Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Nataša
#7974
men je pa vseen - logatec, kranjska gora, avgust, december, zutri, zvečer, bele gate, črne gate...sam da je SLADOLED!!!!! tko da sončki in ostali forumovci, prpravte se, jest bom z žlico v štartni poziciji šviiist do skrinje hamahama ni več!!!

razen če me Lučko prej s svojo artilerijo ne sesuje. pa bo treba kšnga snajperista že za to plačat, ja soldatje, kr prpravte solde. je treba met muda od goluba i labuda za to, bi rekla moja prjatlca Kremen.


Bajsi, kok je star Tim? :?:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#7987
Nataša napisal/-a:Bajsi, kok je star Tim? :?:


Helou!
Proti desetemu rine. Mislim letu!

Drugače mi pa tale 6.6 malo narobe hodi. Takrat sem mislil organizirat "Bubin krog " po PST!
Uporabniški avatar
 mojcej77
#7996
Kaj pa kje okrog Bohinja? Klima se mi zdi tam ful ugodna, pa še kakšnega večjega prostorčka za fešto po mojem ne bi bilo težko najti. A se kdo spozna?
Drgač pa danes ravno delam, tko da bom govorila z Rolco in Gogo. Če bi zadeva fino stekla, nas bi bilo verjetno kar nekaj več. Res bi potrebovali trojke za en voziček, sploh za tiste, ki so malce težji. Pa še "ta glavne" pri Sončku bo treba pobarat...
Sej ni nujno, da se zadeve lotimo preveč megalomansko, čeprav se zna nabrat kar veliko ljudi. Premalo premišljeno pa konec koncev tudi ne. Važno je, da gremo in da je sladoled - a ne, Nataša? :wink:

lep poletni pozdravček,

m
Uporabniški avatar
 Staša
#7997
Bajsi, po moje bodo vikendi bolj težki, kar naprej je nekaj, ne za zamudit. Organiziraj raje PST čez teden... ja, jaz navijam za Logatec, da pridete v čimvečjem številu, pa Rolca in Goga in Tim in še kdo!!!

Vse Forumovce, ki pridejo v Logatec, lepo vabim na analizo k nam domov (če bo lepo vreme, ker imamo zunaj veliko klop, notri je pa bolj švoh). In potem, če se pogovarjamo naprej, lahko celo zakurimo ogenj in spečemo kakšno dobroto. Je opcija...

Torej nam je vse postlano, da tek s tortopeki organiziramo že 6.6. ...
Uporabniški avatar
 Filipid
#8004
Ojla Mojcej77 :D . Bohinjci organizirajo tek ob jezeru tam okoli 19 avgusta. Drugače pa je potem še en tek na Pokljuki, natančneje na Koprivniku tam okoli 9 septembra v dolžini 20 km z višinsko razliko +-260 metrov. Na sami trasi je približno 3 km makadama, ostalo pa je asfalt. Resnično lep tek tudi domačini se potrudijo :D . Pa še vaša pljuča pridejo na vaš račun :wink:

_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 mojcej77
#8020
Goga je iz Bohinjske bistrice in mogoče bi se pa dalo organizirat tek iz Bohinjske do Bohinja???
Pomislek - dokaj prometna cesta, bl ozke narave...cca. 15km...bi bilo pa ful mega. Sam ne vem, če bi jo ravno za nas zaprli. Pol bi se pa pod Skalco parkirali in užgali en suuuuuuuuuuper piknik z velik sladoleda. Goga meni, da brez čevapov in žara nikakor ne gre 8) . Pa kkšna muzika in ples pa to...hmmmmmmm.
Zelo mamljiva ideja...sam - a bi šlo?
Itak ne bomo vedl, dokler ne probamo, ne? :shock: :twisted: :wink:

kaj pravte?


m
Uporabniški avatar
 polžek
#8023
stasa napisal/-a:
Vse Forumovce, ki pridejo v Logatec, lepo vabim na analizo k nam domov (če bo lepo vreme, ker imamo zunaj veliko klop, notri je pa bolj švoh). In potem, če se pogovarjamo naprej, lahko celo zakurimo ogenj in spečemo kakšno dobroto. Je opcija...

Torej nam je vse postlano, da tek s tortopeki organiziramo že 6.6. ...



Se podpišem :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Tuareg
#8026
Dobra ideja, Mojcej77, to je je nekaj za nas Tuarege, ki sladoleda sploh ne poznamo.
OK, zdaj pa po točkah:
1. 6.6. ali tam blizu lahko pripeljem eno tolpo rokovnjačev na sladoled, bomo vse pojedl in vse popil;
2. Cesta Boh.Bistrica -Jezero je glavna cesta, ni šanse za zaporo, je polno
turistov, avtobusov ipd. šare po cesti
3. Tek po Pokljuki je OK, samo prve 4 km je kar hud klanec, od Šport
hotela od Mrzlega studenca asfaltiran rahel spust, potem makadamska
ravnina in potem dokaj strm spust navzdol, asfaltiran sicer ampak
brez dobrih zavor se ni za hecat
4. Kranjska gora je še najbolj OK, kolesarska trasa po stari železniški
progi, zaprta je za promet, razen za kolesa in pešadijo, ravna in asfalt
je še dokaj v dobrem stanju.

PS. Slikca naj pa kar ostane ta, kot je!
 dpop
#8037
Danes ko sem se mucil pretect svojih "obveznih" deset...
sem tekel mimo nove Biotehnicne Fakultete pa sem se spomnil, da sem prebral, da bi rabili lokacijo za tek (asfalt, da ni prometa, da je gozd
in zelenje, parkirisce...)

evo... od vecne poti do BF je (vmes sta sicer dve rampi... ampak
ce primerjam verjetnost da zaprejo cesto ali pa da rampo dvignejo, je pomoje lazje prepricat dekana da rampo dvigne :lol: ) cca 200m
asfalta in potem se okrog BF je recimo krog 200m... klancka gliih za vzorec
skratka... kot nalasc
ce je kdo naspidiran pa bi rad pljuca spljunu... evo... Roznik je na dohvat ruke... mostec tudi...
poleg BF je "kao nek piknik plac"... tam se vcasih zbira studentarija...
pa se nekej kadi iz gozdicka... (men bolj disi po Kanabisu kot po cevapih)
parkirisc je v izobilju... asfaltnih in divjih... ce bi kdo rabu avto "v grmovje" zapeljat :wink:
pa se ZOO je blizu (bom hitro doma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
poleti (julij in avgust) pa tam ni zive duse
pa se kombi (kamion, vlacilec, kompozicija???) za sladoled bo imel plac...

LP Darko

P.S. ma sej vem... GLUP predlog... ampak poglejmo to iz tele perspektive
vsi nadaljni bodo boljsi :wink:
Uporabniški avatar
 miro
#8045
Hojla
Že včeraj sem napisal predlog pa ne vem kam se je izgubil?
Predlagam del poti po kateri poteka olimpijski tek na Hrušici , je kar nekaj ravnine z asfaltom ,prometa skoraj ni ,tako , da ne bi bilo potrebno zapirati ceste če bi tekli lepo pri kraju .
Žurko bi mogoče lahko organizirali v avto moto bazi na Hrušici , bi bilo potrebno vprašati. Mogoče bi kakšno besedo lahko rekel tudi Fotr saj ima baje nekaj zvez na Jesenicah.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 mojcej77
#8046
Evo, banda!

Meni osebno sta Kranjskogorski predlog in predlog dpopa zelo všeč. (6.6. v Logatcu je pa itak za izkoristit, ne? :wink: ).
Bomo en mičken še počakali, da pade še kkšna pametna, pol bomo pa zadevo dali na glasovanje in izbrali najprimernejši predlog. Če nam pa ne bo zneslo, bomo pa odtekli kar vse trase po vrsti (predlagam, da ne v istem dnevu :roll: ).
Torej - noč počasi (v bistvu že kar dolgo) razpira svoja krila in tukaj se v polnem zaletu odpravljamo spat...
Mene pa...po dolgi enomesečni pavzi, spet vabi ven...saj vem...čudno bo začet spet vse od začetka, ampak vseeno - v glavi že zdavnaj nisem več začetnica...noge se bojo pa že prilagodile, sej znajo.

m


pies: ok.slikco bom obdržala.zaenkrat, opa!, samo zaenkrat! Me neki prjatli vabjo, da bi me slikal, in če bodo une boljše...kdo ve...
Sej bojo spodobne, obljubim!!! Če ne drugega, bom mela na sebi vsaj figov list...al pa logotip TF.
Zdej pa dost. Drgač bo spet Lučko s svojo bando uletu gledat, kaj tukej dogaja neki čudnega. Bomo spet brez strehe ostal, men se je pa ne da spet nazaj postavljat...cmokc vsem...
Uporabniški avatar
 lojzeP
#8048
Poslušej ti Mojcej ! Zakaj pa ne bi enkrat prišli tvoji prijatli na Copperja - sicer predlog ni da dol padeš, mislim pa , da bi zadeva bila dobra že zaradi kvantitativnega razloga. Ravnina, ne preveč ljudi, ...
Se bo še dogajalo

2x LP
Uporabniški avatar
 mojcej77
#8051
Poslušej ti LojzeP! Ja, pa res, zakaj pa ne!
Mislm, da ja, ampak bl kt ogrevanje. Cooper je bl tko, veš...kt enonočna avantura v primerjavi s tekom, ki bi ga radi meli. Takim, ta pravim, z lepim razgledom, da ti v dušo sede, ne sam v (tle bi sicer napisala en drug predlog, ampak raje ne...)noge.
Nimam nč proti Cooperju. Sm čist za. Za trening in začetek. Give me more!!! :twisted:

m
Uporabniški avatar
 Filipid
#8053
Mojca, a ni tale Lojze mal čudn :roll: . Cooper je za začetnike, mi smo pa že izkušeni mački, kajne Mojca :lol: in potrebujemo kaj bolj konkretnega :lauf: .

_________________________
Treniraj trdo. zmaguj z lahkoto
 Lučko
#8077
Hoj forumci. Nekako težko sem se odločil napisati tale prispevek, vendar sem človek, ki mora povedati vse kar mi leži/teži na duši. Ne razumite me napak ne mislite, da se ne veselim osrečiti naše Sončke, kaj samo njih, vse invalide sveta če je treba, vendar je stvari treba gledati tudi iz drugih zornih kotov.
1. Forumci in Sončki vzemimo tole zadevo, kot že ime pove samo: sladoledni party, vzemimo to kot party, druženje, spoznavanje, zabavo, nenazadnje pa tudi tekmovanje, vendar tekmovanje, ki bo v mejah prijetnega tudi za tiste, ki bodo potiskali vozičke. Stvar s potiskanjem vozičkov ni enostavna zadeva, še posebno, ker vozički niso izvedbeno tehnično najboljši za vožnjo po asfaltu. Tu predvsem mislim na prednja koleščka, ki se pri vsakem najmanjšem kamenčku zaskočita, pri hitrosti preveč opletajo… Zveni in izgleda čudno, vendar, kdo tega ni preizkusil tega ne ve, vedo pa tisti, ki so vozičke potiskali v Sežani.
2. Ideja o tekmovanju in »drkanju v krogih« na razdalje 6, 8, 10 ali več km se mi zdijo malce pretirane. To ni več party, zabava, je kar velik zalogaj za tistega, ki potiska voziček. Vprašajte Fotra, Matjaža, Mojco pa tudi jaz vam lahko iz prve roke povem, da zadeva ni enostavna, je zelo izčrpajoča, ni zabavna.
3. Poglejte tudi v arhiv Foruma, koliko »ponudnikov« in »odvečnih besed« je bilo napisano za potiskanje naših Sončkov za tek v Sežani. Pridemo do ugotovitve: tresla se je gora, rodil se je miš. Na Forumu veliko pripravljenih za potiskanje, preveč obljub, v Sežani pa…? Še to naj omenim, da je datum 6.6. malo kritičen, saj bo velika večina članov TF 5.6 tekmovala v Plitvicah, potovanje pa se zna zavleči pozno v noč. Ja, tudi datumi bodo problem, dopusti!
4. Razmišljajmo o »tekmovanju« naših Sončkov na štadionu, so v večini v prijetnem ambientu v naravi, na štadionih je primerna podlaga za vozičke, možna je zamenjava članov za potiskanje, nihče ne bo utrujen. Lep primer tekmovanja invalidov smo videli in doživeli v Vipavi, kjer so se na nekakšnem štadionu invalidi pomerili na 1000 m. Bila je tekma, uživali so tako eni kot drugi, bilo je super tekmovalno vzdušje.
5. Predlagam in se sam kot prvi tudi javim za potiskanje, da naše Sončke vsaj enkrat na leto povabimo na tekmovanje in to na pravo tekmovanje: SEŽANA 8 km. To pa iz preprostega razloga, je prvi pravi praznik teka, marca meseca (vsaj) večina članov po zimskem spanju še ni toliko pripravljena na 21 km (drugo leto se celo govori o 42 km), vzdušje v Sežani je enkratno, kaj mislite?
Še enkrat naj ponovim zgornje, vse bi naredil za naše invalidne prijatelje-športnike, vendar pogovorimo se (lahko tudi v Bevkah) o tej zadevi, da nam bo ta party vsem v veselje, zabavo, druženje, ne postavljajmo prevelikih meril, obljub, ja predvsem obljub (Povabilo na torto)!
Upam, da nisem zadevo zatežil, jo očrnil ali jo preprosto hotel delitirati, nasprotno sem zelo vesel in pripravljen na vsakršno pomoč.
PS
Rolca, v SEŽAN 2005 na 8 km si moja :lol: :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA