prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 zigzag
#225760
Kaja2737 napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=3ZtVnDjSSuA&feature=youtu.be :clap:


Al Pacino. Hudoooooooo! :clap:
 žabc
#225765
Zigzag, ta fant je dal meni navdih za naslov mojega letošnjega projekta 5x dobrodelni ironman po Sloveniji z naslovom "NEVER GIVE UP" - vztrajaj.si

Mi je ta video pred kratkim dal kar dobro za mislit!
Uporabniški avatar
 zigzag
#226441
Kadar potrebujem kaj na temo lahkotnosti bivanja, si ogledam ta video:

Free Running Inspiration

Atletske sposobnosti in kreativnost nekaterih ljudi me nikoli ne nehata presenečati... :shock:
Nazadnje spremenil zigzag, dne 28 Jul 2010, 12:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Sončka
#226539
zigzag napisal/-a:Kar zigzag išče, to zigzag najde! :D :D :D

Sončka, naslov filma je Himitsu No Hanazono (Moja skrivna zaloga), režiral ga je Shinobu Yaguchi, leta 1997. Glavna igralka pa je Naomi Nishida. Predvajan je bil na LIFFE-ju l.1997. :wink:


Ne morem verjet!! Pa si res našel, čestitam.
Uporabniški avatar
 Sončka
#226540
Zigzag, s to temo si pa sloh zadel v polno. Sem že pozabila, kako je ko nekaj počneš kar tako... iz veselja in užitka: se bo treba spet malo zmigat in dvignt.
Uporabniški avatar
 Tekač 215
#226597
Zdajle sem pregledoval....skoraj vse na tole temo in,kar nisem mogel nehat,ker je res toliko dobrega in res,res navdihujočega,kar ste objavili!!!Mislim,da bo od danes dovolj,da se le kaj malega od tega spomnim,ko bo kakšen slab dan,ali,ko se bo zdelo vse "brez veze",kar se v življenju prav rado zgodi,pa me bo potisnilo naprej in življenje na novo ovrednotilo!!!Res HVALA! Tekač 215 :D
Uporabniški avatar
 zigzag
#226696
Alkimist je zakon! Je tudi moja najljubša knjiga. Sem jo že večkrat prebral, ampak v zadnjih nekaj letih ne. Mislim, da je čas za obnovo. Tokrat spet v kakšnem drugem jeziku...

Sicer pa sem čez vikend gledal tole:

"If You've Never Failed, You've Never Lived."
Nazadnje spremenil zigzag, dne 28 Jul 2010, 12:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#226803
Meni je všeč tvoja tema, že nekajkrat sem razmišljala in delala v glavi sezname najljubših filmov, knjig, ki so naredile name vtis, najljubše glasbe, preveč je vsega za objavo na forumu. V zadnjem času sem naletela na knjige, ki so izšle v okviru projekta Ljubljana, prestolnica kulture in jih nekaj kupila.
Prva, ki sem jo prebrala, je bila Plosk ene dlani Richarda Flanagena. Imela sem srečo, da je bil avtor ravno v Ljubljani. V Kinodvoru so predvajali film, ki ga je sam posnel po tej knjigi, sledil je pogovor z njim, vse skupaj mi bo ostalo v res lepem spominu.
Priporočam tudi Območje nelagodja Johnatana Franzena iz te zbirke. Obe knjigi se, vsaka na svoj način, ukvarjata s človekovo identiteto in pojavi, ki smo jim priča v družbi(družina, izseljenstvo, okolje). Meni sta dali nekaj snovi za razmislek in to je tisto, kar iščem pri knjigah.

Veliko navdiha tudi v bodoče :wink: .

Alenka

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA