Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 pajo
#304544
M..a,M...a in M.....a. Drage dame hvala , da se lahko v vaši družbi v tako lepi naravi sproščam. :FO:
 lona
#304717
Naslednjič se vam pridružim, sploh, če bom brez pasje spremljevalke. :D
Je bilo pa vroče, kaj...že ob 10. uri! :roll:
Uporabniški avatar
 pajo
#304743
lona napisal/-a:Naslednjič se vam pridružim, sploh, če bom brez pasje spremljevalke. :D
Je bilo pa vroče, kaj...že ob 10. uri! :roll:

Bo treba kosti premakniti vsaj na 8 uro zjutraj če ne prej. Se javimo ni panike.
Uporabniški avatar
 muc
#312333
Ojej a Gradiško j. še obstaja? :shock:
Sem že kr mal pozabil na njega..bo treba it v kratkem odlaufat kakšen krogec, dva,... :D

Če se ne motim bo pa v kratkem organizirana jubilejna tekma okrog Gradiškega jezera...nekje sem celo zasledil datum 15.september...?!
Uporabniški avatar
 Mutasti
#312339
Obstaja, obstaja, preverim parkrat na teden, ampak vseeno pejd pogledat za vsak slučaj, zdaj se začenja, vsaj zame, najlepši čas. :D
Uporabniški avatar
 muc
#317748
Včeraj spet po dolgem času na Gradiškem j...vse po starem...labodi & race še vedno plavajo, sicer že na mal zaledenelem jezeru...tekačev nič, sprehajalcev za vzorec...zima je tukej :lol: ...je pa vseeno lepo! :wink:


p.s.
potka okoli jezera pa čisto kopna in suha..
Uporabniški avatar
 Mutasti
#318976
Pozdravljeni

Štart 31.12.2013 ob 23:40. 2 stopinji Celzija, megla v pasovih. Podlaga blatna in prijetno mehka; super, ker se ne praši. Manjkalo mi je še 3,6 km in to sem v zelo zmernem tempu dosegel ravno na najvišji točki, kjer sem štoparico ugasnil približno pol minute pred okoliškim pokanjem in raketiranjem. Še spust do avta in vožnja domov, nekako zadovoljen, da sem lani pretekel natančno 2013 kilometrov, od tega dobršen del na Gradiškem jezeru...tale tek je bil edini, ko res ni bilo nikogar, razen mene :)

Vsem jezerjanom, pa seveda tudi ostalim veliko pretečenih kilometrov brez poškodb v novem in vseh prihodnjih letih :)

M
Uporabniški avatar
 muc
#319634
Včeraj zvečer na Gradiškem jezeru...tišina, žuborenje vode, polna luna ( no skoraj :lol: ), nikjer nobenega ( razen labodov :lol: ), ...uživancija!...no, skoraj pravljica...če pozabimo na bolečino v nogi! :evil: ...ampak je blo vseen fletn! :wink:


p.s.
...se mi pa zdi, da so imele glede na visoke temperature in predvsem glasnost v grmovju še race svojo žurko...a so že nazaj?! :lol:
Uporabniški avatar
 miciM
#320678
muc napisal/-a:A je bil kdo kej na Gradiškem?..kakšne so razmere?

A ni Gradiško tudi v območju gozda?

:wink:
Uporabniški avatar
 muc
#320791
miciM napisal/-a:
muc napisal/-a:A je bil kdo kej na Gradiškem?..kakšne so razmere?

A ni Gradiško tudi v območju gozda?

:wink:




neeeee...samo občasno pride kakšen kosmatinec na obisk... :--

Sem pa včeraj naredil krog, dva,...razmere pa sploh niso tolk obupne,
do jezera sta na cesti dva padla grmovja ampak se da pridt mimo,
okrog jezera je pa na 4-5 mestih podrto drevje ampak z majhnimi preskoki in priklanjanjem gre...oviratlon :wink:
Seveda pa še vedno velja opozorilo, da je boljš še kakšen dan, dva počakat, da se led stopi in pade na tla vse polomljeno...temu primerno je tudi po tleh..blata tudi ne manjka.

Labodi in račke pa vseen uživajo še naprej...see yaa :wink:
  • 1
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA