Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 prim
#26031
Matevz napisal/-a:Zakaj pa moraš kričat :shock: :?:


No, sem prepričan, da bi tudi ostali kričali, če bi cele police tablet zalivali še z litrom vina (in to dnevno).

Drugače pa vsaka čast, deset let brez poškodb - zgleda, da res deluje.

Lp Primož
 mirans
#26121
Hotel sem citirati INOT-a:

(TUDI 1L VINA DNEVNO).

Moja krvna grupa!!!
Kaj pa pomaga, da so jetrni testi še v redu (mislim na 'gama GT')?
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#26139
Jaz pa moram priznati, da ne jem nobenih prehranskih dodatkov, mogoče vsakih 10 dni kakšno šumečo tableto-bolj za psiho kot za kaj drugega. Uživam veliko sadja in zelenjave, hrano, ki je bogata z oglj. hidrati, veliko mlečnih izdelkov pa tudi kak košček mesa zaide v moj želodec.
Pijem pa veliko vode in pa čaj skoraj vsak dan.
Nekateri pišete o kreatinu in ne vem kaj vse... NESMISEL! S pravilno prehrano vse dobiš.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#26142
tomaz ny napisal/-a:Jaz pa moram priznati, da ne jem nobenih prehranskih dodatkov, mogoče vsakih 10 dni kakšno šumečo tableto-bolj za psiho kot za kaj drugega. Uživam veliko sadja in zelenjave, hrano, ki je bogata z oglj. hidrati, veliko mlečnih izdelkov pa tudi kak košček mesa zaide v moj želodec.
Pijem pa veliko vode in pa čaj skoraj vsak dan.
Nekateri pišete o kreatinu in ne vem kaj vse... NESMISEL! S pravilno prehrano vse dobiš.



:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 bojanu
#26151
Kaj vse uživaš poleg običajne hrane je povsem tvoja stvar, odvisna tudi od ciljev, ki si jih zastaviš. So določene panoge, kjer je uspeh bolj odvisen od pravilne prehrane, vključno z dodatki, drugje pa razni dodatki ne vplivajo toliko na sposobnosti. Ključna je seveda pravilna prehrana, kajti dodatki so samo dodatki. A včasih odločajo malenkosti :roll:

Ne bi pa tako kategorično oznanjal, da so prehranski dodatki a priori nesmisel :shock:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#26155
Bi nekaj dodal pa sem se spomnil na tvoje besede Lučko (čisto prav si imel, kar si mi rekel, ko smo bili na pizzi v Izoli :wink: ).

LP.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA