Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 matjaz
#4998
:D :D :D preden se lotis barvanja jajcka, jih z obcutkom obrijes, in nato z mlacno vodo umijes, potem pa previdno barvas.
Pozor!!! Ne lakiraj!!!

VELIKO PIRHOV, POTICK, SUNKE, IN PA ZA DVE STEVILKI VECJE PAJKICE VAM ZELIM. :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 Staša
#4999
matjaz napisal/-a::D :D :D preden se lotis barvanja jajcka, jih z obcutkom obrijes, in nato z mlacno vodo umijes, potem pa previdno barvas.


Potem pa nežno položiš gor štiriperesno deteljico in FAAAAAAAJN zategneš z eno nogavico in vržeš v krop s čebulo!! :twisted:
Uporabniški avatar
 Fotr
#5000
stasa napisal/-a:...Potem pa nežno položiš gor štiriperesno deteljico in

Kje pa si dobila štiriperesno deteljico? :shock:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#5001
Za posebno lep sijaj na koncu premažeš s kosom mastne slanine...
Kkšna klobasa tud deluje... :wink:


mojcej77 in rolca
 dpop
#5007
Zraven pirhov je itak vedno tut klobasa

P.S. pa ne pasja radost.... klobasa je bl taka... za muce
Uporabniški avatar
 rolca
#5008
Aha! Pol maš pa zraven lepo pobarvanih jajčk še češpljevo potico...mmmmmm :wink:

rolca in mojcej77
 dpop
#5009
se nikol slisal za cespljevo p(ot)icko....

P.S. nism lih ta sladek... ampka cespljeva :?: :?: :shock:
Uporabniški avatar
 rolca
#5011
Sej medve tud še ne...no, bomo pa češpljevo potičko z Matjaževimi lepo pobarvanimi jajčki patentirali in prodajali kot posebne artikle TF. Za člane foruma seveda s popustom.


rolca in mojcej77

pies: kam bomo pa logotip naštancal?
 dpop
#5012
glede na dolg naziv bo edin klobasa dost dolga za logotip gor napisat

P.S. al pa na vsak jajcek en del
Uporabniški avatar
 rolca
#5014
Aha! Se strinjava! (Čeprou glih ne veva, o kako veliki klobasi teče beseda). Jajčka bi bla pa bolj primerna za morebitne sponzorje.
Al jih pa naštancamo na potičko. Recimo na češplje. Al pa na rozine, če so tud vmes. 8)


rolca in mojcej77, ki se jima obema očitno že (mal) meša (sej niste šele zdej pogruntal, ne? :wink: )
 Lučko
#5016
stasa napisal/-a:Potem pa nežno položiš gor štiriperesno deteljico in FAAAAAAAJN zategneš z eno nogavico in vržeš v krop s čebulo!! :twisted:


Staaaaaaaššššaaaaaa, auuuuuuuuvaaaaaaa peeeečeeeeee :shock: :shock: :shock:
 Lučko
#5017
Š neki sm puzabu:
A je kdo včeraj na TV vidu, kako so nekje v USA imel namesto pirhov BARVNE PIŠČANCE. Svašta :shock: :shock: :shock:
Uporabniški avatar
 matjaz
#5028
:D :D :D ce bi vedel, da bo tak odziv, bi bil tiho, glede na ideje, bom ene tri dni bolj na tesen hodil. Za logotip pa ni problem bomo en tatu naredl. Mislm, zenske ste sadisti. :? :? :?
 Odzadnjak
#5038
Matjaž, najboljša so kromirana jajčka. Postopek enkrat opraviš in pol imajo sijaj več let...
Uporabniški avatar
 mojcej77
#5049
Matjaž...sej me bi to zelo, zelo nežno, veš! :)
Jajčka so krhka in občutljiva zadeva.

mojcej77 in rolca

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA