prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
 marjan
#99223
Potrjujem, da je to odlična spletna stran. Kdor želi izvedeti veliko o posameznih gorah, je tu kot na dlani...

Marjan
Uporabniški avatar
 vencelj
#366396
mgza55 napisal/-a:nov pohodniški portal:
https://www.mountainsgeek.com/
:clap:


Zgleda zelo vzpodbudno.
Sem že naredil par "štih prob", videti je kot dobra bližnjica pri načrtovanju planinskih izletov...pa tudi gorskotekaških in/ali trail terenov.
:juhuhu: :lauf:
 TONEK
#366403
Ne vem, kaj je vzpodbudno, Vencelj. Meni se zdi ta portal popolnoma neuporaben. (ali pa ne znam pogledat) Vnesel sem 'zelo zahtevno neoznačeno brezpotje' pa mi je predlagal hrib Mahavšček. :--
Pa tu se nekdo dela norca.
Uporabniški avatar
 vencelj
#366404
TONEK napisal/-a:Ne vem, kaj je vzpodbudno, Vencelj. Meni se zdi ta portal popolnoma neuporaben. (ali pa ne znam pogledat) Vnesel sem 'zelo zahtevno neoznačeno brezpotje' pa mi je predlagal hrib Mahavšček. :--
Pa tu se nekdo dela norca.


:lol: :lol:
Če ne drugega, vzpodbuden začetek. Pričakuje se stalno dopolnjevanje in z dovolj vztrajnosti bo enkrat "špica".
Ali ti je ven vrglo samo Mahavček? Meni je z drugačnimi filtri vrglo ven cca 30-40 rezultatov, celo "našo" Hujsko. Sicer zaenkrat brez opisov, ampak dajmo času čas.
Vizija je: https://www.mountainsgeek.com/our_vision

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 zz topka
#366405
Meni se dopade klik poti, kako do izhodišča. :clap:
( se ne smem spomnit na 6ur Španovga vrha in najino lutanje, kako do izhodišča, bila sva pa od njega oddaljena glih en pikič... :mrgreen: :D )
 rio
#366410
zz topka napisal/-a:Meni se dopade klik poti, kako do izhodišča. :clap:
( se ne smem spomnit na 6ur Španovga vrha in najino lutanje, kako do izhodišča, bila sva pa od njega oddaljena glih en pikič... :mrgreen: :D )



klik do izhodišča imaš tudi na hribi. tisto dolgo številko koordinat (samo številka z vejico) skopiraš v google maps in klikneš na avtota in ti da avtomobilsko pot do tja
 rio
#366419
Ni za kaj :) Mimogrede.....Google maps na telefonih je že tako zmogljiv, da že nekaj časa omogoča glasovno vodenje, če morda še nekdo ne ve. Ima vedno zadnje mape in krožišča, k skoz neki pacajo po cestah. Če te skrbi prenos podatkov si lahko mape iz google maps doma na wifi preneseš za 1 mesec naprej ( nimam pojma čemu ta omejitev) vnos koordinat, direction in klik na avtota in te pripelje direkt do izhodišča z prijaznim ženskim zvokom :). Ja vem, še Teslo treba met, ki zna sam vozit, da se samo zbudiš na izhodišču :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#366420
Ja, to pa že vem, za guglmeps na mobiju.
Ne vem, kako imajo drugi telefoni, ampak moj ima tako, da vklopim prenos podatkov ( no, saj danes imajo skorajda vsi že "večne" pakete, a jast sem še vedno zadovoljna s 500 mega in mi je čisto dovolj, itak je povsod wifi, za ostalo pa imam teh 500 zadosti na voljo...( plačam pa 3,50 evrčke)) samo toliko, da mi poišče in prenese pot. Ko teta začne govorit, kam naj grem, lahko podatke že izklopim in ona vseeno klepeta. :D
Sej, pred 6 leti, ko sva midva lutala po Javorniških Rovtah :lol:, da prideva do Španovga vrha, sva tudi uporabljala navigacijo Garmin ( ne s telefona, ne vem, če je že blo to mogoče takrat) Ma, nas je teta usmerjala po nekih lovskih stezah, da še srna ne bi vedla, kam... :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA