Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 mateja
#6032
Ojla!

Glede na veliko število vprašanj in diskusij kje, kdaj in kako naj bi se izvajali stretchingi, na debate o poškodbah, sem se odločila, da vsem, ki jih zanima ponudim možnost debate "iz oči v oči" :shock: :lol: .

Ali drugače: v mojih prostorih (na Brodarjevem trgu 12, Fužine) je Simona pripravljena povedati in pokazati vse kar vas zanima o stretchingih. Seveda bi se osredotočila na tek. Sama vam bom z veseljem pomagala z vsem svojim znanjem, če boste imeli kakršnakoli vprašanja glede poškodb oz. nasplošno kar se tiče zdravja (če bom le vedela :oops: :oops: :oops:).
Število udeležencev bi prilagodili glede na povpraševanje in velikost prostora. Priporočljivo pa je, da vsak s seboj prinese podlogo, da bomo vaje lahko tudi izvajali in ne le poslušali "predavanje".

Pripravili sva vam tudi okvirne termine, ure so le okvirne. Te bi prilagajali na interes udeležencev.

10.05.2004 po 19.30 (ponedeljek)
14.05.2004 po 18.00 (petek)
20.05.2004 po 18.30 (četrtek)
04.06.2004 po 17.00 (petek)
25.06.2004 po 17.00 (petek)

Za vse dodatne informacije me lahko pokličete, pošljete emajl ali pa kar na TF.

Lep in topel vikend vam želim!

Mateja
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6042
Mateja, odlična ideja ! 8) 8) 8) 8) 8) 8) Marsikomu osovražena in nepotrebna tema je zelo primerna za preprečevanje poškodb. Čeprav že vsi ( sploh pa jaz ), :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: vse vemo o športu, pa stvari ni odveč še kdaj prediskutirati in preanalizirati.
Vsekakor zelo aktualna tema, ki se ji je vredno posvetiti. :D :D :D :D :D :D :D :D

2x LP

P.S. A bo tudi kaj svetovanja s področja masaže ? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 Lučko
#6045
Slika Mateja res super ideja, z veseljem se bom udeležil debate "iz oči v oči"Slika.
Lojze, a tebe doma noben ne (z)masira Slika
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6058
Ne Lučko, mene samo (z)mas(akr)ira občasno kako bitje :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

2xLP
 Lučko
#6061
:cry: Bogi, bogi Lojze :cry: :cry:
 mateja
#6162
Ja seveda bodo tudi nasveti iz masaže (ne iz masakriranja, ga ne bo, nč bat....). Kolikor znam, toliko sem vam pripravljena pomagati.

Pozabila pa sem povedat, kje me najdete: 041 808 457 ali pa matejalib@hotmail.com

Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA