Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#356857
Vreme napisal/-a:Super, opažam,da ti počasi MapMyRun postaja všeč :wink:

Vsake stvari se je treba navaditi, v osnovi sicer ni veliko razlik, nekatere pa v detajlih vendarle obstajajo in šele z uporabo lahko ugotavljamo, katera od aplikacij nam je bolj "pisana na kožo".
Marko je včeraj vklopil sports trackerja, zato sem se jaz namenoma odločil za mapmyrun, zgolj za primerjavo...kar bi pa lakho bila že druga, nova tema.
Se pač učim, vseskozi, neprestano... :mrgreen:

LP, vencelj
 SpidiGonzales
#357380
A greste v takem kislem vremenu kot je zadnje dni tut tečt? Če je samo mraz, se še spravim, se pač bolj oblečem.. Ampak v dež se pa ne morem spravit :) Greste ostali tudi ko dežuje, sneži?
Uporabniški avatar
 majcka
#357384
Al pa ošpičene prekle. Včasih je treba tud glavo natrenirat. Zna na kaki dirki prav prit.

P.S. Pa ne mislit, da grem vedno po dežju ven. Ampak včasih pa. Dobesedno po ošpičenih preklah. :lol: :lol:
 bossteb
#357389
zz topka napisal/-a:Haha, Majči, naših odgovorov ne bojo poslušali, k smo bolj "tahitre"...pa, glih naše bi morali poslušat,... ker trajajo največ cajta.... :lol:

Valentina, na dež samo, če že dva dni pada. Potem pa ni važno, tudi do 5 ur, če je treba. :roll:
Malo me sicer moti, ker zadnje leto tečem samo traile, in je včasih "klizavo" za posr**. In potem v glavi samo odštevam, kdaj bo konec tega spusta, pa koliko koreninskih in skalnatih spustov imam še. Pa kaj hočemo, užitka je še vedno več kot trpljenja. :) Pa še fino je priti domov pa pod vroč tuš po takem teku.

Čisto smo Venclju temo hijackal. Se opravičavam. :--
Uporabniški avatar
 vencelj
#357394
SpidiGonzales napisal/-a:A greste v takem kislem vremenu kot je zadnje dni tut tečt? Če je samo mraz, se še spravim, se pač bolj oblečem.. Ampak v dež se pa ne morem spravit :) Greste ostali tudi ko dežuje, sneži?


Ven grem, kadar mislim, da imam čas in seveda voljo. Lepše je v lepem vremenu, ampak tudi v dežju gre, sploh če le rahlo pada in ko sem enkrat v naravi, se običajno začne uživanje. Mislim, da je koristno včasih opraviti kakšno stvar v neidealnih razmerah. Po drugi strani ne vidim nobenega smisla, da bi bezljal naokrog v hujših nalivih. Niti ni potrebe.
Prav je, da smo aktivni vseskozi, celo leto, to pa lahko pomeni tudi veliko teka v mrazu. Po mojem mnenju je odločitev za tek zunaj, v mrazu, boljša, kot umik v zaprte prostore (fitnes, telovadnica...). Izbira oblačil za tek v mrazu je velika. V mrazu je zame najbolj "grozljiv" občutek mokrih (prepotenih) oblačil, zato se je bolje obleči malce manj (bolje, da te pred tekom hladi), med samim tekom pa se ni priporočljivo ustavljati.

bossteb napisal/-a:

Čisto smo Venclju temo hijackal. Se opravičavam. :--


:D
Teme so tu zato, da se piše, razpravlja, izmenjuje mnenja...in če do tega dejansko pride, me to zelo veseli. Tale tema je "moja" samo toliko, kolikor sem jo (pred desetimi leti ) začel.
Prav je, da se dogaja, da se o tem piše, da :TF) živi...in za to moramo poskrbeti mi sami.

LP, vencelj
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA