Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#366208
Končno se spet nekaj spesnil, malo teka, malo glasbe in malo s področja gradbeništva + nekaj fotk:

https://vencelj-sportnik.blogspot.com/2 ... vrati.html

Zakaj že objavljamo stvari na omrežjih? Zato, da se napihujemo pred drugimi?

LP
Uporabniški avatar
 zz topka
#366212
Ma, zakaj napihovaje? :shock: Saj nimamo FB... :lol:
Jast pa komaj čakam, da preberem kaj tvojega, ker ti pa res napišeš točno tako, kot bi jast,..če ne bi ti... :D
Pa iskat pametnega branja mi sploh ni treba...le tvoj link počakam. :D
Vsem znaš na enostaven način razložit, pa naj bo karkoli. Jast že imam v glavi, kako razložit, ampak to spisat... ? Ah, saj bo Vencelj. :clap: :clap: :clap:
 TONEK
#366875
Danes po dolgem času na kratkem ravninskem teku. Upam, da ne bo jutri stegenski musklfibr :?
Uporabniški avatar
 vencelj
#366878
TONEK napisal/-a:Danes po dolgem času na kratkem ravninskem teku. Upam, da ne bo jutri stegenski musklfibr :?


To bi moral večkrat... :wink:

Jaz sem bil pa včeraj in danes bolj v klancih: včeraj uro in 15 min za relacijo iz Železnikov v Kališe in do sv. Križa, spust v Selca in po ravnini za Soro na izhodišče, cca 500 višincev, malo me je tudi napralo, danes pa iz Železnikov čez Draboslovico na Prtovč in po prvotni trasi UPT (kontra smer) nazaj v dolino, vsega za dve uri in pol.


LP
 vinkop
#366884
TONEK napisal/-a:Danes po dolgem času na kratkem ravninskem teku. Upam, da ne bo jutri stegenski musklfibr :?

ja ja, Tonek....musklfibr od ravnine.... :rol:
 TONEK
#367049
...in balzam za dušo. Se popolnoma strinjam s tabo, Vencelj!
 vinkop
#367186
aha, rumeni dirkac....hokice...tudi sam sem jih pred slabim mesecem prvic preizkusil, ( za bolj urejene podlage Clifton 6 )...no, za tehnicne terene jih se nimam, se pa spogledujem z evo mafete, vendar se se nisem odlocil ali je to pravi izbor ali ne? :argue:
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA