Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 lastovka79
#8173
Ali tečete v dežju? Če da: Kaj oblečete? Kaj ko je malo bolj hladno in je dež in kaj če je malo bolj toplo in je dež?
lp
Uporabniški avatar
 milkec
#8175
Hja... se mi zdi, da ti bom lahko jutri kaj več povedal, ker je napoved za Jasko zelo vodnata, tako da se bojim, da bomo imeli okrepčevalnici po vsej progi!

Drugače pa sem tekel tudi že v močnem dežju in sem bil premočen do kože, ampak če se takoj preoblečeš in stuširaš ni razlike!
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#8549
Obvezno, kapco s šildom, da mi mejkap ne teče po xihtu in voda ne gre v usta. Anorak in razni polivinili odpadejo, ker sem potem še bolj mokra, pa še duši me, ker koža ne diha.
Uporabniški avatar
 milkec
#8551
milkec napisal/-a:Hja... se mi zdi, da ti bom lahko jutri kaj več povedal, ker je napoved za Jasko zelo vodnata, tako da se bojim, da bomo imeli okrepčevalnici po vsej progi!

Drugače pa sem tekel tudi že v močnem dežju in sem bil premočen do kože, ampak če se takoj preoblečeš in stuširaš ni razlike!


Žal nismo imeli dežja.... So ga pa v Hotedršici imeli! Mogoče kdo kaj od tam!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#8556
Milkec, seveda lahko.
Sva z Alešom hotela samo spodbujat naše, pa je tako dež dol letu, da sva oba mokra samo še smer Kranja iskala. Vsa čast tistim, ki so v soboto tiste mokre klance premagovali - da o mrazu sploh ne bi govoril.

2x LP
 aleksander
#8585
Glede teka v dežju bi na kratko rekel-brez problema.V Hotedrščici je lilo kot iz škafa in najtežji trenutki so bili ko sem se v avtu preoblačil in razmišljal kako bom moker.Res sem si za ogrevanje vzel le 20 minut tik pred tekom in tako dobesedno iz ogrevanja štartal.Vendar sem imel dober občutek,dež me sploh ni motil,odlično se je obnesla kapa z velikim senčnikom,da ne dobiš vse vode v oči.Mokrota mi je kar nekako pasala,niti ni bilo vroče niti ni zeblo,tako,da sem z lahkoto premagoval klančke Hotedrščice.

Se mi zdi,da se moraš pač sprijazniti z tem ,da dežuje in ko si enkrat moker ne vidim kakšne ogromne razlike,res pa je da je to za kdaj,ker bi se takih razmer hitro naveličal.

Važneje se mi zdi,da se na koncu še hitreje preoblečeš,kar jaz naredim skoraj zmeraj in do sedaj,kar se prehlada tiče,sem jo še zmeraj dobro odnesel.

LP
Uporabniški avatar
 strelec30
#9808
Tek v dežju je (vsaj zame) en velik užitek.Seveda pod pogojem,da ne lije preveč in da ni premočnega vetra,po možnosti severnega.ČE je zunaj relativno toplo,potem se oblečem kot ponavadi:hlačke in majico.Nič hudega,če sem moker.V jeseni in pozimi pa oblečem tekaški anorak,ki me greje,če je mrzlo,koža pa pod njem vseeno diha.Na glavo dam pa kapo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA