prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
 Siould
#367324
Igrate šport na spletu - E-športi? Verjetno ste že slišali za nekatere, na primer najbolj priljubljeno Fifa. Veliko ljudi zasluži od tega in se tudi zabava. Imam več kot dve leti izkušenj in vsak dan berem o strategijah, bonusih, ocenah igralcev v globusbet.com/sl, kar je zelo koristno za moje izboljšanje. Za zdaj sem ponosen na svoje rezultate in sem dovolj ambiciozen, da nadaljujem s svojimi cilji. Ali si?
 ZinetCavnik
#367349
Od e-športov igram Fifa samo s prijatelji, ker tam veliko bolje poznam igralce. Moja strategija je zelo močna in mnogi me ne morejo premagati. Hvala za informacije, zelo koristne zame.
 Bojana88
#369219
Siould napisal/-a:Igrate šport bet365 na spletu - E-športi? Verjetno ste že slišali za nekatere, na primer najbolj priljubljeno Fifa. Veliko ljudi zasluži od tega in se tudi zabava. Imam več kot dve leti izkušenj in vsak dan berem o strategijah, bonusih, ocenah igralcev na bet365, kar je zelo koristno za moje izboljšanje. Za zdaj sem ponosen na svoje rezultate in sem dovolj ambiciozen, da nadaljujem s svojimi cilji. Ali si?


E športi bodo čez 10 let prehiteli navadne športe :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA