Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vanja
#8101
Jaz se vedno upam na zensko trojko, ce pa se nobena ne opogumi, si seveda zelo lepo vabljen v ekipo!!!
Uporabniški avatar
 simi
#8108
Aleš hvala za linke!

Hmm, mislim da malo pomešala zadeve, mislila sem da govorite o maratonu 4 občin, ki bo 19.6. Hmm.. :oops:
Ampak vseeno, trojka..
Uporabniški avatar
 ales
#9290
Danes sem se odločil in šel pogledat progo maratona. Ma je bil tak lep dan in sem jo pogledal ne enkrat, kar dvakrat. Se hecam-šel sem na Ravne in je najbližja pot tja ravno čez Jezersko.

Ampak bilo je pa res lepo. Ne vem, če je še kje maraton, kjer je med tekom dovolj, da z roba ceste stegneš roko in ti že pršijo ledeno mrzle kaplje po razgretem telesu. To je tko ene 5-6x med tekom. Malo me sicer skrbi tisti strm spust z Jezerkega proti Železni Kapli, sploh ker zna biti ob primerni utrujenosti še huje, Danes sem ene dvakrat stopil iz avta in poizkusil tečt po notranji strani ovinkov, a je res kar strmo. No ja, da o tem, da je tudi navzgor hudo, sploh ne govorim. A tja se gre tečt zato ker je hudo in ne zato, da bi počivali, a ne? Snega je po okoliških hribih še toliko, da je bilo kar hladno. Med tekom si namreč ogledaš Kočno od spredaj, s strani in še od zadaj. Kočna je hrib!

Pa še misel za konec-so postali avstrijski žandarji ful prijazni. Očitno nimajo kaj počet: na Holmecu me je potolažil, da se mi je le plastika snela na odbijaču(kot da ne vem) in potem še čustvoval z menoj, ko je z roko gladil vbokline od toče na strehi. Ko pa sem prišel na Jezersko je bila tam, pazte fantje ena taka blond bejba, da sem najprej še enkrat pogledal, da ni slučajno samo stopila dol z motorja. Tudi ta se je zapletla v krajši pogovor, celo nekaj slovenskih besed je znala. In na koncu je prav poznavalsko dvignila palec in rekla da je dobra glasba. Ne boste verjeli, a vrtela se je ravno Mariza. Še dobro da žena ne bere tega in ne ve, da zdaj že žandarke padajo na Marizo.


p.s. Če kdo še omahuje, gremo lahko kak vikend pogledat progo s kolesom, je prav lepa tura, pa še navzdol se je potem fino v hladu peljat.
Uporabniški avatar
 vanja
#9294
Hoj!

Midva z Mitjem sva si pa v soboto ogledovala progo! Ja, po mojem je tudi ene stokrat al pa se veckrat manj dolgocasna od kakih Radencev, pa hribi so, pa reka, pa slapcki, pa... Tudi sence je najbrz kar nekaj. Tako da sem jaz vedno bolj navdusena! Upam, da bomo res sestavli tisto trojko...?

LP
Uporabniški avatar
 tadejk
#9295
Očitno si nas je kar nekaj ogledovalo progo v prejšnjem tednu. :twisted:
V petek je sicer deževalo, kot da še letos sploh ni, tako, da sem si cesto pogledal z avtomobilom (niti ni tako težko, če se pelješ :D :D ).

Torej odločitev je padla, se vidimo v Preddvoru in kasneje v Kapli, morda pa tudi vmes.
Uporabniški avatar
 ales
#9296
tadejk napisal/-a:V petek je sicer deževalo, kot da še letos sploh ni, tako, da sem si cesto pogledal z avtomobilom (niti ni tako težko, če se pelješ :D :D ).



Ma ne, meni je vožnja res še hujša kot tek. Vsakič, ko se vozim tja in nazaj sem čist zelen, ko sem lani pritekel v Preddvor sem bil pa prav zdrave rdeče barve. Dolgočasna pa ta proga res ni!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA