Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Barb
#11490
Fotr napisal/-a:
cyc napisal/-a::shock:

A vas ne bi slučajno prišlo ceneje, če si kupite nekaj oglja in žerjavico kar sami naredite, če že hočete tacat gor? :twisted:


Se boš moral navaditi, da smo na tem forumu različni ljudje in da to različnost spoštujemo. Moderator je pa Ero.


tko se govori Fotr
...dej poduči ti mal tole današnjo mladino :P :wink:
Uporabniški avatar
 cyc
#11492
@Fotr - saj jo spoštujem ...

Se pa ne morem načuditi temu, kako je možno, da zaradi bolečine čisto refleksno ne odskočiš stran? :shock: :?
Uporabniški avatar
 Fotr
#11499
cyc napisal/-a:@Fotr - saj jo spoštujem ...

Se pa ne morem načuditi temu, kako je možno, da zaradi bolečine čisto refleksno ne odskočiš stran? :shock: :?


Nekateri se ne morejo načuditi, kako da tile norci tečemo po dežju ali sredi noči ali na 100 km. :twisted: Najbolje je, da sam poskusiš hoditi po žerjavici, pa boš ugotovil. :shock: Mogoče ti bo celo všeč! :D :D
Uporabniški avatar
 Matevz
#11506
Barb napisal/-a:Rada bi sicer šla naslednji dan pogledat tud v Železno kaplo.

Da ne boš ti naslednji dan nog v hladni vodi namakala. :D :D :D :D

Ob sami misli na to me pečejo podplati :nono: :nono: :nono:
Uporabniški avatar
 Barb
#11508
Sej res
Matjaž kaj pa če dobim opekline?

Kako je s prijavo Matjaž-do kdaj?
Uporabniški avatar
 matjaz
#11557
:D :D :D ne rabis prijave, jaz vse zrihtu
ce dobis opekline te bom jaz nosu. zagotovo jih ne bo.


CYC vsi smo malo nori-spostujem vsako norost.
Uporabniški avatar
 Staša
#11558
matjaz napisal/-a:

CYC vsi smo malo nori-spostujem vsako norost.


Enkrat sem si kupila eno kartolino, na kateri je pisalo "Wer nicht ferruckt ist, ist nicht normal" (kdor ni nor, ni normalen) in sem si jo poslala.
Uporabniški avatar
 Fotr
#11559
stasa napisal/-a:
matjaz napisal/-a:

CYC vsi smo malo nori-spostujem vsako norost.


Enkrat sem si kupila eno kartolino, na kateri je pisalo "Wer nicht ferruckt ist, ist nicht normal" (kdor ni nor, ni normalen) in sem si jo poslala.


Jaz sem tako nor, da ostanem brez besed, ko se pogovarjam sam s sabo! :D :shock: :D
Uporabniški avatar
 ero
#11623
stasa napisal/-a:"... nicht normal"


"nicht normal - super" (slišano na nemški bencinski črpalki)

sori, sem moral tudi jaz eno off topic bleknit :D

drugače pa - Saša, Barb, Matjaž - sprehodite se še za nas strahopetce in poročajte!
Uporabniški avatar
 Barb
#11630
ero napisal/-a:drugače pa - Saša, Barb, Matjaž - sprehodite se še za nas strahopetce in poročajte!


Potrjujem svojo udeležbo
Ero poročilo bo sledilo pa že v nedeljo v Železni Kapli,ko bom še trojke odtekla-oz.me bo Matjaž nosu :wink:
 dragons
#11632
Potem pa vaša trojka ne bo mešana ampak ožigosana. :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#11637
Dobra ideja za ime trojke: TEKAŠKI FORUM OŽIGOSANIH-ampak to sodi v drugo temo,da ne bomo spet zašli,a ne :wink:
Uporabniški avatar
 cyc
#11646
Saj je super - mene/nas motoriste ima tudi marsikdo za vsaj malo nore, tako da - saj nič ne očitam 8) Bom pa iz previdnosti vseeno pazil, da ne stopim na žerjavico.
Upam, da "ne dobite opeklin". To je sicer dobra želja, kako vam bo to zneslo pa ne vem ... :twisted: Predstavljam si pač, da za manjšo opeklino zadošča že vžigalica, pod pogojem seveda, da je prižgana. ;)
Uporabniški avatar
 tamy
#11701
cyc napisal/-a:Saj je super - mene/nas motoriste ima tudi marsikdo za vsaj malo nore, tako da - saj nič ne očitam 8) Bom pa iz previdnosti vseeno pazil, da ne stopim na žerjavico.
Upam, da "ne dobite opeklin". To je sicer dobra želja, kako vam bo to zneslo pa ne vem ... :twisted: Predstavljam si pač, da za manjšo opeklino zadošča že vžigalica, pod pogojem seveda, da je prižgana. ;)
zelo pametno tole s prizgano vzigalico....sicer pa,na kaj mislis,ko hodis cez zerjavico?sama pri sebi bi zmolila en oce nas pred smrtjo.
Uporabniški avatar
 cyc
#11731
Jaz bi si predstavljal, da ne misliš na čisto nič, ker si zaposlen s skakanjem zaradi pekočih tal ;) Ampak hej - kaj vse se da doseči z železno voljo ... 8)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA