Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vanja
#7561
Ali bo letos tek na Vrsic? Lani je bil 25.6. in je bilo super! Tako, da... informacije, prosim!
Uporabniški avatar
 bosin
#7566
Tek na Vršič BO ! Seveda spet 25.junija, na praznik.Kot vsako leto.
 Odzadnjak
#7574
Next Q: kaj pa zapora ceste? Koliko časa bo zdržala?

V spominu imam tek na Vršič, ko smo le malo hitrejši prišli pred iztekom zapore. Vsi ostali so se morali prebijati skozi zadnje serpentine v oblakih izpušnih plinov, ko je bil promet že sproščen... :evil: :evil: :roll: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
 bosin
#7633
Priprave na vršiški tek so šele v začetni fazi, tako da praktični problemi še niso na vrsti za reševanje. Zapore cest so pa vedno in povsod (vsaj pri nas)velik problem, če je pa to vršiška cesta, pa še posebej. Upajmo, da bo letos možna zapora za tako dolgo, da bo vsaj kakih 90% tekačev prišlo na vrh.
 Odzadnjak
#7639
Ha, ha, ... Vršiška cesta je brez blema zaprta "pol leta" :oops: :oops: :oops: , pol je pa problem :!: zapore pri teku na Vršič... :shock: :shock:

A taka je realnost... Kaj ko bi tekli gor marca, aprila :idea: :?: :?:
Uporabniški avatar
 Dule
#7774
Če hvalimo posamezne organizatorje, potem pa lahko kakšnega tudi pograjamo. In lanski tek na Vršič si zasluži tudi mojo grajo. Kot kaže so na ta tek vabljeni predvsem profesionalci in ne mi rekreativci (zmanjkalo vode na okrepčevalnicah, spustijo promet ko jih tretina še na progi, cilj pospravijo ko še niso vsi v cilju, ko prideš v cilj se moraš postavit v vrsto po eden za požirek vode.

Skratka mene ne vidijo na tej vele propangandirani prireditvi, dokler ne bodo pohvale od rekreativnih udeležencev prireditve. K sreči je na tisti dan kar nekaj izbire za teke, tako da ne bomo prikrajšani. Žal mi je le za sicer lepim doživetjem med vršaci.. :-((
Uporabniški avatar
 bosin
#7776
Dule, vse našteto drži ! Vendar, zakaj si takoj iz tega napravil sklep, da so vabljeni oz. zaželjeni samo vrhunski tekači ? Napake, ki so se zgodile pri organizaciji, so pač take vrste, da jih najbolj občutijo počasnejši tekači. Na žalost. Ni pa bilo nič narejeno namenoma, bognedaj.
Uporabniški avatar
 Dule
#7785
bosin napisal/-a:Dule, vse našteto drži ! Vendar, zakaj si takoj iz tega napravil sklep, da so vabljeni oz. zaželjeni samo vrhunski tekači ? Napake, ki so se zgodile pri organizaciji, so pač take vrste, da jih najbolj občutijo počasnejši tekači. Na žalost. Ni pa bilo nič narejeno namenoma, bognedaj.



Bosin,

sem samo povedal svoje občutke o lanski prireditvi in mislim, da je prav da se obveščamo o posameznih prireditvah.

Vsekakor je tek na Vršič lepo doživetje in se ga bom rade volje še udeležil, vendar potem, ko bom slišal pohvale nad organizacijo.
Verjamem Bosin, da bom že letos slišal pohvale na račun organizacije, torej se vidimo naslednje leto na teku na Vršič :wink: !
Uporabniški avatar
 bosin
#7792
:roll: Yes ! :D
Uporabniški avatar
 matjaz
#7879
:D :D :D Vrsiskega teka sem se se udelezil 5x, samo lanskega se izpustil. Je pa tako, da sem vsako leto razen lani, sodeloval pri postavitvi in izvedbi teka. In ni nam bilo lahko. Sam s tekom nisem imel slabe izkusnje, pa nisem bi ne vem kako hiter. Sploh pa nisem imel nikoli obcutka da je tek samo za hitre. Pa moje stalisce zagotovo ni tako, ker sem sodeloval pri organizaciji. Je pa zame to zagotovo najlepsi tek. Vrsic je le Vrsic.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA