Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#121764
lani sem videla, da je varstvo organizirano na štartu/cilju. pa me zanima, če se je kdo od vas poslužil tega. malo me skrbi dva mulčka pustiti tam za eno uro (bom šla na 10-ko) - med vso tisto množico..... jim je za zaupati? animatorjem namreč!
#121793
metkamarjetka napisal/-a:lani sem videla, da je varstvo organizirano na štartu/cilju. pa me zanima, če se je kdo od vas poslužil tega. malo me skrbi dva mulčka pustiti tam za eno uro (bom šla na 10-ko) - med vso tisto množico..... jim je za zaupati? animatorjem namreč!

Hoj,
lansko leto je me je moja hči skupaj s Tonovo čakala v tem varstvu in so se imeli prav lepo.
Lp, zlopi

Pies: otroke so prevzele v posebnem prostoru vzgojiteljice in si zapisale vse podatke o starših, skupaj s telefonskimi številkami.
 ton
#121796
Pritrjujem Žlopiju: Sežana in Radenci imajo to urejeno zgledno, prav slabo vest imam pred kranjskogorci, ki so varovali eno samo mojo zgago, medtem ko sva z materjo gazila kilometre, Ljubljanski maraton pa ostaja 'staršem sovražna prireditev'.
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#121837
hvala obema.

malo sicer še ostajam skeptična...... ampak: ne bo druge rešitve kot to!

pa pridno trenirajte :lauf:
#370050
Morda malo zakasnelo, ampak saj ni važno, zombi post.
V Ljubljani, so začeli s čudovitim programom Varstvo otrok Ljubljana, kjer imajo otroci več kot dovolj gibanja. Meni se zdi to super, da so počitnice aktivne in da omogočimo tamalim kolikor se le da gibanja, ga spodbujamo k gibanju..
Hey, upam, da komu kaj prav pride.
Ceerz.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA