Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 spela*
#117935
Jaz sem nova na forumu in v teku in mi je za zdaj cilj sploh preteči to razdaljo. :wink:
Uporabniški avatar
 Black Raven
#117936
Najprej lep pozdrav, vsak mora enkrat zacet, ce ti priznam da sem js vcasih tek tako sovrazil da me zivega nebi spravil tect ,zdaj pa uzivam, ko pa zacnes u teku enkrat uzivat potem se ti odprejo opcije da preteces karkoli , ampak pocasi! :D [/b]
 spela*
#117937
Black Raven napisal/-a:Najprej lep pozdrav, vsak mora enkrat zacet, ce ti priznam da sem js vcasih tek tako sovrazil da me zivega nebi spravil tect ,zdaj pa uzivam, ko pa zacnes u teku enkrat uzivat potem se ti odprejo opcije da preteces karkoli , ampak pocasi! :D [/b]


Hvala za spodbudo. :wink: Priznam, da se kar nisem mogla odločiti, da bi kaj napisala na forum, ko sem brala vaše dosežke in za moje dojemanje nemogoče cilje o maratonih in podobno. :roll: :P
Uporabniški avatar
 naki
#117942
spela* napisal/-a:Jaz sem nova na forumu in v teku in mi je za zdaj cilj sploh preteči to razdaljo. :wink:


Oj,

no me veseli, da je še ena takšna začetna tekačica :lol:
Jaz že kar nekaj časa spremljam ta forum, predvsem zaradi moža, ki je tudi član, in tudi sicer zelo aktiven športnik.
Sama sem pred leti dosti kolesarila in imela veliko kondicije. Potem pa sem se poročila, dvakrat postala mamica in s kondicijo sem bila čisto v minusu :oops:

No zdaj sem se pa vzela v roke in se odločila, da začnem spet kaj delat zase. Velko sem slišala o učinkih teka, no pa tudi doma imam živ primer za to, da so res krasni.
In sem še sama začela. Sedaj tečem že dva meseca. In prvič ko sem šla nisem pretekla niti 100 m. Sedaj lahko tečem skupaj 30 min in sem zelo ponosna nase.
Tempo sicer še ni maratonski ampak do tja imam še čas. Moj cilj je preteči 10 km, verjamem, da mi bo uspelo. :laola

Pa tudi tebi bom, obljubim, da bom spremljala tvoje napredovanje.

Kolikor sem razumela sva kar na istem, mogoče je to še dodatna motivacija, da imava konkurenco.

No sedaj pa brž pulz meter gor pa tečt...
 spela*
#117943
naki napisal/-a:
Tempo sicer še ni maratonski ampak do tja imam še čas. Moj cilj je preteči 10 km, verjamem, da mi bo uspelo. :laola

Pa tudi tebi bom, obljubim, da bom spremljala tvoje napredovanje.


Greva potem skupaj v Radence? :wink:
Zdaj pa tudi jaz superge gor pa na sonce. :wink:
Uporabniški avatar
 naki
#117944
spela* napisal/-a:
Greva potem skupaj v Radence? :wink:
:wink:



Lahko, ampak jaz 10 km še ne pretečem, pa to tudi priznam, saj te ne diskvalificirajo, če vmes kaj hodiš, a ne :P
Uporabniški avatar
 naki
#117945
Mimogrede spela*, iz kje pa si, ali veš kje je Gradiško jezero, pri Lukovici ??

Bi se lahko kdaj tam dobili, krasen teren in okolica, en krog meri dobre 4 km.

:juhuhu:
 spela*
#117951
Saj jih jaz tudi še ne pretečem toliko, ampak do maja je še dovolj časa. :wink:
Lukovica pri Ljubljani?
Uporabniški avatar
 Hojca
#117962
naki, spela!

lepo je spremljat pisanje navdušenih začetnic. Tudi sama sem bila pribl. pred letom na istem in s podobno "zgodovino" kot naki. Za cilj pa sem si postavila pretečt desetko v LJ (uresničen), Radenci so mi bili malo prekmalu.
(najbrž vesta, ampak vseeno: V Radencih se teče tudi 5,5km)

Najpomembneje pri vsem pa se mi zdi, da po začeniških težavah začneš pri teku uživat - samo ne pretiravat in se ne obremenjevat s hitrostjo. Kakšna tekaška prireditev pa malo za popestritev.

No, pa vseeno še odgovor na začetno vprašanje - 10 km pretečem v cca 55min.

Aja pa še to: Gradiško jezero pri Lukovici pri Ljubljani je res zakon.

lp,
Mojca
Uporabniški avatar
 naki
#117966
mojculja napisal/-a:naki, spela!


(najbrž vesta, ampak vseeno: V Radencih se teče tudi 5,5km)



A res nisem vedela, ja potem sae pa zna zgoditi, da bom tam :juhuhu:
Uporabniški avatar
 mediterano
#117999
naki napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Greva potem skupaj v Radence? :wink:
:wink:



Lahko, ampak jaz 10 km še ne pretečem, pa to tudi priznam, saj te ne diskvalificirajo, če vmes kaj hodiš, a ne :P


Seveda ne diskvalificirajo, brez skrbi punce. :wink: Sicer pa lep pozdrav Špeli, upam da veš od koga... :lol:
Uporabniški avatar
 mediterano
#118000
naki napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Greva potem skupaj v Radence? :wink:
:wink:



Lahko, ampak jaz 10 km še ne pretečem, pa to tudi priznam, saj te ne diskvalificirajo, če vmes kaj hodiš, a ne :P


Seveda da te ne. Sicer pa lep pozdrav Špeli, saj veš od koga, kajne? :wink:
 spela*
#118001
mojculja napisal/-a:naki, spela!

lepo je spremljat pisanje navdušenih začetnic. Tudi sama sem bila pribl. pred letom na istem in s podobno "zgodovino" kot naki. Za cilj pa sem si postavila pretečt desetko v LJ (uresničen), Radenci so mi bili malo prekmalu.
(najbrž vesta, ampak vseeno: V Radencih se teče tudi 5,5km)

Najpomembneje pri vsem pa se mi zdi, da po začeniških težavah začneš pri teku uživat - samo ne pretiravat in se ne obremenjevat s hitrostjo. Kakšna tekaška prireditev pa malo za popestritev.


Tega sicer nisem vedela, ampak vseeno je moj cilj 10. :wink: Pri čemer je čas nepomemben. Tekaška prireditev je pa vsaj meni velika motivacija, da sem sploh začela teči. :wink:
Uporabniški avatar
 Hojca
#118009
spela* napisal/-a: Tega sicer nisem vedela, ampak vseeno je moj cilj 10. :wink:


Bravo Špela :clap: , tako se govori. Sej sploh nisem mislila kej odvračat :nono: , le svojo izkušnjo in informacijo sem hotela podat. Res je, kar si napisala že prej, do Radencev je še dovolj časa. Torej, desetka bo padla :juhuhu: .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA