Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Barb
#7534
Za v bodoče me še zanima,kako lahko pridem do kakšne majčke od foruma,da se bo še mene dal spoznat.

Sej mal je pa dobr, da se tresemo Matjaž,da bomo že na štartu naspidirane-pa čeprav od tresenja
Uporabniški avatar
 Z*
#7535
Kako fino znaš potolažit, Matjaž. Tudi jaz imam tremo, čeprav bo tole moj 4. polmaraton, drugič v Radencih, a letos sem malo deformirana, pa me še toliko bolj skrbi :roll: . Ne morem pomagat, jutri bom večji del ogrevanja pred štartom preživela v vrstah pred wc-ji, si že ogledujem njihove lokacije... :wc: :lol: Upam, da bo časa vsaj za pozdravček TF-ovcem. :hello:
Uporabniški avatar
 Barb
#7536
Potem je moja trema čisto upravičena,a ne "Z"
Uporabniški avatar
 Staša
#7538
Barb napisal/-a:Ne, ne tista.
Jaz sedim v drugi pisarni
... pa mal več delam kot Staša(še dobr, da je zdele na sestanku in ne more tega sledit,če ne bi že dala kakšno pametno)



HMMMM kje so zdaj tist grdi smeškoti.... :nono: :argue:

Imam toliko dela, da sploh ne opazim, da me obrekujete!!! Pa čisto prazno glavo imam - aha, izpit je bil narejen, spila sem še 3 pirčke nanj (to je enako seštevku vse zaužite alkoholne pijače zadnjega leta) in se mi zdi, kot da imam šele danes mačka... Tole je sicer zdajle čist off topic, ampak bomo nazdravili v Šmarjeških.

No, Radenske, jest bom držala pesti! Mi je prav žal, da ne morem tja...

Barb, na naslednjem polmaratonu te pa izzovem!!! Bova tekmovali na čas!
Uporabniški avatar
 Barb
#7539
JA lahko,sam kolk mi daš fore
Drugač bi te blo pa dobr met jutr tam-za moralo
Uporabniški avatar
 matjaz
#7554
stasa napisal/-a:
Barb napisal/-a:Ne, ne tista.
Jaz sedim v drugi pisarni
... pa mal več delam kot Staša(še dobr, da je zdele na sestanku in ne more tega sledit,če ne bi že dala kakšno pametno)



HMMMM kje so zdaj tist grdi smeškoti.... :nono: :argue:

Imam toliko dela, da sploh ne opazim, da me obrekujete!!! Pa čisto prazno glavo imam - aha, izpit je bil narejen, spila sem še 3 pirčke nanj (to je enako seštevku vse zaužite alkoholne pijače zadnjega leta) in se mi zdi, kot da imam šele danes mačka... Tole je sicer zdajle čist off topic, ampak bomo nazdravili v Šmarjeških.

No, Radenske, jest bom držala pesti! Mi je prav žal, da ne morem tja...

Barb, na naslednjem polmaratonu te pa izzovem!!! Bova tekmovali na čas!
:D :D

:D :D :D No evo odgovor zakaj se tresete. Kar tekmovale bi, raje uzivajte v teku, in boste na koncu zadovoljne, pa se bols boste tekle. Je pa tako, da sem pretekel ze kar nekaj maratonov, polmaratonov in krajsih tekov, pa sem se vedno pon treme, ampak ko poci start, vse zgine.
:D :D :D in mal treme kar mora bit. :twisted: :twisted: :twisted: brez adrenalina mi ziveti ni.
Uporabniški avatar
 matjaz
#7555
:D :D :D bomo pa doma navijal za vas :D :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#7564
JA kaj a pol ne bo nobenga tam-ne Staše,ne Matjaža,ne......
Kdo bo pa navijal?
Uporabniški avatar
 Tjaša
#7567
Jest za boga svetega! :twisted: Že cel teden treniram vpitje in mi gre odlično.
Danes so mi tudi zrihtal foto aparat (Ero, tokrat se boš moral v ovinkih bolj potrudit, da bo videt hitrost), k je mal bolš od tistga s trojk.

Ha, na avtu bomo imeli nalepko TEKAŠKI FORUM - navijači TF poiščite me!

Pozdravček,
Uporabniški avatar
 Barb
#7568
Končno nekdo
 Lučko
#7573
:mrgreen: Lepo vs prosm, de bi se jz tresu Slika. Pomislte na Nedeljo, Šmarješke...Slika in Slika
Uporabniški avatar
 Barb
#7576
Ah sej tko hudo pa spet ni s tresenjem
Zdej vas bom zapustila,ker odhajam iz službe(žal mam net samo tuki),tko da se slišmo spet v četrtek drug teden.Po Radencih si bom namreč nudila še krajši oddih v rovinju.
Aja folk,pa dršt pesti zame jutr,čeprav se še skor z nobenim ne poznam.
Obljubim, da se vam v kratkem predstavim.
Aja,Ero,bojda, da si ti tisti,ki uredi, da bo moja fotka gor pršla(prosim).Ti jo pošljem v četrtek.

Skratka veliko uspeha vsem ,kjer koli že boste tekli.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA