Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Matevz
#7885
Oni imajo samo načelno naštete qualli teke v JAR. Tam je kar precej tudi čez 42km tekov.

Sicer lahko tečeš katerikoli maraton ali daljši tek v času od prejšnjega Comrades maratona. Omejitev je le, da tečeš pod 5 ur. Pa glede na rezultat štartaš bolj spredaj ali pa zadaj. Za prvo grupo moraš it pod 3 ure, za drugo pod 3.20 in tako naprej.

Tek je pa eno leto gor (tudi letos) od Durbana do Pietermaritzburga(sp?) drugo leto pa dol. (neto vzpon/spust je 650 m) pa tek dol je 92km, gor pa 89, pa pravijo, da je za povprečne tekače dolj težje kot gor, ker so glavni spusti bolj pri koncu, ko imaš že telečje noge. Limit je pa 12 ur.

Jaz o tem teku sanjarim že kakšnih 5 let, pa ni vrag, da se ne bom enkrat zares odločil. Tudi Ironman se je v meni tenstal kakšnih štiri,pet let, zdaj sem jih pa že šest oddirkal. :juhuhu: :juhuhu:
 Lučko
#7891
:shock: Vau, a sta vidva v prostem čas tud hunterja, se prav lovca :shock: . Al mata vidva tud pušo Slika pa lovskega
Slika
Ubooooogeee žvalceee:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Peace, brother :cmok: Slika
Uporabniški avatar
 Matevz
#7894
Lučko napisal/-a: :shock: . Al mata vidva tud pušo


Jest mam eno uno na šest metkov, ki sem jo sinu zaplenu (na kapslne) :D :D

Psa ma pa tašča, tako da lahko žena in otroci, če majo potrebo po druženju s psi tega uporabijo. Doma imam pa jaz za enkrat še veto. Ne vem pa kolk časa bom ta veto še uspel uveljavljat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA