Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#2955
Danes pa me ni moril čas in sem pot od Podkorena do Planice, ki je sicer precej kratka, podaljšal naprej do Tamarja. Presenetljivo, je proga dobro urejena, vsa nevarna mesta so dovolj zgodaj označena, tudi orientacijsko ni nič zahtevno. Na celi progi od Planice do Tamarja je en sam "malo daljši" vzpon. Se pa pot cel čas vzpenja. Je pa zato povratek hitrejši in uživaški. Všeč mi je bilo to da se že na koncu Planice ločita poti. Pot za tekače se odcepi desno, vsi ostali ki nameravajo v Tamar pa imajo pot levo. Tako da ni problemov s pešci, sankači in psi. Je bilo pa obiskovalcev Tamarja danes, kljub ne najboljšemu vremenu veliko. Je bilo pa tako, startal sem v oblačnem in vetrovnem Podkorenu, bolj sem bil proti cilju, manj vetra je bilo, še celo sonce se je pokazalo. Koča v Tamarju je bila odprta. Če koga zanima je tukaj FOTOVODIČ OD PLANICE DO TAMARJA

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA