Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Laufer
#137943
:shock:
Ja, ja, za vse so vedno zajčki krivi :roll:
Uporabniški avatar
 lenči
#137944
solatka napisal/-a:
No sej mi kaj drugega ne preostane, če ne želim v Bohinju obsedet na kaki skalci in čakat na princa na belem konju, da me pride rešit :oops: :lol:


Solatka, princi na belem konju te sigurno ne bodo rešili :wink: :lol: , zato tako kot mi vsi ostali, zanesi se nase in na svoje noge :wink: :lol:. Pa saj ti gre, saj veš : Počasi se daleč pride :D :wink:
Uporabniški avatar
 solatka
#137945
lenči napisal/-a:
solatka napisal/-a:
No sej mi kaj drugega ne preostane, če ne želim v Bohinju obsedet na kaki skalci in čakat na princa na belem konju, da me pride rešit :oops: :lol:


Solatka, princi na belem konju te sigurno ne bodo rešili :wink: :lol: , zato tako kot mi vsi ostali, zanesi se nase in na svoje noge :wink: :lol:. Pa saj ti gre, saj veš : Počasi se daleč pride :D :wink:


Sej se mi je zdelo, da se na prince na belih konjih ne gre zanašat. :lol:
Uporabniški avatar
 lenči
#137946
spela* napisal/-a:
lenči napisal/-a:ali LM pa zajček pri 1.50 :lol:


Tole ni moja pogruntavščina, ampak je to bobr napisal enkrat v polžji sekciji. Tako da če ne uspe, to ni moja krivda in se bo moral oddolžiti. :twisted:


Si bom morala enkrat v torek vzeti čas po službi in vas priti pogledat na Rožnik, da vidim, če bobr ni vseeno le imel prav glede 1.50 :wink: . Drugače pa je kar prav, da se oddolži, če daje takšne izjave :lol: :wink:.

Laufer, zajčki niso vedno za vse krivi :nono: , meni je prav všeč, če imam zajčka, samo če mi potem čisto pobegne, kaj naj z njim? :wink: :lol: .
 spela*
#137950
Laufer napisal/-a::shock:
Ja, ja, za vse so vedno zajčki krivi :roll:


Zakaj se pa zdaj ti ogroženega počutiš? Svoje delo na Bledu si opravil z odliko. :D
Uporabniški avatar
 bobr
#137952
Drage polžke. Za LM sem še vedno za 1:50 zajčka in ne bom pojedel besede. Špela gre (ane špela) tako da se še katera javi za družbo? Lahko naredimo zame balon v obliki polža in gor velik napisa TF - 1:50 ;).
Uporabniški avatar
 solatka
#137957
bobr napisal/-a:Drage polžke. Za LM sem še vedno za 1:50 zajčka in ne bom pojedel besede. Špela gre (ane špela) tako da se še katera javi za družbo? Lahko naredimo zame balon v obliki polža in gor velik napisa TF - 1:50 ;).


A te lahk rezerviram za drugo leto za LM? :wink:
Letos so to samo še saaaanje.
Uporabniški avatar
 lenči
#137970
bobr napisal/-a:Drage polžke. Za LM sem še vedno za 1:50 zajčka in ne bom pojedel besede. Špela gre (ane špela) tako da se še katera javi za družbo? Lahko naredimo zame balon v obliki polža in gor velik napisa TF - 1:50 ;).


A lahko to dorečemo malo pred LM? Do takrat pa mogoče na začetku takšen zajček ne bi bil prehud zame :oops: :wink: :lol:. Trenutno je to še utopističnoSlika
Uporabniški avatar
 bobr
#137991
Solatka naslednje leto nimam pojma kaj bom tekel na LM. Mogoče dva kroga mogoče 10ko mogoče nič :). Je še predaleč.

Lenči časa imaš še dovolj. Ti kar lepo počasi nabiraj kilometre in se vidimo na LM tako ali drugače ;).
 spela*
#137994
bobr napisal/-a:Drage polžke. Za LM sem še vedno za 1:50 zajčka in ne bom pojedel besede. Špela gre (ane špela) tako da se še katera javi za družbo? Lahko naredimo zame balon v obliki polža in gor velik napisa TF - 1:50 ;).


Bom videla, kako mi bo šlo na Ptuju (kjer bo edini cilj, da sploh pretečem 21 km, recimo s tempom 6 min/km). In bom videla, če mi bo ostalo kaj rezerve. :wink:
Ker, čisto resno, mislim, da bo zajček 1:50 zame prehiter. Ne vem pa, če si v tem primeru pripravljen teči še počasneje? :oops:
Uporabniški avatar
 lenči
#137998
spela* napisal/-a:
bobr napisal/-a:Drage polžke. Za LM sem še vedno za 1:50 zajčka in ne bom pojedel besede. Špela gre (ane špela) tako da se še katera javi za družbo? Lahko naredimo zame balon v obliki polža in gor velik napisa TF - 1:50 ;).


Bom videla, kako mi bo šlo na Ptuju (kjer bo edini cilj, da sploh pretečem 21 km, recimo s tempom 6 min/km). In bom videla, če mi bo ostalo kaj rezerve. :wink:
Ker, čisto resno, mislim, da bo zajček 1:50 zame prehiter. Ne vem pa, če si v tem primeru pripravljen teči še počasneje? :oops:


Špela* tudi jaz grem na Ptuju 21km, 6 min/km celih 21? Hm, 10 jih gre, bom poskusila, zmanjšam še vedno lahko :oops: .
Uporabniški avatar
 bobr
#138004
spela* napisal/-a:
bobr napisal/-a:Drage polžke. Za LM sem še vedno za 1:50 zajčka in ne bom pojedel besede. Špela gre (ane špela) tako da se še katera javi za družbo? Lahko naredimo zame balon v obliki polža in gor velik napisa TF - 1:50 ;).


Bom videla, kako mi bo šlo na Ptuju (kjer bo edini cilj, da sploh pretečem 21 km, recimo s tempom 6 min/km). In bom videla, če mi bo ostalo kaj rezerve. :wink:
Ker, čisto resno, mislim, da bo zajček 1:50 zame prehiter. Ne vem pa, če si v tem primeru pripravljen teči še počasneje? :oops:

Ti kar "vidi" še naprej. Zakaj mi še vedno ne verjameš da boš sposobna pretečt v takem času? Sploh ne boš vedela kak čas bomo meli ker ne boš imela ure ;). Počasneje ne bo opcija :nono:.
Do uradnih prijav imaš čas da se odločiš, pač če nečeš z mano grem po svoje. Sam ne mi pol govort da nisem držal besede :hehe:.

Še to: Ptuj in LM sta popolnoma druga pojma glede teka.
 spela*
#138011
Lenči, ti tako ali tako tečeš neke zame še nepredstavljive razdalje ... slišala tudi iz drugih virov. :wink: Tako da zate ptujski polmaraton ne bo problem. Moj izziv ga je najprej sploh preteči, ti pa že veš, da to zmoreš brez problema. :wink:

Uf, bobr, si pa hud. :shock: Potem mi pa res ne bo preostalo drugega, kot da te držim za besedo in tečem v tempu ... pod 5:15 min/km ( :shock: ) in upam, da me bo kdo pobral, ko bom omagala ... :lol:

(v naslednji epizodi: kako resno bo bobr vzel vlogo zajčka? bo spelo* gnal na kakšne intervale na kodeljevem? in kaj se bo zgodilo z vso to polento?)
Uporabniški avatar
 lenči
#138026
spela* napisal/-a:Lenči, ti tako ali tako tečeš neke zame še nepredstavljive razdalje ... slišala tudi iz drugih virov. :wink: Tako da zate ptujski polmaraton ne bo problem. Moj izziv ga je najprej sploh preteči, ti pa že veš, da to zmoreš brez problema. :wink:



No, da sem pretekla enkrat polmaraton (zase, za preizkus) sem itak priznala na TF :wink: Kateri drugi viri pa govorijo :?: . Problem bo, če se ponovijo Radenci, ker v vročini pa jaz :? :oops: . Oziroma, potem bo dve uri in pol verjetno premalo :oops: . No, PB je planiran itak za LM, ko so pogoji malo boljši (vročine ni - glede na letni čas).

Tudi ti ga boš pretekla, v to ni dvoma, saj se že pripravljaš :lol:. Samo zajčka imaš kar hitrega :wink:
 spela*
#138035
lenči napisal/-a: Kateri drugi viri pa govorijo :?: .


Svojega vira pa ne morem izdati. :D
(sem pa same dobre stvari slišala :D )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA