Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 spela*
#120213
luzr napisal/-a:@spela* in ostali, ki začenjate tekaško kariero!
Zelo vzpodbudno za bralce foruma bo, če boste javno zabeležili svoje teke
v tej temi. Tudi, če vam ne bo šlo vse po načrtih.
Kot na primer danes meni. :<

@PJ: Predlagam obiske K-rožnika, saj obstajata dve skupini tekačev. Izvrstna vaditeljica je MiciM, ki se bolj poredko pojavi na Goladi.
Jaz, ki sem bolj počasen, sem za kazen njen tajnik in izrekam uradne dobrodošlice...


K-rožnik? Lahko poveš kaj več, kakšen link?
 spela*
#120214
Tanja A. napisal/-a:Čao Špela !

Vse čestitke za dosežek. Jaz sem tud začetnica. Tečem 2 mesca. Zdaj sem na 10 km, kar mi ni več problem pretečt ca 2-3x na teden , čas je pa bolj bogi - ca. 65 min (9 km/h). Ampak v glavnem po ravnem. Kakih visokih ciljev res nimam (tud nisem več najmlajša), bi pa letos rada sodelovala na nekaterih tekmah. Bolj za vzpodbudo. Zato sem prav vesela, da ste še ostali začetniki tukaj.
lp
Tanja :wink:


Po dveh mesecih 2-3-krat na teden 10 km? Bravo! :clap: In tudi za čas vse čestitke, meni se to zdi prav super čas (zame je tak dosežek še daaaleč). :wink:
Uporabniški avatar
 Wega
#120219
KLIK na kRožnik

Sicer paje to na kratko luštkan tek po in okoli Rožnika. Ena skupina, (med nama: sami egoti) šibne dalje, ZEN sekcija pa lušn fletn capljamo zadaj. Na polovici in potem seveda še na cilju se spet vsi sestavimo skupaj in odidemo na strokovno analizo treninga, kjer eee, no saj to boš pa sama videla.

Danes ob 18h torej na prvem parkirišču v Mostecu s strani Šiške oziroma zadnji če greš iz mesta proti Šiški po Večni poti. Tam zagledaš en kupček čćudnih tipov, jep, to smo mi.
Uporabniški avatar
 bobr
#120220
Wega napisal/-a:Danes ob 18h torej na prvem parkirišču v Mostecu s strani Šiške oziroma zadnji če greš iz mesta proti Šiški po Večni poti. Tam zagledaš en kupček čćudnih tipov, jep, to smo mi.

Sploh danes k je tako gnilo vreme :roll: Ampak ni ovir za nas...
 spela*
#120233
bobr napisal/-a:
Wega napisal/-a:Danes ob 18h torej na prvem parkirišču v Mostecu s strani Šiške oziroma zadnji če greš iz mesta proti Šiški po Večni poti. Tam zagledaš en kupček čćudnih tipov, jep, to smo mi.

Sploh danes k je tako gnilo vreme :roll: Ampak ni ovir za nas...


Hvala za link. Zaenkrat mi je razdalja (9 km?) še preveč, a morda se vam čez nekaj tednov kdaj pridružim, če me seveda počakate na koncu. :wink:
 spela*
#120978
Danes pretekla drugih pet! :juhuhu:
Čas - dobrih 33 minut, čeprav sem imela prvo polovico občutek, da imam težke noge. :D
Uporabniški avatar
 naki
#120989
Oj,


jaz pa ravnokar pretekla 4,5 km v 36 min. Ampak terenski tek (klanci). :shock: In to po enotedenskem premoru zaradi prehlada, ki mi ni dovolil migati :nono: . S časom se res ne hvalim, sem pa zadovoljna z vsakim metrom ki ga pretečem.

špela*, ti pa nikar tako pridno ne treniraj, sicer si ne bom upala tečt s tabo :wink:
 spela*
#121040
naki napisal/-a:Oj,


jaz pa ravnokar pretekla 4,5 km v 36 min. Ampak terenski tek (klanci). :shock: In to po enotedenskem premoru zaradi prehlada, ki mi ni dovolil migati :nono: . S časom se res ne hvalim, sem pa zadovoljna z vsakim metrom ki ga pretečem.

špela*, ti pa nikar tako pridno ne treniraj, sicer si ne bom upala tečt s tabo :wink:


Bre skrbi, kar zadeva klance, si na boljšem, jaz se z njimi še nisem spopadla. :wink:
Uporabniški avatar
 Radolca
#121092
Bravo spela*!
Nikar pa prehitro ne začni s predolgimi, da se ne boš slučajni naveličala tečt! :evil:
 spela*
#121105
Radolca napisal/-a:Bravo spela*!
Nikar pa prehitro ne začni s predolgimi, da se ne boš slučajni naveličala tečt! :evil:


Brez skrbi, za jutri imam v načrtu le 20 minut teka. :wink:
Uporabniški avatar
 Tina_brzina
#137760
Špela, čestitam!

Če boš kdaj imela občutek da ti ne gre, se spomni name, ki 4,5km tečem 37 minut. :?

Na desetko si pa sploh še ne upam. Bom videla če bom danes kaj izbolkšala čas na 4,5.
 spela*
#137768
Spela* vidi, da je čisto zanemarila svojo temo in da mora poročati, saj je že kar hitrejša kot na začetku svoje tekaške "kariere". :D
Na zadnji dirki štafet je 7,8 km pretekla v 40,5 minute. Kar je zanjo zelo v redu (in celo malo boljše od taeve napovedi). :wink:
Čeprav je, ko je odprla to temo, načrtovala "le" 10 km v Radencih in potem "mogoče kdaj" polmaraton, je kmalu postala bolj ambiciozna in se odločila, da bo polmaraton tekla že letos, verjetno že septembra na Ptuju, vsekakor pa oktobra na Ljubljanskem maratonu, kjer ima obljubljenega "zajčka" za čas pod 1:50 :shock: (kajne, bobr? :D), čeprav ji to verjetno ne bo uspelo.
 spela*
#137783
Tina_brzina napisal/-a:Jst bom kar nehala lavfat :(


Ne, ne. :twisted:
Hotela sem poudariti, da napredek zagotovo sledi! :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA