Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 mojA
#10019
Meni se to zdi zanimivo, rabila bi 4 kom. Mislim, da je tudi za otroke fino, da so del nekakšnega gibanja, da se ne bomo ves čas samo odrasli važili ! 8) Pa še starši jih bomo lažje našli in med seboj se bodo lahko poiskali. Sicer ne vem, koliko otrok tudi kdaj teče na kakšni prireditvi. Pa saj to niti ni pomembno. Jaz sem za TF-ČKOVČKE !
 mojA
#10914
DEJMO, BANDA TEKAŠKA !! :laola

A UBOGE OTROKE BOSTE PA KR NAGE PUSTL? V ENIH UBOGIH NERAZPOZNAVNIH COTCAH!!

SI MAR NE ZASLUŽJO ŠKRLATNEGA SONCA :?: :arrow:

DEJMO SE ZBRIHTAT - KJE JE VAŠ GLAS !!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:
:roll: :roll:
 Lučko
#10918
Men je pršlo na misl, de bi tole Slika delal, de bi Slika dobu, de bi lohka TF drese naroču. Pa je Tjaša rekla :nono: . Močka mi je prou žou :cry: :wink: .
PS
Ne bit tolk huda :lol:
Uporabniški avatar
 gregorb
#10924
Lučko napisal/-a:Men je pršlo na misl, de bi tole Slika delal, de bi Slika dobu, de bi lohka TF drese naroču. Pa je Tjaša rekla :nono: . Močka mi je prou žou :cry: :wink: .
PS
Ne bit tolk huda :lol:


Lučko očitno pa v tem primeru tvoj moto, ki ga maš napisanega spodaj (zgoraj)ne drži! :rol:
 Lučko
#11049
:D :D :D Dži, drži, jz zmorem in v to 100% verjamem :-- , sam Tjaša... :nono:
PS
K n bom več mogu, bo moj moto: verjamem, da sem (nekoč :cry: ) :lol:
Uporabniški avatar
 runner
#11085
Moj dedic bi tudi en dres...

LP runner
Uporabniški avatar
 lojzeP
#11092
Ma Runner, tvoj dedič si ga pe tako zasluži kot noben. 8) 8) 8)

Danes je oddelal, le mladim letom navkljub, korektno svoje delo, pole je moral pa še nas divjake lovit, ki se nam je takoooooooo v cilj ( pa na pivo ) mudilo. :shock: :shock:

Ata, ni kaj, dnar na sonce, pa fanta mal polepšat - da bojo punce potlej bolj nervozne okol hodile :roll:

2x LP
Uporabniški avatar
 runner
#11148
Danes je oddelal, le mladim letom navkljub, korektno svoje delo

ja ... malo ga je zmanjkal proti koncu, malo so mu pljucka nagajala. Ampak lepo mu je bilo in ves je izven sebe, ko slisi da se pripravlja kaksa akcija na TF. Highlight of his day je bil horseburger po prireditvi. Eh kako je lahko razveseliti otroka... :-)

runner
Uporabniški avatar
 vancy_10
#11254
oj!
ja ja... js bi bla srecna, ce bi tut otroc mel od TF majcke!
bi bli usi enaki. :TF) lohk bi se enkrat u eni gostilni dobil in bi se use zmenil.


lp

vancy_10
Uporabniški avatar
 Staša
#11262
vancy_10 napisal/-a:oj!
ja ja... js bi bla srecna, ce bi tut otroc mel od TF majcke!
bi bli usi enaki. :TF) lohk bi se enkrat u eni gostilni dobil in bi se use zmenil.


lp

vancy_10


:shock: :D :D :D Ja super predlog, Vancy! Katero GOSTILNO pa predlagaš?


PS: Klele crkujemo od smeha! :D :D :D
Uporabniški avatar
 tamy
#11280
stasa napisal/-a:
vancy_10 napisal/-a:oj!
ja ja... js bi bla srecna, ce bi tut otroc mel od TF majcke!
bi bli usi enaki. :TF) lohk bi se enkrat u eni gostilni dobil in bi se use zmenil.


lp

vancy_10


:shock: :D :D :D Ja super predlog, Vancy! Katero GOSTILNO pa predlagaš?


PS: Klele crkujemo od smeha! :D :D :D

haha,gostilna,pa vanja... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja gostilno mesec v zaplani.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA