Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Tjaša
#7476
strelec30 napisal/-a:Jaz se glih nisem zapil,ampak dosti mi pa tudi ni več manjkalo.Še občasno pijem,vendar od alkohola le pivo,pa še to bolj poredko in v mejah normale.Pridobil sem pač določeno samokontrolo,disciplino in tega se držim.
pa sončen pogled na življenje, pa nove vrednote.....

Čestitam, da ti je uspelo! :wink:
 Ursa
#7496
Za to je potrebno velik več volje kakor za jadranje po viharjih al pa mirno ždenje v zalivu :D !!

Prav res vas spostujem zaradi tega! PS: Mirota pa tut zaradi Cooperjevega maratona, Fotra zarad njegovih literarnih uspesnic... in se koga :wink: Tekaci pac nismo od muh :D

Lep pozdrav!

Ursa
Uporabniški avatar
 strelec30
#7502
Ta teden sem naredil le 15km,nič več.Pred Radenci nima smisla pretiravat,sem jih pa zato prejšnje tedne od 40-50 tedensko.tokrat sem hotel laufat polmaraton pod 1:30 ampak ne vem če bo šlo,zaradi zdravstvenih težav (astma).Nič hudega,bo pa drugič.Bi prad v LJ laufal spet maraton.
Uporabniški avatar
 Tuli
#15310
ej to se dela....!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:
 Roberto
#17311
Bravo Benjamin še en tekač ki je vesel zate.Kar tako naprej.
Vsi mi imamo kašen greh...moj je bil totalna športna neaktivnost, veliko hrane rezultat pa 103kg špeha. Danes tega ni je pa tek zame postal oblika zasvojenosti in ta zasvojenost je zelo prijetna. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA