Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 mare
#5671
Mene tista reklama že prej ni motila (vsaj dokler me niste začeli prepričevati, da so me nategnili), zdaj ko so majice zastonj mi je pa reklama že skoraj všeč.
Uporabniški avatar
 matjaz
#5681
:D :D :D No, sem rekel, da se meni j..... kaj gor pise. Hocem reci, da smo na sploh v zivljenju prevec nestrpni, zato tecmo cim vec pa se bomo navadili biti strpni. MARK sem pa vesel tvoje postenosti. Zdaj ko so majcke zastonj, SO PA SKORAJ KRASNE. Igor, thanks. :D :D :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#5683
:D :D :D No, sem rekel, da se meni j..... kaj gor pise. Hocem reci, da smo na sploh v zivljenju prevec nestrpni, zato tecmo cim vec pa se bomo navadili biti strpni. MARK sem pa vesel tvoje postenosti. Zdaj ko so majcke zastonj, SO PA SKORAJ KRASNE. Igor, thanks. :D :D :D
Uporabniški avatar
 brunoje
#5712
superga napisal/-a:Ker sem se ravnokar vrnil iz maratona v Londonu (sicer žal le kot gledalec)


Sicer ni tukajšnja tema, ampak ko sem tole prebral - kako pa je blo v Londonu?
Pa se nekaj - seznam testnih superg na Cooperju se mi je zgubil v množici sporočil! Pa še nekaj, če na Cooperju ne pridem na vrsto za test a je še kaka druga možnost testa superg?

hvala in lp
bruno
Uporabniški avatar
 gregorb
#5714
A mislite da bi se dal vseeno dogovort za ene čist taprave tekmovalne drese TF(poleg teh ki so zdej zastonj), ki bi jih plačali sami v celoti in bi bil gor samo logotip TF pa na prsih nick name od vsakega Forumovca lastnika dresa? :roll: :?:
Uporabniški avatar
 Fotr
#5718
gregorb napisal/-a:A mislite da bi se dal vseeno dogovort za ene čist taprave tekmovalne drese TF(poleg teh ki so zdej zastonj), ki bi jih plačali sami v celoti in bi bil gor samo logotip TF pa na prsih nick name od vsakega Forumovca lastnika dresa? :roll: :?:

Za tak dres sem pa tudi jaz, ne glede na ceno. Sicer bi pa lahko bile samo majice. :D
Uporabniški avatar
 bojanu
#5720
Kaj pa, če bi počakali do četrtka, pogledali, kako naročeni dresi dejansko zgledajo, jih sprobali, ...

Je pa seveda varianta za neučakane, da si narediš oznake po želji sam (ali pa daš nekomu natisnit). Dobijo se folije za ink jet tiskalnik za prenos vzorca na tkanino. Natisneš poljuben motiv in ga zalikaš na majčko. Nekaj minut dela, velik likalnik in unikatnost je zagotovljena :lol: Za majčke se pa itak ve, kje se dobijo :wink:
Uporabniški avatar
 milkec
#5758
gregorb napisal/-a:A mislite da bi se dal vseeno dogovort za ene čist taprave tekmovalne drese TF(poleg teh ki so zdej zastonj), ki bi jih plačali sami v celoti in bi bil gor samo logotip TF pa na prsih nick name od vsakega Forumovca lastnika dresa? :roll: :?:


Sem skoraj prepričan,d a se bo šlo tudi v to, ampak lepo počasi v vrsti! Gre se zato, da je bila s tem omogočen nakup tekaške opreme limvečim ljudem, predvsem za to, da se ne bi več toliko laufalo v bombažnih majicah.

Glede nick nameov na majici, pa smo se tudi že dogovarjali s tiskarjem in načeloma to sploh ni problem oz. na ceni se ne pozna tako ogromozansko kot bi si mislili. Ampak naj bo to naslednja stopnja.
Uporabniški avatar
 gregorb
#5776
milkec napisal/-a:
gregorb napisal/-a:A mislite da bi se dal vseeno dogovort za ene čist taprave tekmovalne drese TF(poleg teh ki so zdej zastonj), ki bi jih plačali sami v celoti in bi bil gor samo logotip TF pa na prsih nick name od vsakega Forumovca lastnika dresa? :roll: :?:


Sem skoraj prepričan,d a se bo šlo tudi v to, ampak lepo počasi v vrsti! Gre se zato, da je bila s tem omogočen nakup tekaške opreme limvečim ljudem, predvsem za to, da se ne bi več toliko laufalo v bombažnih majicah.

Glede nick nameov na majici, pa smo se tudi že dogovarjali s tiskarjem in načeloma to sploh ni problem oz. na ceni se ne pozna tako ogromozansko kot bi si mislili. Ampak naj bo to naslednja stopnja.

Saj moj predlog ni bil mišljen kot alternativa na "zaplet" z dresi, ampak kot naslednji korak. Pozdravljam idejo, da se znebimo bombažnih majic, torej smo si s prvim korakom zagotovili tekaški dres, ki je super za treninge. Za tavelike tekme in za ob nedeljah pa bi navlekel nase dres, ki kaže mojo pripadnost in spoštovanje TF, zraven pa še razkriva mojo identiteto-nick. :lol:
Pa brez zamere, če prebereš moj moto opaziš da sem nagnjen k pospeševanju, kar pomeni da sem morda res malo neučakan ali pa samo prehiter :wink:
Uporabniški avatar
 milkec
#5777
gregorb napisal/-a:Pa brez zamere, če prebereš moj moto opaziš da sem nagnjen k pospeševanju, kar pomeni da sem morda res malo neučakan ali pa samo prehiter :wink:


Nobene zamere, le tvojo hitrost bi bilo fajno pretvoriti v energijo, da bi nam pomagal pri vseh zadevah. Drugače pa vsaj zase lahkorečem, da bom poskušal vsaj sodelovati pri naslednjih ugonostih, ker nočem, da se ve zgrne na pleča Erota, ker vem, da ima že brez tega ogromno dela.
Uporabniški avatar
 gregorb
#5778
Če bi bila ta brzina prisotna tudi pri teku tud jest ne bi imel nič proti :lol:
Če lahko kaj pomagam, sem na razpolago! :D
Uporabniški avatar
 mare
#5791
Ne pozabit na dolge hlače. Zadnjič smo tekli v snegu, pa sem bil jaz edini revež v kratkih (ker dolgih nimam). No saj zeblo me ni, samo sprehajalci so čudno gledali.
Uporabniški avatar
 milkec
#5933
ENA MALCE BOLJ RESNA ZADEVA!

Glede na to, da je Igor (TS2) obljubil zasotnj majice ima zdaj TF presežek 1.500 SIT za vsakega naročnika. Z Erotom sva se na to temo pogovarjala in sva se demokratično odločila, da bova vsakega vprašala za mnenje, in sicer:

Ali se ta denar zadrži na TF za naslednje ugodnosti za vplačnike (prijavnine, dodatna oprema, nova oprema) ali pa se vrne vplačniku. Poleg tega se naj še vsak vplačnik opredeli ali bo njegove mnenje držalo ali se bo prilagodil večini. To pomeni, da se bo nekdo, ki želi denar nazaj tega dobil nazaj ne glede na to kaj si želi večina!

Upam, da nisem preveč zakompliciral, no itak bo va z Erotom vsakomur še razložila!
Uporabniški avatar
 Dule
#5997
milkec napisal/-a:Ali se ta denar zadrži na TF za naslednje ugodnosti za vplačnike (prijavnine, dodatna oprema, nova oprema)


Jaz sem zato da se porabi pri naslednjem naročilu opreme ali prijavnine.


Hvala za trud pri dresih :wink: .
Uporabniški avatar
 S*
#6000
Dobra ideja
Slika

Jaz sem tudi za to, da se ta denar porabi pri naslednji prijavnini, npr. za radenski maraton (kjer upam, da bomo najštevilnejša skupina :D, tako da bomo tista raaavna polja čisto preplavili Slika).
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA