Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 spela*
#120116
Pozdravljeni!

Da ne bom smetila drugih tem, odpiram novo za začetnike. :wink:
No, takole, po šestih tednih teka sem danes prvič pretekla 5 km v kosu (če je verjeti Map My Run, pravzaprav celo kakšnih 100 metrov več :wink: ). Čas: 35 minut - ni neka super brzina, ampak sem vseeno prav ponosna sama nase. :juhuhu:
Uporabniški avatar
 bobr
#120118
35 minut za 5,x km je odlično za začetnico, upravičeno si ponosna nase :wink:
 spela*
#120120
bobr napisal/-a:35 minut za 5,x km je odlično za začetnico, upravičeno si ponosna nase :wink:


Hvala za spodbudo. :D
 zvezdicas
#120130
spela, super,...
tudi jaz sem zacetnica - sem ti poslala ZS.
imas kaksen nacrt vadbe? koliko casa pa teces?
veliko tekaskih uzitkov 8)
Uporabniški avatar
 Wega
#120132
Madonca, odličen tempo! :cast:
Uporabniški avatar
 AVI
#120143
superca.....zelo dobro :clap: kar tako naprej....
LP
 spela*
#120164
zvezdicas napisal/-a:spela, super,...
tudi jaz sem zacetnica - sem ti poslala ZS.
imas kaksen nacrt vadbe? koliko casa pa teces?
veliko tekaskih uzitkov 8)


Nisem dobila tvojega ZS ... :? Pošlješ še enkrat?
Tečem od konca januarja, danes sem imela svoj 20. tek, torej približno trikrat na teden. Glede vadbe imam nekakšno vodstvo bolj izkušenega tekača (član foruma, morda se bo sam javil) z nasveti o trajanju posameznih tekov. Sicer pravi, da mu delam sive lase, ker ga ne poslušam vedno. :lol: Načeloma pa kar ga. :wink:
Te zanima, kako sem začela? Prvič sem si izmerila dobra 2 km dolgo razdaljo in jo ZELO počasi skušala preteči ter bila presenečena, ker mi je uspelo. :) Potem sem še naslednja dva tedna trikrat na teden tekla po 15 minut in nato počasi podaljševala čas. Danes, kot rečeno, 35.
 spela*
#120166
Hvala vsem za spodbudo! Zlati ste! :laola
Uporabniški avatar
 mediterano
#120169
Špela, iskrene čestitke tudi z moje strani. Saj veš, da imam poseben razlog, da sem zelo vesel zate. In tudi sem! To pomeni da greva še dalje in višje, kajne? :clap: :wink:
 PJ
#120175
Zivjo Spela,
tudi jaz se štejem med začetnice, vsaj kar se tiče teka. Motivirati se moram na vse mogoče načine, da se sploh spravim na tek in sem prav tako ponosna na vsak kilometerček. Jih zbiram na nikeplus.com in to me zaenkrat vleče. Razmišljam pa o tem, da bi se enkrat na teden pridružila kakšni skupini zmernih rekreativcev začetnikov, ampak ne k Poletovcem ...imaš kakšno idejo?
Uporabniški avatar
 bobr
#120180
V Ljubljani imaš Golado in K-Rožnik kot rekreativni družabni vsakotedenski tek :wink:.
 luzr
#120186
@spela* in ostali, ki začenjate tekaško kariero!
Zelo vzpodbudno za bralce foruma bo, če boste javno zabeležili svoje teke
v tej temi. Tudi, če vam ne bo šlo vse po načrtih.
Kot na primer danes meni. :<

@PJ: Predlagam obiske K-rožnika, saj obstajata dve skupini tekačev. Izvrstna vaditeljica je miciM, ki se bolj poredko pojavi na Goladi.
Jaz, ki sem bolj počasen, sem za kazen njen tajnik in izrekam uradne dobrodošlice...
Nazadnje spremenil luzr, dne 04 Mar 2008, 12:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Tanja A.
#120197
Čao Špela !

Vse čestitke za dosežek. Jaz sem tud začetnica. Tečem 2 mesca. Zdaj sem na 10 km, kar mi ni več problem pretečt ca 2-3x na teden , čas je pa bolj bogi - ca. 65 min (9 km/h). Ampak v glavnem po ravnem. Kakih visokih ciljev res nimam (tud nisem več najmlajša), bi pa letos rada sodelovala na nekaterih tekmah. Bolj za vzpodbudo. Zato sem prav vesela, da ste še ostali začetniki tukaj.
lp
Tanja :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA