Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 dusan
#4941
Nataša napisal/-a:jest pa tečem, da koga ujamem :D

To jaz dobro vem. A veš kaj je moj plan za leto 2004?

Da te ujamem vsaj dvakrat v letu 2004. :) :) :) :)
 t
#4950
Mislim, da sem že enkrat pisala nekaj podobnega na to temo: na začetku za kondicijo, pa za manj kil, manj špeha, za bolj oblikovane mišice, pa za relaks. Pa zato, da sem bila lahko malo sama.

Zdaj pa zato ker moram. In je tisto zgoraj bolj sekundarnega pomena.

Kako že pravi tista pesem:
...zato moraš zgodaj v jutro,
ker se vse spet začne znova.
Uporabniški avatar
 Dule
#4956
Nataša napisal/-a:jest pa tečem, da koga ujamem :D


Jaz tudi :lol: :lol: !
Uporabniški avatar
 brunoje
#4957
zakaj?

enkrat nazaj v mladčevih letih sem si zastavu da bom enkrat vživljenju pretekel 42km. Do lani sem to odlagal, pol pa me je en kolega od takrat vprašal, če mi je to ratal?

Ni; sem pa začel tako, da sem dal skoz prvih 21, čeprav sem nekoč davno že pretekel 28 na teku trojk 9.maja. No, da nam predolg, tko se je začel, potem pa je to vse teže pustit. Zdej se že kdaj zgodi, da sem ''nesrečen'', če ne morem na lauf. čist odvisen pa še nisem, če je npr. zlo slabo vreme, pač ne grem... :(

lp,
bruno
Uporabniški avatar
 matjaz
#4958
:D :D :D ker je to to, toliko pozitivnih ljudi ne najdem drugje, predvsem MI JE LEPO. :D :D :D
 dpop
#4961
tisto z lovljenjem je bilo pa zelo "dvoumno" misljeno :lol:

I Lov U, You Lov Me ---> Mi se lovimo ... a je bilo tko misljeno?? :wink:

skratka.... ljudje tecejo ali da nekaj ulovijo ali pa da pred cem
ubezijo....

pa smo tam.... TEK JE FILOZOFIJA!!!!! definitivno :twisted:

in jet takoooo rad filozofiram :lol:

LP Darko

P.S. vabljeni se vsi ostali da dodate svoj FILOZOFSKI pogled na tek
 Nataša
#4965
dpop napisal/-a:tisto z lovljenjem je bilo pa zelo "dvoumno" misljeno :lol:


dvoumen je samo Dule zmeri neki, mirno se smehlja in si misli svoje :D :D nam je všeč, ker je bolj tiha voda, da lahko ostali več govorimo, a ne Boštjan? :twisted: :twisted:

Dusan je bil pa moj zajc v Sežani, pa sem ga prehitela in zdej me bo lovil na naslednjih tekmah, a kako? :roll: Dusan, ce je v tebi borbeni duh Cheja, te sploh vidla ne bom naslednji tekmi k bos tko sibal!!
Uporabniški avatar
 Dule
#4973
Nataša napisal/-a:
dpop napisal/-a:tisto z lovljenjem je bilo pa zelo "dvoumno" misljeno :lol:


dvoumen je samo Dule zmeri neki, mirno se smehlja in si misli svoje :D :D nam je všeč, ker je bolj tiha voda, da lahko ostali več govorimo, a ne Boštjan? :twisted: :twisted:

Dusan je bil pa moj zajc v Sežani, pa sem ga prehitela in zdej me bo lovil na naslednjih tekmah, a kako? :roll: Dusan, ce je v tebi borbeni duh Cheja, te sploh vidla ne bom naslednji tekmi k bos tko sibal!!



Jaz pa dvoumen? :lol: Mirni pa poročeni pa že nismo dvoumni.
Ne izmikaj se Nataša, "dvoumno" je letelo nate, zato kar razloži kako je z lovljenjem!? Tisto z Dušanom je samo prvi del tvojega odgovora.
8)
Uporabniški avatar
 Dule
#5021
Zakaj tečem (tokrat pa zares)?

Zato ker uživam pri tem, ker sem v naravi, ker se po teku odlično počutim, ker vidim lepote narave, ker je lepo teči ne glede na vreme(npr. košarka mi poleti odpade če samo pet minut dežuje), ker sem v dobri družbi, ker sem sam, ker se fajn spotim (se spomnim lanskega teka trojk ko je bilo vroče je eno gospo skor kap, ko me je zagledala totalka mokrega - je rekla da kaj takšnega še ni vidla), ker.... :roll:
 karli
#5022
Se strinjam s fotrom.

Ukvarjam se tudi z drugimi športi, vendar je tek najbolj enostaven in dostopen izmed vseh.

Za tek rabiš samo superge, urco časa, malce volje in lahko tečeh kjerkoli.

Karli
Uporabniški avatar
 ales
#5041
Tek je ena redkih dejavnosti, ki te po potrebi usmerja v red-polno glavo najrazličnejših dnevnih vtisov skoraj meditativno pomiri;spet drugič pa med tekom iz podzavesti priplavajo ideje,ki drugače zlepa ne bi bile promovirane.
Je tudi šolski primer ciljno usmerjenih dejavnosti-le da je v življenju žal malo tako jasnih in premočrtnih poti do cilja; tu si prav z vsakim tekom malo blize cilju; ni strelov v prazno,stranpoti,slabih, čustvenih pogojenih odločitev in pristranosti.

Meni pomeni tudi reševanje dileme moških v določenih letih - ko si ali;
a. najdejo mlajšo spremljevalko
b. spremenijo imidž
c. gredo tečt v ordanijo

p.s. pravi moja žena, da sem še dobro zbral

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA