Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...

Ali Dušan Mravlje po drugem mestu v prvem poizkusu na Badwater ultramarathonu letos lahko poseže po prvem mestu?

Da, vsekakor
26
70%
Šlo bo bolj na tesno
4
11%
Ne, tokrat ne bo zmagal
7
19%
 SinusIKS
#69708
Obveščamo vas, da smo z današnjim dnem na spletnih straneh Dušana Mravljeta na naslovu http://www.dusanmravlje.si/ odprli Mailing listo (levo spodaj).

Če želite spremljati novice ter Dušanov tek po Dolini smrti v živo po elektronski pošti, vpišite v okence vaš E-mail naslov in kliknite "PRIJAVA"
Uporabniški avatar
 alan
#69712
Noro, norejse, najnorejse...

Saj sploh ne vem, kam bi tale Badwater ultramaraton vtaknil, ampak
vsaka jim cast vsem, ki se nanj podajo!

Drzim pesti! :D
Uporabniški avatar
 primus
#69736
...Izkoristil sem zadnji teden za najbolj trd trening, saj sem po jutranjem 40 kilometerskem teku opravil še vzpon na enega izmed okoliških hribov in treniral hitro hojo...
(takla se najde na njegovi spletki)

H U D O
Uporabniški avatar
 BoF
#69797
LP vsem na TF, tukaj v ZDA je do sedaj vse BP. Treningi potekajo OK. Kliknite na web stran in vedeli boste se vec!!! :laola
Uporabniški avatar
 vanja
#69944
Mravlje je v cilju! Kljub težavam je vztrajal do konca in zasedel 12. mesto. Kapo dol in čestitke!!! :D

Ko berem strani o dogajanju in tekačih na Badwatru, mi grejo kar mravljinci po telesu. Pri nekaterih izgleda vse tako enostavno...
Pol pa mi tule jamramo, da se pri 30. stopinjah ne da teči! :roll:
Uporabniški avatar
 mare
#69960
Ste prebrali prispevke na njegovi strani. Človek je skoraj 200 km tekel s totalno ožuljenimi nogami. Vsakemu, ki je kdaj imel žulje se bo zdelo to večje herojstvo kot prenašanje vročine. Po prebiranju prispevkov je mene kar malo zamikalo, da bi tudi sam premagal tako razdaljo (seveda ne v takem tempu kot Mravlje, ampak okoli limita 60 ur bi pa mogoče šlo). Za tiste, ki si ne predstavljate, kakšna vročina vlada tam. Jaz sem nekoč tam malo hodil in tekal po puščavi. Hotel sem se malo osvežiti v enem potočku v senci datljevih palm, vendar je voda tako vroča, da se opečeš.
Uporabniški avatar
 mihaperme
#69977
Tale slika je zadosten dokaz o vročini :arrow:

Slika
Uporabniški avatar
 pegaz
#69994
Dušan, BoF, moje iskrene čestitke!

Imam vprašanje - na uradni strani z rezultati je na 12. mestu (z Dušanovim časom) naveden Juergen Hoffman (Bib # 5), Mravlje pa na 55. mestu. Očitno gre za neko napako - ste že opozorili organizatorje?

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Dule
#70004
pegaz napisal/-a:uradni strani z rezultati je na 12. mestu (z Dušanovim časom) naveden Juergen Hoffman (Bib # 5), Mravlje pa na 55. mestu. Očitno gre za neko napako - ste že opozorili organizatorje?

Lep let, Pegaz :)


So že popravili.

Tudi moj :cast1: soimenjaku :laola
Uporabniški avatar
 BoF
#70233
Računalniški mojster Jaka je natančno ob 16. uri pričel s postavljanjem fotgalerije, ki kronološko prikazuje potek letošnjega Badwater ultramaratona po Dolini smrti. Dobrodošli na 53 stopinjah Celzija :bum:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA