Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#8930
Ja se držim dostikrat načela piši kao što govoriš pravijo, malo za šalo malo zares.No upam, da kateremu tekaču ali tekačici današnje zabluzeno vreme ne bo pokvarilo volje za trening in za čudoviti stik z naravo, ko opazuješ, ko greš mimo dreves hitiš in hitiš tja v daljavo.
Kdor meditira sedaj je tudi v redu, kdor pa ne meditira pa zagotovo kofetka.Tud to je ene vrste meditacija ha, ha, ha saj se zamisliš nad dobrim vonjem kave, ki te zdrami in premami.Sedaj v jesen če se bo tako vreme nadaljevalo bo pa treba počasi nabaviti kakšno tekaško stezo za doma.
Da treningi ne bojo tako slabi, saj v takem vremenu kot je sedaj, no to še ni tako hudo.Huje je če lije kot iz škafa in si moker kot cucek na koncu pa ni nobenega efekta od treninga.Saj ne rečem nisem iz cukra, ker sem pozimi lansko leto tekel oz. v sezoni 2002/03 pri minus nekaj čez dvajset pod nulo.Pretekel sem tisto razdaljo in sem videl, da sem sposobene preteči vse to v takih razmerah, ampak hitrost pa je trpela.Čeprav nimam ne vem kako vrhunskih rezultatov.
Skratka, upam da boste v današnjem dnevu našli kaj lepih utrinkov v teku in da boste nasmejani ko boste prišli iz treninga in si boste rekli:
"Ejga, danes sem pa naredil zopet nekaj čudovitega za svojo dušo in svoje zdravje.Poln bom energije in elana za premagovanje vsakodnevnih stvari, ki se dogajajo in se še bojo."

Skratka imejte se lepo.Narišite si nasmeh na ustnicah, ko boste trenirali, uživajte vsak trenutek teka, ki ga boste doživljali in podoživljali.Ko se boste spomnili kako je bilo in tako naprej.SVOBODA, ZRAK in SONCE.
IN DOBRA TEKAŠKA DRUŠČINA PO MOŽNOSTI TEKAŠKEGA FORUMA IN STVAR GRE KOT PO MASLU.
CIAO

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA