Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Filipid
#4776
Vsem udeležencem na tem forumu želim vesele velikonočne praznike :D in obilo velikonočnih dobrot :roll: .
_________________
Filipid
 dragons
#4789
Višek kalorij se lahko znebimo že v ponedeljek na PST-u. :lol:
Uporabniški avatar
 Filipid
#14114
Spoštovani Forumovci, Spoštovane Forumovke :D !


Rad bi se vam zahvalil za vse dobre želje in lepe misli, ki ste mi jih namenili v tem času, ko me ni bilo na forumu :D . Prav tako bi se vsem zahvalil za lepe pozdrave iz Plitvičkih jezer in iz Grosuplja ter Staši, Mirotu in Marathonu za obisk v bolnici :lol: . Tudi jaz sem ves ta čas mislil na vas in zelo sem vas pogrešal :--( . Pa naj še kdo reče, da športniki ne držimo skupaj. Postali smo prava energična skupina in ponosen sem, da sem član te skupine in upam da bo tako tudi še naprej :D . Prizadeval se bom, da bom še naprej zastopal Tekaški forum po najboljših močeh in v najboljši luči :idea: . Prihaja čas dopustov, zato želim vsem forumovcem in forumovkam prijeten in zanimiv dopust, kjerkoli že boste :lol: . Naberite si novih moči za jesenski del sezone. V mesecu septembru pa se znova vidimo na tekmovalnih progah, tudi z menoj vred :lol: . Letos bom tekel bolj z rezervo, drugo leto pa grem znova novim uspehom naproti, ker športniki se ne damo kar tako, kajne Slika. Dragi forumovci, drage forumovke naj se vam za konec še enkrat zahvalim za vse kar ste mi namenili in vam še naprej želim lep in uspešen dan Slika.


Vaš Filipid :D !


Moto: energija+moč+vzdržljivost=filipid Slika


_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
 dpop
#14117
Filipid napisal/-a:Letos bom tekel bolj z rezervo,


To je kakšen maratonček pod 3 ure.. a ne?! :wink:

LP Darko

P.S. NICE TO SEE YOU AGAIN :) :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#14121
Dobrodošel Filipid spet med nami. Dobro se pozdravi, potem bomo pa zaorali po tekaških stezah, stadionih, gozdovih, travnikih in asfaltnih cestah. Veliko moči si nam dal, ko smo med teki mislili nate in upali, da bomo kdaj tekli skupaj. Sedaj se ti skupni teki vse bolj bližajo. Upam, da bodo napočili čim prej.
Drži se še naprej tako kot do sedaj!
Uporabniški avatar
 Staša
#14126
Hej, ja dobrodošel nazaj! :laola
Uporabniški avatar
 Bajsi
#14129
Bajsi napisal/-a:Helou!
Če parafraziram Arnija:
JUL BI BAK!!
Drugače pa, ne daj se!!


...in dodam malo Monty Paython-a:
And now, something completely different:
JU !AR! BAK!!
Uporabniški avatar
 Filipid
#14136
Ja Dpop lahko bi nekako temu tako rekli. Sigurno Fotr da bomo zaorali, predvsem drugo leto. O Staša hvala za dobrodošlico. Ja Bajsi imam posneto to pesem in sem si jo kar nekajkrat zavrtel v bolnici.

_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 Barb
#14139
Še moj prisrčen pozdravček tebi,ki si prestal vse tole.
Bravo!
Uporabniški avatar
 Bor
#14141
dobrodošel nazaj.......

lp bor
Uporabniški avatar
 Tuareg
#14158
Pozdravljen Filipid! Prispevam moje želje, da se čimprej vrneš
v staro tekaško formo in začneš dosegat nove tekaške uspehe.
Uporabniški avatar
 cyc
#14161
Jaz sem sicer premalo časa tu, da bi vedel, kaj se ti je pripetilo, vsekakor ti pa želim okrevanje in pridobitev stare forme!
Uporabniški avatar
 gregorb
#14164
Živjo Filipid!
Čestitam za zares veliko zmago!
Življenje je borba! Never ever give up!
Gregor
Uporabniški avatar
 Filipid
#14169
Hvala še enkrat vsem skupaj. Se vidimo septembra na kakšni tekmi. Do takrat pa se lepo imejte in ne pozabite trenirati sedaj ko so dopusti.


_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 milkec
#14252
Tudi jaz se pridružujem vsem željam in čestitkam za močno voljo in potrpežljivost. Lahko si nam vzor!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA