Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 matjaz
#5124
:D :D :D fotr, glede na to da si poln izkusenj, se jim ne razkri do konca. Saj ves zenske .... je pa tud res , ce ne bi blo fovsije bi bilo za vse dost. :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#5143
xyw
Nazadnje spremenil Fotr, dne 24 Jan 2005, 19:02, skupaj popravljeno 1 krat.
 dpop
#5147
Fejst to je dedec, pa le po sliki mi je znan,
On zna z besedami spodbude vsem polepsat dan.
Ta clovek nas vzpodbuja, pobira nas po padcu,
Rad v roko bi mu segel, zivljenja zmagovalcu.

LP

P.S. prav vesel sem da imamo tega cloveka tukaj na foruma
da malo z besedami dviga moralo in dokazuje da velja
"Anima Sana In Corpore Sano" ali skrajsano ASICS :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#5150
dpop napisal/-a:...prav vesel sem da imamo tega človeka tukaj na forumu da malo z besedami dviga moralo...


Najprej hvala za pesmico, :oops: izgleda, da smo tudi na forumu kar pesniško navdahnjeni. :D Če besedico "fotr" daš v iskalnik se najprej pokaže naslov strani Fuck off the Reality [FotR], :shock: kar ne pripada meni, ampak neki računalniški igrici. :D Vzpodbuda pa je obojestranska, :!: obenem, ko z besedami dvigam moralo vam (upam), :wink: jo tudi sebi, še večja vzpodbuda pa je, ko berem, vidim in slišim, da vam moje besede tudi kaj pomenijo, :D kot je rekel Bedanec: "Al se boš ravnal po mojih besedah :evil: al te pa premikastim, :evil: da boš kar zadovoljen!" :shock:
Upam, da se ob prvi priložnosti spoznamo! :D :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#5560
XXX
Nazadnje spremenil Fotr, dne 26 Jul 2004, 20:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bor
#5562
woow !!!!!!!!!

:wink: :wink:

lp bor
 Ursa
#5581
A ship in the harbor is safe. But that’s not what ships are built for.
—Anonymous

Nobody climbs mountains for scientific reasons. Science is used to raise money for the expeditions, but you really climb for the hell of it.
—Sir Edmund Hillary

..... tole je pisano meni na kožo. Pa vendar! Sčasoma ugotoviš, da ne moreš biti "free" in imet urejeno družinico, srečne otroke, službo, ki te zadovoljuje, končat faxa... in da ne bi trpeli tisti, ki si tega ne zaslužijo. To je tako kot tista o dveh zajcih ki jih loviš hkrati.... in oba izgubiš . In potem ugotoviš, da se je treba nenehno truditi, da ostaneš na "pravi" poti... eni se trudijo in zraven kaj posebej ne razmišljajo, pa tudi uživat pozabjo. Drugi mal preveč uživajo, pa se mal premal trudijo. Tretji pa mislijo, da se v življunju sploh ne smejo truditi, ker potem ne morejo biti srečni (in teh je veliko)! In pol uživajo v tem, da uživajo.... dokler traja.

Občudujem pa tiste, ki znajo uživati življenje in urediti stvari tako, da imajo red na drugih področjih (ki so za njih pomembna). Fotr, zdi se mi, da je tebi uspelo in te kar občudujem. In ne samo to, pot je bila zelo trnava. Verjamem, da take preizkušnje iz človeka naredijo ali zmagovalca ali poraženca. Eni se zlomijo in jokajo ob svoji nesreči do konca svojega življenja, drugi pa postanejo kot Fotr :wink:

In kar se tiče teka, ki zavestno postaja pomemben del tudi mojega življenja: tečem zato, da se fizično utrudim in psihično sprostim. Tečem zato, ker tako spet najdem stik z naravo in s seboj. Včasih tečem težko.... in le volja me obdrži na cesti. Včasih se komaj spravim od doma.... in le odločenost, da bom zadevo speljala do konca mi obuje superge. Tek je enkratna priložnost za krepitev lastnosti, ki mi v tem svetu polepšajo in olajšajo življenje (močna volja in vztrajnost na včasih težki poti). Tečem zato, ker vsakič dosegam nove zmage (pa tudi poraze) nad sabo, ki me ženejo naprej in mi dajejo občutek, da ni pomembno, da nikoli ne izgubiš, temveč da vedno znova najdeš pot nazaj na vrh. In ljudje, ki tečejo zaradi podobnih stvari in ki uspejo to početi leta in leta.... so zame zmagovalci. Ali kot je rekla dr. Nada Rotovnik Kozjek "lepi ljudje". In tale TF je pravi zbor slovenskih lepotcev in lepotic :wink:


Ursa

PS: Ja, vačsih je kar težko razkrit svojo dušo tkole na računalniku! Vedno sem razmišljala, kakšen pogum je potreben, da pesniki izdajo svoje pesniške zbirke, slikarji razstavijo svoje slike, kiparji kipe. To je vse tako zelo osebno... ampak a si kdo predsatvlja življenje brez pesmi, knjig, slik, filmov.... vse samo dokumentarci? Jaz si ga niti nočem :lol:

Ursa
Uporabniški avatar
 mojcej77
#5597
Fotr, hvala!!!

Če veš, al pa ne veš - tud zarad tebe smo vsak dan boljši.
In te mamo zlo radi, veš!

m

pies: komi čakam, da bova šla na tist sokc :D
 Lučko
#5621
Fotr,
pri prebiranju tvojih prispevkov in v nadaljnevanju ko sva se spoznala, pogovarjala si naredil velik osebnostni vtis name. Hvala ti za tvojo zgodbo, je zgodba velikih ljudi, je zgodba padcev in usponov, je življenska zgodba, ki jo piše življenje in dela zmagovalce. Si in boš vzor vseh nas.
Zelo te cenim Fotr.
Uporabniški avatar
 matjaz
#5637
:D :D :D Fotr, v nekih delih zivljenja sva zelo podobna, in ti zares iz srca, tezko bi rekel cestitam, ponosen sem da si nas, da te poznam, se bolj pa se veselim vsakega naslednjega srecanja. Fotr, rad te imam. :D :D :D
Uporabniški avatar
 runner
#5641
Življenje piše romane, kaj ne Fotr?
Tvoja iskrenost in pogum sta me ganila. Večkrat sem že prebral tvoje pismo in ob takem branju ne moreš ostati hladen. Žal, svoje občutke nikoli nisem znal spraviti na papir (ne v materinem jeziku kaj šele v slovenščini) tako, da se tudi sedaj, ko to pišem, ne počutim kot riba v vodi.
Zato sem še bolj vesel tvojih prispevkov, fotk, hecov.
Veliko zdravja, sreče in pretečenih km ti želim.

runner
Uporabniški avatar
 Matej
#5684
Fotr, tudi jaz ti izražam spoštovanje do tvoje prehojene življenjske poti. Občudujem tudi to, kako iskreno in odkrito si na forumu spregovoril o sebi. Marsikomu si lahko za zgled.
Uporabniški avatar
 sbojan
#5687
Res ganljiva izpoved. Kdor jo bo prebral in še ne teče, bo začel teči.
 Rokz
#5690
Mene je k teku pritegnila knjiga Dr. Ruglja (Pot samouresničevanja), čeprav se z mnogimi (res mnogimi) stvarmi v njej nisem strinjal. Če te ta knjiga ne spravi h gibanju, te nobena. Z veseljem prebiram prispevke na forumu, čeprav sam skoraj nič ne napišem, pa tudi tekaških prireditev se ne udeležujem. Sem pač raje zase. Upam, da bo naš Fotr še veliko napisal.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA