Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 H2O
#10496
filipid, pridružujem sem vsem dobrim željam. želim ti čim hitrejšo ozdravitev.
Uporabniški avatar
 Barb
#10579
Ja Filipid tudi jaz sem se v petek iz postelje z veliko muko skobacala ravno zaradi tebe.Vedla sem,da bi ti to z lahko in vsem veseljem storil,če bi le lahko.
In ker ti ne moreš,sem jaz smuknila v tekaške copatke in odbrzela v Grosuplje,ap pol še v nedeljo v Logatec.
Pa da ne bo kdo mislu,da sam na tekme.Tudi včeraj,ko sem tekla po rožniku sem se spomnila nate,kako bi ti lahko prenesla zvok čivkanja ptičkov z rožnika,tja v KC med tisto sivino bolniških stavb.

Še bo čas,da prideš sam poslušat ptičje petje na Rožnik.In ker toliko ljudi vrjame vate,vemo da boš zmogel.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#10580
Helou!
Če parafraziram Arnija:
JUL BI BAK!!
Drugače pa, ne daj se!!
Uporabniški avatar
 miro
#11341
Včeraj ,ko sem jaz tekel na olimpijcu je moja žena s še dvema tekačema -out zaradi poškodb obiskala Filipida.
Kostni mozeg so mu že presadili ,na obisku je bil lahko samo en obiskovalec na enkrat , tako , da mu je moja žena lahko samo pomahala skozi steklo, tekača pa sta ga obiskala in mu izrekla par vzpodbudnih besed. V bolnišnici bo še kakih 10 dni.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 H2O
#11443
miro, če imaš možnost mu prenesi moje želje, da čimhitreje in popolnoma okreva. s filipidom se sicer ne poznava, tudi na tem forumu sem bolj turistična obiskovalka kot aktivna udeleženka skupinskih tekaških seans, vem pa, da je v takem momentu, kot je filipid zdaj, dobrodošla vsaka spodbudna beseda in misel, čeprav od neznanca.
Uporabniški avatar
 Staša
#11485
Miro, a zaupaš kraj, kjer se nahaja? Soba, stavba...
Uporabniški avatar
 miro
#11607
Enkrat sem že napisal , da je na "KC" v Ljubljani na hematološkem oddelku- 6 nadstropje. Vprašaj sestro za Kavčič Franca.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Staša
#13987
Hoj!

Včeraj sem se za minutko ustavila še pri Filipidu v KC. Ravno sem ga še ujela, saj upa, da bo v ponedeljek odšel domov. Zahvalil se je za pozornosti, ki jih je prejel s strani TF-ja (sms-je, pošto...) in komaj čaka, da pride za računalnik, da napiše, kar sedaj razmišlja, da mora napisati, nekaj pa si je tudi zapisal kar na papir, da bo šlo hitreje, saj bo le pretipkal.

Kot zna le Filipid, mi je takoj naštel še vse teke, ki so v prihodnosti in katerih se bomo udeležili... :P

Predvsem pa, vse lepo pozdravlja. Tudi mi tule ga že komaj čakamo, da se vrne med nas, a ne?

Aja, najprej me je pa spodil iz sobe, da sem si nadela masko. :) Sem bila kot dr. Staša iz Urgence. Samo malo je vroče pod njo...

No, Filipid, čaka te pisajoče se poletje...

LP
Uporabniški avatar
 Filipid
#14135
Lepo je prebirati vse te članke, sam to je narobe da jih nisem mogel sproti, ker sem bil v bolnici :( . Ja imaš prav LojzeP, da se Kropraji ne damo kar tako, sploh pa če smo še športniki po vrhu. Tu se kuje vroče železo, ki pa včasih ostane tudi kje drugod in ne samo za okras na oknih ali kje drugod. Hvala vsem, ki ste tekli zame in mislili name na tekaških tekmovanjih :lol: . Fotr vsekakor bom delal na tem da prispevam kakšno zmagovito mesto za tekaški forum :D . Barb ne boš verjela velikrat sem pogledal iz sobe na tvoje delovno mesto in se spomnil nate Slika. Najbolj pa me je presenetila Staša, ko me je prišla obiskat :lol: . Takoj sploh nisem mogel verjeti da je to res. Priznati moram da me je resnično polepšala dan, saj tega nisem pričakoval :lol: . Naj se še na tem mestu zahvalim za dobre in lepe želje ter misli, ki ste mi jih namenili. Naj za konec napišem še mal vtisov iz zdravljenja. Šel sem po dolgi poti, ki je bila včasih težka in ozka. Spoznal sem marsikaj resničnega in se veliko naučil. Žal sem doživel tudi nekaj razočaranj :( . Hematološki oddelek, kjer sem se zdravil imam v malem prstu. Razmere na oddelku so v vseh pogledih z eno besedo povedano katastrofalne. Naše zdravstvo na določenih področjih resnično fejst škriplje. Bolj kot moja bolezen me je v obup spravljal odnos do pacientov. Ker sem po naravi bolj potrpežljive in vztrajnostne sorte me tudi to ni vrglo iz tira. Še dobro da se ukvarjam s športom da sem svojo vztrajnost in potrpežljivost s tem še okrepil. Priznati vam moram da je v zelo težkih trenutkih pomagalo to, da se ukvarjam s športom in sem vse to lažje prenašal. Nekaj pa ste vsekakor tudi vi dragi forumovci prispevali, da je čas lažje in hitreje minil :lol: . Vsem skupaj vam toplo na srce polagam ukvarjate se s športom in cenite svoje zdravje. Ko pridete enkrat v bolnico in vidite kaj vse morate pretrpeti in kaj vas čaka se šele zaveste kaj pomeni biti zdrav. Sam cenim zdravje, a ga bom sedaj še bolj, posebej ko vidiš druge bolnike kako trpijo. To zdravljenje me je naredilo še bolj vztrajnega in močnega, to se zavedam šele sedaj ko pomislim skozi kaj vse sem šel in kaj sem doživel. Upam in želim si da se to ne bo več ponovilo. Toliko zaenkrat. Če pa katerega zanima bolj podrobno pa naj mi napiše zasebno sporočilo ali pa pošlje email. Imejte se radi in prijeten dan še naprej.

Vaš Filipid :D !

_________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA