prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 Asparagus
#305412
Tudi jaz sem videla tekače v centrih velikih mest in sem pomislila, da bi tisti iz Jelinega članka lahko bili tudi turisti, ki so vajeni teči sredi mesta, so v Ljubljani samo dan ali dva, pa tudi domačini iz centra morajo nekako priti do zelenih površin (kot je že omenil Bobsap).

Vsak ima pravico do svojega mnenja, samo vsako mnenje ni vredno objave v medijih :evil: , sploh tistih, ki jih ljudje plačujemo.
Uporabniški avatar
 Pina
#305419
mah, kr neki....sploh se mi ne da brat članka, ker že na začetku neki filozofira v tri krasne, grem rajš tečt :)
 vlade
#305437
Po prebranem članku, ki se mi zdi neokusen - posebej v zadnjem stavku - sem edini solipsizem zaznal le pri avtorici članka.
Tako je pač pri blogerjih - če zmanjkuje idej si je treba kakšno neoriginalno tudi nasilno izmisliti. Drugače pa vsem medijem upada kakovost in vsi postajajo enotno globalistično trobilo, ki pridno oblikuje in usmerja javno mnenje.
Vsi tekači, ki živite v centru mest in se odpravljate do zelenih površin, bodite obzirni do Jele in njenim somišljenikom in se čim bolj potuhnite, ko tečete mimo lokalov, da ne zmotite ljudi omamljenih od alkohola in nikotina.

LP
 Rok531
#305441
Ko sem članek prebral sem se najprej vprašal kam gre ta svet in naša boga Slovenija, da doktorji znanosti pišejo take bedarije. Potem pa se mi je članek zazdel tako neumen, da bi bil dejansko lahko mišljen samo privabljanju ljudi na stran delo.si in razpravi, kar jim je pravzaprav uspelo :D.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#305545
vlade napisal/-a:Po prebranem članku, ki se mi zdi neokusen - posebej v zadnjem stavku - sem edini solipsizem zaznal le pri avtorici članka.
Tako je pač pri blogerjih - če zmanjkuje idej si je treba kakšno neoriginalno tudi nasilno izmisliti. Drugače pa vsem medijem upada kakovost in vsi postajajo enotno globalistično trobilo, ki pridno oblikuje in usmerja javno mnenje.
Vsi tekači, ki živite v centru mest in se odpravljate do zelenih površin, bodite obzirni do Jele in njenim somišljenikom in se čim bolj potuhnite, ko tečete mimo lokalov, da ne zmotite ljudi omamljenih od alkohola in nikotina.

LP

Pa se ti ne zdi, da je ta vrsta droge alkohol in nikotim ze malo izven casa oz. z njo ocitati je malo zavajajoce in odvraca pozoronost od modernejsih drog in sebicnosti ?
Uporabniški avatar
 RoKo
#305547
Rok531 napisal/-a:Ko sem članek prebral sem se najprej vprašal kam gre ta svet in naša boga Slovenija, da doktorji znanosti pišejo take bedarije. Potem pa se mi je članek zazdel tako neumen, da bi bil dejansko lahko mišljen samo privabljanju ljudi na stran delo.si in razpravi, kar jim je pravzaprav uspelo :D.


Zna biti da bo držalo. Sem nasedel :-- in iskal še njene druge članke, ker me je zanimalo o čem v resnici piše. Napisala ni niti ene pametne in razumljive, očitno pa ji gre dobro, saj drži službo pri Delu. Dobro, da kupujem Delo samo ob četrtkih. Večina na TF že ve zakaj. :wink:
Uporabniški avatar
 RoKo
#305548
Blatni, mokri in še kakšni smo bili v Tombstone Saloonu v Ljubljani po teku trojk dobrodošli. Tudi prej smo se lahko na suhem preoblekli. Nihče se ni zgražal, tudi bežali niso od nas, pa nismo bili ravno dišeče frajlice. Gospa Saints, (komentar) ki je hčerki mašila nos...verjetno je prava svetnica...vedno nadišavljena, bognedaj, da bi njena sveta hčerka zavohala prepoteno telo...moško ali žensko.
 večno mlad
#305569
Po vseh teh komentarjih o članku, pa že mene firbec matra, kaj notri piše. Kar se pa tiče najrazličnejših doktorjev in magistrov, mam pa tako ali tako že dolgo časa svoje mnenje. :shock: Ampak ne nimam časa, ne bom bral.
 Uheeec
#305659
No, ni le Jela-predstavnica Dela, tako kritična do športnikov...

Pred kratkim se je Slovenska hokejska reprezentanca uvrstila na OI 2014 v Sočiju, trenutno pa je malce "neslavno" končala z nastopom na Svetovnem prvenstvu na Švedskem. Vseeno fantom kapo dol, s svetovnimi silami hokeja ne gre češenj zobati, pa vendar najdeš v DELU-sledeč članek-komentar

"Gorazd Nejedly
13. maj 2013 ob 16:42
Ljubljana - MMC RTV SLO
Matjaž Kopitar je zamočil. Če ne drugega, je morda kakšnemu drugemu (bolj nadarjenemu) fantu ukradel del sanj.

Izkoristil je svojo moč. Kljub vsemu je bržčas najboljši selektor in po gorenjsko trmoglav.

Zapis Gorazda Nejedlyja v Delu o selektorju slovenske hokejske reprezentance, ki je na svetovno prvenstvo v Stockholm odpeljal tudi sina Gašperja. "

:clap: :clap: SLOVENIJA :laola
...in naši novinarji, ki ljudem vpihujejo slabo počutje, sovražnost itd.... :argue:
Uporabniški avatar
 Miroslav
#305756
Članek sem prebral in ga bom skušal čimprej pozabiti.
Ker takšen idiotizem ne zasluži moje pozornosti!
:roll:
Uporabniški avatar
 lojze
#306193
Miroslav napisal/-a:Članek sem prebral in ga bom skušal čimprej pozabiti.
Ker takšen idiotizem ne zasluži moje pozornosti!
:roll:

se poplnoma strijnajm in taki bedaki krojijo javno mnenje, sicer nisem iz lj, pa bi bilo verjetno zelo lepo teči ob ljubljanici, verjetno je prej resnica, da so si gostinci prigrabili obalo ljubljanice.
 stari bor
#306196
A je res treba na nestrpnost,če to "inkriminirani" članek sploh je,reagirati z nestrpnostjo.Je pač prostor za družabnost in prostor za telesno aktivnost.Spomnim se pred leti enega vodilnih slovenskih politikov,ki je sredi belega dne,da bi bil (stanu primerno) bolj viden :mrgreen: ,tekel po drevoredu-glavni cesti med Izolo in Portorožem,ki je seveda vrhunska in edina možna tekaška proga na tistem koncu.Da bi se množično tekalo po ljubljanski plaži zato,ker bi se sicer moral vsesti v avto in odpeljati izven Ljubljana..ta je malo bosa.Malo tudi jaz sumim na razkazovanje,kot pri omenjenem politiku,tako da me kakšna pripomba na tek med gostilniškimi mizami ne čudi.Da pa za njimi sedijo tudi ljubitelji zdravega življenjskega sloga,ni posebno presenečenje. :drink

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA