Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 GaGa
#12057
Se mi zdi, da nas je kar nekaj forumovcev v ekipi... :D :D :D Zdej, ko smo zbrani... bo treba pa trdo garat :lol:
Lep pozdrav, pa vsem čestitke!!!

:laola

Se vidimo na sestanku!
Uporabniški avatar
 Bor
#12061
mene pa niso izbrali :cry: , najbrž misljo da sem predobr 8)

lp bor
Uporabniški avatar
 Barb
#12091
Bor napisal/-a:mene pa niso izbrali :cry: , najbrž misljo da sem predobr 8)

lp bor


ne Bor to je zato,ker če bi te izbrali,pol te ne bi bilo več na trening na Brdo in seveda na tako nepogrešljivo ana-lizo
Pol bi bli pa mi :cry: :cry: :cry:
Tko da zdej smo mi :P :P ,in ker se boš zdej še naprej družil z nami,boš kmal tud ti :P :P :P

...itak morš pa počivat,fant :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
 Staša
#12092
[quote="Barb"]
ne Bor to je zato,ker če bi te izbrali,pol te ne bi bilo več na trening na Brdo in seveda na tako nepogrešljivo ana-lizo
Pol bi bli pa mi :cry: :cry: :cry:
Tko da zdej smo mi :P :P ,in ker se boš zdej še naprej družil z nami,boš kmal tud ti :P :P :P

[quote]

Aha! Zato Kalčka danes ne bo na sestanek, ker ste mu kot podkupnino, da Bora NE izbere, podarili dopust! :shock: :wink: :D
Uporabniški avatar
 Barb
#12095
kalcek napisal/-a:Urša, ne skrbi, kadarkoli boš šla lahko poleg, tako kot vsak, ki si bo želel.


No tudi jaz se priporočam,da se kdaj priključim treningu,ker se bom prav tako pripravljala za maraton v Dublinu.

Upam,da se bomo lahko kdaj pridružili in pa da boste izčrpno poročali.
Uporabniški avatar
 vidkul
#12130
Bor, saj nisi edini, ki nisi bil izbran. :roll:

več sreče prihodnjič
Uporabniški avatar
 Staša
#12132
Fanta, če vama je kaj v tolažbo - sva z barb navsezgodaj iskali vajini imeni. In se namršili, ko ju ni bilo.
Uporabniški avatar
 vidkul
#12242
stasa napisal/-a:Fanta, če vama je kaj v tolažbo - sva z barb navsezgodaj iskali vajini imeni. In se namršili, ko ju ni bilo.


hvala :)
Uporabniški avatar
 mare
#12295
Kaj pa je zdaj s tisto idejo, da se organizira še ena skupina iz TF in se priključi treningom? Jaz tudi nisem bil izbran, ker se nisem niti prijavil. Prijavil se pa nisem, ker je v razpisu pisalo, naj bi se prijavili tisti, ki še niso pretekli malega maratona. Jaz sem se skozi enega nekako pač priplazil. Potem sem pa med izbranci ugledal nekaj tekačev, za katere vem, da so precej boljši od mene.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA