Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Filipid
#26058
dpop napisal/-a:P.S. Kaj pa "zvočni del" pozdrava... kakšen "muuuu" kot smo ga že nekoč obravnavali, najbrž nekako stilsko ne paše k stisnjeni
pesti....


Ma kakšen "muuuuu", dajte no dajte no :twisted: , saj nismo krave.

Moj predlog je: V NAPAD al pa HEJ FORUM.
Uporabniški avatar
 editor
#26063
Uuuuu hudo skoraj kot onadva na " A je to! "

:D :D :D

editor :twisted: :twisted: :twisted:
 dpop
#26069
editor napisal/-a:Uuuuu hudo skoraj kot onadva na " A je to! "


:lol: :lol: :lol: :lol:

Sicer je pozdrav Pat-a in Mat-a malo drugačen...
ampak... primerjava.... jaoooooooo :lol:

SlikaSlika

1243 Darko

P.S. Čeprav je pa res... važno je da je "znak" razpoznaven...
in da si ga ljudje zapomnijo... koliko je smešen ali pa
pameten.... WHO CARES :wink:
 mojA
#26083
Se mi zdi, da sva se s Fricem v nedeljo okoli 14.00 na Pst-ju med Koseškim bajerjem in drugim mostičkom srečali z dpopom in tmp.
Pozdravla sem takole: :shock: :shock: :idea: in smo bili že mimo.
Predlagam dvig leve roke s stegnjenim kazalcem in sredincem v obliki V - viktorija. Zvočnih efektov (razen nekontroliranih) nisem vedno sposobna. Torej - če bi bili o TF pozdravu že dogovorjeni, bi bila sigurna, da sem srečala tmp in bepopa, katerega nikoli nobena ne pozdravi.
 dpop
#26089
mojA napisal/-a:Se mi zdi, da sva se s Fricem v nedeljo okoli 14.00 na Pst-ju med Koseškim bajerjem in drugim mostičkom srečali z dpopom in tmp.


Za tole nedeljo sem prepričan da NE! (Izola PRESS) :wink: :wink:


mojA napisal/-a: ...bepopa, katerega nikoli nobena ne pozdravi.


Saj se človek navadi, da te NOBENA ne pogleda... dokler si mlad, se še
malo sekiraš, potem na stara leta pa... :lol: :lol: :lol:

Če pa (me) bo katera pozdravila... ni problema... ne grizem (več) :lol:

1244 Darko

P.S. Do spomladi ko se začne (moja) tekaška sezona se
bom pa tudi jaz "naučil" tega novega pozdrava :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#26292
editor napisal/-a:Uuuuu hudo skoraj kot onadva na " A je to! "


Editor, imaš ostro oko in smisel za podrobnosti! Čestitke! :twisted:

Torej, kot eden od pobudnikov predloga za TF pozdrav je skrajni čas, da obrazložim, kaj po mojem predstavlja:
1. Stisnjena leva pest v višini rame: ponavadi tečemo po desni, zato pozdrav mimotekoči lahko opazi. Pest je preprosto narediti, dvigniti jo za 30 cm više pa ne podre gibalne sheme teka. (pozabte na sikrit hedšejking a la Monty Python ). Victory znak je že preveč nabit s pomenom zmage in bi lahko pomenil tudi izzivanje.
2. Zvočni signal, posebej po klancu navzgor ali pri tempih nad 3min/km je pogosto predvsem sopenje, in za primeren vzklik ali muuuk pač ni zraka. Predlagam, da se ga opusti. Če je pretemno, je tako vseeno, kdo ti gre nasproti: prilik za druženje bo kasneje še dovolj.

Dpop, hvala za koncizno sliko, na kateri pa je moj ostri pogled nekam odpihnilo. Sicer pa predlagam, da v bolj kontroliranih okoliščinah pripravimo fotošut, kjer bi pozdrav natančno opredelili.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 editor
#26339
Ej Pegaz si tole dober opisal! Za tek bi bil pozdrav ok, za analizo
bi bilo pa lahko kaj takega :D :D :D :D


Slika

editor :twisted: :twisted: :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA