znanstveno ekspertizo", da krompirjevi olupki pomagajo pri premagovanju strahu in da je pripročljivo jesti včasih tudi neolupljen kuhan krompir. Še danes ne vem, ali je kaj na tem ali ne, vendar zaradi tradicije (pa tudi zato, da me ni strah :twisted: ), včasih jem neolupljen krompir v oblicah, seveda kuhan. Te dni se je to zgodilo, tako da me pred Sežano ni več strah. :D V Trenti je neolupljen, kuhan krompir skupaj s skuto to prava specialiteta in vedno, kadar grem tam skozi, si privoščim kakšno porcijo. Najbrž so bili tudi v Trenti vedno lačni. :shock:
Ta obrazložitev bi bolj pasala v temo Zdravi obroki! :!:
Uporabniški avatar
 5rca
#3749
HVALA fotr :)
Uporabniški avatar
 bosin
#3756
5rca, zdaj se pa zgleduj po starejših...in izkušenejših :lol:

Btw, do sedaj nisem vedel, odkod meni toliko poguma..
Uporabniški avatar
 Fotr
#3760
5rca napisal/-a:HVALA fotr :)

Včasih pa res ne vem, ali je življenje naključje ali je res vse povezano. Če bi vprašala, kako sem se naspal, :) kot sem napisal poleg stavka o krompirjevih olupkih, bi moral priznati, da se mi je med tem spanjem sanjalo o 5rci, :oops: kako v Sežani skupaj z vozičkom tečeva skozi cilj. Te sanje sem hotel kar zamolčati, ker pa si z vprašanjem zadela čisto blizu, pa se mi zdi, da moram povedati, da bo izgledalo še bolj skrivnostno. Kot da si vedela! :?:
Uporabniški avatar
 milkec
#3761
Fotr napisal/-a:V Trenti je neolupljen, kuhan krompir skupaj s skuto to prava specialiteta in vedno, kadar grem tam skozi, si privoščim kakšno porcijo.


Tole bom pa med tekom razmišljal, da mi ne bo dolgčas: Kako prestrašiti rpebivalce Trente! 8)
Uporabniški avatar
 Fotr
#3762
bosin napisal/-a:...do sedaj nisem vedel, odkod meni toliko poguma..

A si tudi veliko krompirjevih olupkov pojedel? :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#3763
Helou!
Fotr!
Kaj, ko bi kakšen tak recept spravil v najbolj popularno temo na TF!
Uporabniški avatar
 Fotr
#3767
Bajsi napisal/-a:Fotr!Kaj, ko bi kakšen tak recept spravil v najbolj popularno temo na TF!

Kakor hitro dobim kaj zanimivega, bo takoj obelodanjeno! :!:
Uporabniški avatar
 5rca
#3771
bosin napisal/-a:5rca, zdaj se pa zgleduj po starejših...in izkušenejših :lol:

Btw, do sedaj nisem vedel, odkod meni toliko poguma..


saj se zgledujem ... od zdaj naprej 1x tedensko kuhan krompir z olupkom in skuto :) pa še strah me ne bo ... juhuhu :lol: :lol: :lol:

hmmmm ... poguma za kaj?? :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#3774
Fotr napisal/-a:
5rca napisal/-a:HVALA fotr :)

Včasih pa res ne vem, ali je življenje naključje ali je res vse povezano. Če bi vprašala, kako sem se naspal, :) kot sem napisal poleg stavka o krompirjevih olupkih, bi moral priznati, da se mi je med tem spanjem sanjalo o 5rci, :oops: kako v Sežani skupaj z vozičkom tečeva skozi cilj. Te sanje sem hotel kar zamolčati, ker pa si z vprašanjem zadela čisto blizu, pa se mi zdi, da moram povedati, da bo izgledalo še bolj skrivnostno. Kot da si vedela! :?:


hehe .. ne reče se temu, da si sanjal ampak, da te je tlačila mora :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#3777
5rca napisal/-a:hehe .. ne reče se temu, da si sanjal ampak, da te je tlačila mora :wink:

Še nikoli me ni tlačila mora, :shock: tako, da ne vem, kako se to čuti, ampak če je mora taka, :shock: da spiš kot angelček, zraven pa se ti sanja o 5rci, potem je taka mora kar v redu. :D
Uporabniški avatar
 H2O
#3778
*čompa* na trubarjevi postreže z NEOLUPLJENIM krompirjem in TRENTARSKO skuto kot prilogo v krompirju. vsaj lansko jesen sem tam to jedla....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA