Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#7813
Nataša napisal/-a:Mojca, na sliki izgledaš ravno za Fotra!! :D :D zato je pa po moje tko navdušen :D :D


Mojcej, ne verjemi fovšljivim prijateljicam, :evil: ki te hočejo postarati, ampak verjemi izkušenemu, :roll: resnicoljubnemu moškemu :roll: z estetskim čutom za lepoto, :roll: tako rekoč plejboju, :shock: :? :? ki ti govori resnico in ti hoče samo dobro. Če bi slabo izgledala, bi prijateljice trdile ravno nasprotno. :twisted:, ker pa izgledaš mladostna, :oops: pa pravijo da izgledaš starejša! :D :D
Uporabniški avatar
 mojcej77
#7816
:lol:
veš, sej bit starejši niti ni nujno slabo.
Mogoče pa pišem take pametne in modre poste, da so mislili, da sem starejša. Tko, da mam staro dušo 8) .
Glede spravljanja nivoja mojega ega na maksimum pa tkole - enkrat kmalu bom za hec in spodbudo dala semle gor svoje slike "prej" in "potem", pa mislim, da nihče ne bo mogel več rečt, da sem zakompleksana in nesamozavestna. Nočm rečt, da zdej mislm, da sem najlepša in ne vem kaj...sploh ne! Sem pa opravila s samopomilovanjem, kompleksi in kar je še tega. Če je lepota v simetriji obraza in telesa, potem po mnogih merilih pogorim. Če pa se meri v tem, kako zelo si želiš živeti po svojih največjih in najboljših zmožnostih, biti zanimiv tak kot si, skrbeti za svoje srce, dušo in telo ter se vsak trenutek zavedati, kako lepo, dragoceno in minljivo je življenje...si vsak trenutek želeti, da bi čutil, da si na pravi, torej čisto svoji poti...potem...potem ja! Potem mislim, da nas je veliko (koncentracija je na TF po mojem še posebej visoka), ki smo lepi. Fotr prav blesti. Je en tak Mister :wink: .


m
Uporabniški avatar
 Fotr
#7818
mojcej77 napisal/-a:...Če pa se meri v tem, kako zelo si želiš živeti po svojih največjih in najboljših zmožnostih, biti zanimiv tak kot si, skrbeti za svoje srce, dušo in telo ter se vsak trenutek zavedati, kako lepo, dragoceno in minljivo je življenje...si vsak trenutek želeti, da bi čutil, da si na pravi, torej čisto svoji poti...potem...potem ja! Potem mislim, da nas je veliko (koncentracija je na TF po mojem še posebej visoka), ki smo lepi...


To pa podpišem! :!:
 Nataša
#7821
Fotr napisal/-a:Mojcej, ne verjemi fovšljivim prijateljicam, :evil: ki te hočejo postarati,


se najprej opravičujem, ker se tuki vmešavam med vaju komplimente-deleča golobčka :D :D :D

Fotr, prosim, ne obračej mojih besed :D :D , da ne bom česa po krivem kriva - foušije na primer :cry:

kva morm če je Mojca na živo čist drgačna (boljša) kokr na sliki. loh pa rečemo, da je na sliki lepa in v živo še lepša in bo volk sit in koza cela al kako?
Uporabniški avatar
 Fotr
#7823
Nataša napisal/-a:...Fotr, prosim, ne obračej mojih besed :D :D , da ne bom česa po krivem kriva - foušije na primer :cry:

To je rečeno samo hipotetično :shock: in ne cilja na nobeno konkretno osebo, ampak na splošno fovšijo, :evil: posebno pa ne nate, ki si tudi zelo simpatična. :D Je pa že Ajnštajn rekel, da ženske tiste leta, ki jih sebi odvzemajo, pripišejo svojim prijateljicam. :D :D

Nataša napisal/-a:...kva morm če je Mojca na živo čist drgačna (boljša) kokr na sliki. loh pa rečemo, da je na sliki lepa in v živo še lepša..

To pa tudi podpišem! :!:
Uporabniški avatar
 polžek
#7833
mojcej77 napisal/-a:
pies:po navodilih višje sile vam lahko šele danes povem, da smo v torte zamešali tudi neke vrste špansko muhco, ki deluje v roku enega tedna. Predvidevam, da vas bo butnilo ravno nekje v Bevkah :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock:


Tole me pa malo skrbi :roll: .A svetuješ, da pridem v Bevke al ne :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 polžek
#7834
Fotr napisal/-a:
Nataša napisal/-a:.

Nataša napisal/-a:...kva morm če je Mojca na živo čist drgačna (boljša) kokr na sliki. loh pa rečemo, da je na sliki lepa in v živo še lepša..

To pa tudi podpišem! :!:


Pa še prjazna je.Se tudi podpišem:!: :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#7839
jao! :shock: :shock: :shock: :shock:

banda, a niste rekl, da bomo o tortah govoril?

m
Uporabniški avatar
 matjaz
#7878
:D :D :D Zal zaradi obveznosti nisem uspel priti, sem bil pa z vami.
o lepoti pa tole, lepota ni vse, predvsem pa lepoto nam zal diktirajo, in to ni to, lepoto tudi cutim, brez tega cutenja je ni.

HALO, tudi midva s fotrom sva gor dala 20 let stare slike. V resnici sva mnogo, mnogo mlajsa.
 Lipe
#7881
Ti Matjaz, ce sta dala vidva s fotrom gor 20 let stare slike, sta v resnici 20 let starejša, kot zgledata na slikah. Al so to slike v smislu Doriana Graya, da se starajo one vidva pa ostajata maldostna, na videz in v resnici?
Uporabniški avatar
 Fotr
#7890
Matjaž napisal/-a:...tudi midva s fotrom sva gor dala 20 let stare slike. V resnici sva mnogo, mnogo mlajša...

Lipe napisal/-a:...če sta dala vidva s fotrom gor 20 let stare slike, sta v resnici 20 let starejša, kot zgledata na slikah...


Tole pa potrebuje povsem znanstveno obrazložitev. :shock: Če poznamo osnove Einsteinove relativnostne teorije, potem vemo, da se s povečanjem hitrosti gibanja čas upočasni. :? Z Matjažem sva že toliko pretekla, se pravi, da sva se hitrejše gibala, kot če bi hodila peš, da nama je čas počasneje tekel, kot tistemu, ki naju je samo opazoval. :shock: Slike izpred 20 let so za naju slike iz sedanjosti, za tiste, ki pa se niso toliko gibali, to je za opazovalce, pa so izpred 20 let. :D To se pravi, ima prav Matjaž, ki pravi, da so slike stare 20 let, midva pa sva mlajša in ima prav Lipe, ki pravi da naj bi bila 20 let starejša kot na sliki. :shock: Razlika je samo v tem, kdo opazuje, ali nekdo, ki ni toliko pretekel kot midva, :shock: temu izgledava mlada, ali nekdo, ki se je toliko gibal kot midva, temu pa zgledava kot na sliki. :D Pa še nekaj je. Z Matjažem sva imela tako življenjsko izkušnjo, da sva ene par let, če bi seštela vse skupaj, hodila okoli brez filma :shock: in se ta čas odračuna od staranja. :D Nauk iz tega je, če tečeš, se giblješ hitreje, zaradi tega čas teče počasneje in se tudi počasneje staraš! Tisti pa, ki samo opazuje ali se giblje celo počasneje, kot bi hodil, pa se stara hitreje, ker mu tudi čas hitreje teče! :D :D
Dobro sem zakompliciral! :shock: Upam, da nisem vse zamešal. :cry: Če pa sem, se bom pa skliceval na Heisenbergov zakon nedoločnosti! :shock: :D :shock: :D
Uporabniški avatar
 vanja
#7893
Kaj pa tisti, ki mirujejo, ali pa se gibljejo se pocasneje, kot ce bi mirovali? :lol: Ali pa se gibljejo v povsem nasprotno smer? Aja, morda so tisti v vzporednem vesolju. Tam pa sta tudi vidva, vajina starost tam pa je res cista uganka. Lahko bi vaju dali v skatlo (Schroedingerjev poskus z macko), pa cez en cas odprli, pol bi pa vedeli.... :shock:
Uporabniški avatar
 Fotr
#7897
vanja napisal/-a:Kaj pa tisti, ki mirujejo, ali pa se gibljejo se pocasneje, kot ce bi mirovali? :lol:

Tisti pa so vabljiva snov za črne luknje, pa ne samo vesoljske, tudi zemeljske. :? :cry: :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#8015
Fotr napisal/-a:
Matjazˇ napisal/-a:...tudi midva s fotrom sva gor dala 20 let stare slike. V resnici sva mnogo, mnogo mlajsˇa...

Lipe napisal/-a:...cˇe sta dala vidva s fotrom gor 20 let stare slike, sta v resnici 20 let starejsˇa, kot zgledata na slikah...


Tole pa potrebuje povsem znanstveno obrazlozˇitev. :shock: Cˇe poznamo osnove Einsteinove relativnostne teorije, potem vemo, da se s povecˇanjem hitrosti gibanja cˇas upocˇasni. :? Z Matjazˇem sva zˇe toliko pretekla, se pravi, da sva se hitrejsˇe gibala, kot cˇe bi hodila pesˇ, da nama je cˇas pocˇasneje tekel, kot tistemu, ki naju je samo opazoval. :shock: Slike izpred 20 let so za naju slike iz sedanjosti, za tiste, ki pa se niso toliko gibali, to je za opazovalce, pa so izpred 20 let. :D To se pravi, ima prav Matjazˇ, ki pravi, da so slike stare 20 let, midva pa sva mlajsˇa in ima prav Lipe, ki pravi da naj bi bila 20 let starejsˇa kot na sliki. :shock: Razlika je samo v tem, kdo opazuje, ali nekdo, ki ni toliko pretekel kot midva, :shock: temu izgledava mlada, ali nekdo, ki se je toliko gibal kot midva, temu pa zgledava kot na sliki. :D Pa sˇe nekaj je. Z Matjazˇem sva imela tako zˇivljenjsko izkusˇnjo, da sva ene par let, cˇe bi sesˇtela vse skupaj, hodila okoli brez filma :shock: in se ta cˇas odracˇuna od staranja. :D Nauk iz tega je, cˇe tecˇesˇ, se gibljesˇ hitreje, zaradi tega cˇas tecˇe pocˇasneje in se tudi pocˇasneje starasˇ! Tisti pa, ki samo opazuje ali se giblje celo pocˇasneje, kot bi hodil, pa se stara hitreje, ker mu tudi cˇas hitreje tecˇe! :D :D
Dobro sem zakompliciral! :shock: Upam, da nisem vse zamesˇal. :cry: Cˇe pa sem, se bom pa skliceval na Heisenbergov zakon nedolocˇnosti! :shock: :D :shock: :D


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D evo fotr je vse razlozil.
ps. filmi so boli zelo dolgi :D :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#8016
vanja napisal/-a:Kaj pa tisti, ki mirujejo, ali pa se gibljejo se pocasneje, kot ce bi mirovali? :lol: Ali pa se gibljejo v povsem nasprotno smer? Aja, morda so tisti v vzporednem vesolju. Tam pa sta tudi vidva, vajina starost tam pa je res cista uganka. Lahko bi vaju dali v skatlo (Schroedingerjev poskus z macko), pa cez en cas odprli, pol bi pa vedeli.... :shock:



:D :D :D RAJE NE, ker pol bi ga spet srala. :D :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA