Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 daca10
#358464
Tudi jaz včasih slišim tako pripombo :lol: :roll: ...sploh, kadar v službo pritečem. Včasih je veljalo, da so ljudje po petdesetem že stari, sploh ženske :wink: ...'a doma nimaš nič dela', prileti kdaj kaka opazka 8) . Med vikendi grem od doma vedno zelo zgodaj, tako, da 'ne trpi' moje gospodinjsko in materinsko poslanstvo :-- .
V soboto in včeraj sem naredila krog od doma do doma :D . Prvič kombinacija s tekom do soteske Vintgar, prečenje Homa po snegu, hitri obisk sestre v Sp.Gorjah in po cesti čez Kočno nazaj domov...20 km z nekaj višinci.
Včeraj pa 'pohodna' trail varianta...od doma na Valvazor, po 'zratrakirani' cesti dol, po Rudni poti nazaj na Valvazor in domov...16km in jurja višincev :juhuhu: .
Miganje je super, jaz sem potem kot prerojena, spucam glavo in lažje delam, tako doma kot v službi, kjer sem btw. tudi zelo fizično aktivna :wink:
Pa lep teden vsem skupaj!
Uporabniški avatar
 zz topka
#358465
Ravno prejšnji teden sva med vzponom na Čaven dohitela skupinco "starejših", tam med 5-10 let, od naju. Ko so naju zaslišali, da greva mal hitreje kot oni, so se hiteli umikat, in ena dama:" Spustimo, te, ta mlade, mimo...!"
Pole jast seveda takoj: "Ja, ma vas lovimo, vas lovimo, gremo za vami! "
"Ja, ja, boš pa morala še nekaj časa captati, da boš prišla do mene, punčka!"
Torej sem še mlada! :lol:

Znanec iz Vipave, k sva se videla po dolgem cajtu pr najboljšmu sosedi v Ajdovščini, me je vprašal, če še hodim, zdaj, ko sem v Dobravljah. Sem pritrdila. Pa me vpraša še, kolk pa to znese kaj kilometrov na letni ravni? Mu povem, in odkrito prizna:
" Vidiš, zdaj je tako... Mi vsi, k smo ti fouš, znamo popametovat, da si en mal čez les... unih, pa, ki bi ti za to iskreno čestitali in ti to privoščili..., teh je pa najbrž bolj malo. "
Pa so tudi taki!
Ena med njimi sem sama jast! :D
Si privoščim.
Če sem pa še mlada. :D
Uporabniški avatar
 mojchka
#358469
Včeraj na mojem srčnem hribu, pri Vitovski cerkvici, srečam klenega možakarja, malo poklepetamo (čikulečakule, bi rekla ZZ), pa ga povprašam, koliko je star.
90, dragi moji, 90, pa pride gor vsaj vsako nedeljo (to je obvezno), če ne večkrat na teden!
In takih ljudi, ki so mi v velik navdih, srečam veliko, kar me navdaja z velikim veseljem!
Uporabniški avatar
 zz topka
#358471
jozafat napisal/-a:Ja tud jast!!
Sem ti včeraj mahal z mgore na tvojga srčnega ! :laola
Kaj da me nej blu videt?
Se je snejg blešču! :lol:

Ma, glih včeri me ni blo na mojem srčnem.... pa bi morala bit, že zarad UTVV-jevcev. Sam, zgleda, da sem preveč molila za lepo vreme... ker je blo tolk lepo, da sem morala it pod mus na sever na Golake in ne na jug... :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#358477
zz topka napisal/-a:Ravno prejšnji teden sva med vzponom na Čaven dohitela skupinco "starejših", tam med 5-10 let, od naju. Ko so naju zaslišali, da greva mal hitreje kot oni, so se hiteli umikat, in ena dama:" Spustimo, te, ta mlade, mimo...!"
Pole jast seveda takoj: "Ja, ma vas lovimo, vas lovimo, gremo za vami! "
"Ja, ja, boš pa morala še nekaj časa captati, da boš prišla do mene, punčka!"
Torej sem še mlada! :lol:

Znanec iz Vipave, k sva se videla po dolgem cajtu pr najboljšmu sosedi v Ajdovščini, me je vprašal, če še hodim, zdaj, ko sem v Dobravljah. Sem pritrdila. Pa me vpraša še, kolk pa to znese kaj kilometrov na letni ravni? Mu povem, in odkrito prizna:
" Vidiš, zdaj je tako... Mi vsi, k smo ti fouš, znamo popametovat, da si en mal čez les... unih, pa, ki bi ti za to iskreno čestitali in ti to privoščili..., teh je pa najbrž bolj malo. "
Pa so tudi taki!
Ena med njimi sem sama jast! :D
Si privoščim.
Če sem pa še mlada. :D


Ha ti pa imaš srečo. če te pomladijo še gre, če te postarajo pa zna biti problem. So nama pred novim letom za gondolo na Ljubljanski grad ponujali penzijonistično vstopnico, to pa zna bolet :twisted: :argue:

No se je potem stric na blagajni kljub glasnemu protestiranju, da bo še kar nekaj vode preteklo po Ljubljanici predno bova šla v penzijo, zaračunal kar penzijonistično vstopnico :roll:
Uporabniški avatar
 vencelj
#359076
Danes sem bil na pohodu za dobri dve uri. Spet sem gazil sneg (skoraj) do kolen. Nižje ga je manj in je tudi shojeno, tam, kjer sem jaz hodil je bilo pa na celo. Poleg srn sem naletel na družino muflonov, 10 komadov sem naštel.
https://plus.google.com/u/0/photos/1101 ... lJ79kozqIw
 bossteb
#359079
vencelj napisal/-a:Danes sem bil na pohodu za dobri dve uri. Spet sem gazil sneg (skoraj) do kolen. Nižje ga je manj in je tudi shojeno, tam, kjer sem jaz hodil je bilo pa na celo. Poleg srn sem naletel na družino muflonov, 10 komadov sem naštel.

Vencelj, boljše 10 muflonov, tudi če so našpičeni, kot enega medveda - pravi Matjaž, da so ga videli na Prtovču, prejšnji teden se je pa spustil tudi že na Hujsko. :wink:
Uporabniški avatar
 majcka
#359080
bossteb napisal/-a:Vencelj, boljše 10 muflonov, tudi če so našpičeni, kot enega medveda - pravi Matjaž, da so ga videli na Prtovču, prejšnji teden se je pa spustil tudi že na Hujsko. :wink:


Dejte vi temile mediju povedat, da naj gre kam drugam preden bo štart teka na Ratitovec!!!! :argue:
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA