prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
 Lučko
#26711
Se strinjam s tabo Kruno :arrow: Dejo nemoj Plitvički maraton :roll: , izaberi koji lakši :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 matjaz
#26712
:D :D :D priporocam maraton v PADOVI, ki je konec aprila. zares krasen raven maraton, se vec celo spusti se za 45 m. pijaca na vsake 2,5 km. v ene 10-ih vaseh ali mestih pa te vzpodbuja vse zivo, od godbe naprej. Odpeljejo te z avtobusom 42 km ven in teces nazaj v PADOVO.
 dejo
#26715
pozdrav susedu (vidim da si i ti iz varazdina)!

marathon95 napisal/-a:Sve je to ok, ako imaš 50 km tjedno, a to je već gore napisano. Sve ovisi da li je tvoj cilj pretrčati maraton ili imaš neko planirano vrijeme za to.


cilj je pretrcati za ispod 5 sati (to je skoro isto kao i da imam cilj stici do cilja)
gledajuci ciljnu listu ovogodisnjih plitvica vidio sam da ima i sporijih :)
kod priprema za polumaraton radio sam 30-50km tjedno, sad cu to jos malo povecati...

marathon95 napisal/-a:Ja sam sebi za prvi maraton postavio limit 4 sata i držao sam se toga. :mrgreen:


4 sata je plan za drugi maraton (zagrebacki)

marathon95 napisal/-a:O Plitvicama uopće ne razmišljam da bi trčao maraton, dosta je i 16 km.
Prvi maraton je najbolje trčati tamo gdje ima puno ljudi, gdje nikad nisi sam kak god brzo ili sporo trčao, a Plitvice nisu za nekaj takvog.


imam frenda s kojim cu lagano trcati, bitno da dodjemo do cilja za barem 5 sati. na kraju mozemo opaliti trku na zadnjem kilometru :twisted:
nemojte me sad obeshrabrivati!
Uporabniški avatar
 marathon95
#26719
Pozdrav i tebi sused
dejo napisal/-a:cilj je pretrcati za ispod 5 sati (to je skoro isto kao i da imam cilj stici do cilja)
gledajuci ciljnu listu ovogodisnjih plitvica vidio sam da ima i sporijih :)
kod priprema za polumaraton radio sam 30-50km tjedno, sad cu to jos malo povecati...

Točno je to kaj ti veli matjaz. Ako se hočeš prvi put patiti, Plitvice te čekaju svake godine, prva nedjelja u 6 mjesecu, a za "debi" je uvijek bolje neki drugi.
Mi već nekoliko godina idemo busom u Trst na maraton, a to je prvi vikend u 5. mjesecu, pa možeš probati. Trče se 2 kruga.

dejo napisal/-a:4 sata je plan za drugi maraton (zagrebacki)


Za drugi bi preporučio Ljubljana maraton, 2 tjedna poslije ZG, na koji opet možeš s nama, a ako nas bude kao ove godine, idemo busom. Opet su 2 kruga i daleko više trkača nek na zagrebačkom. Samo usporedba, ove godine iz busa nas je trčalo 43 maraton ili polumaraton, a na ZG maratonu je bilo 130 trkača. O detaljima na ZS

dejo napisal/-a:imam frenda s kojim cu lagano trcati, bitno da dodjemo do cilja za barem 5 sati. na kraju mozemo opaliti trku na zadnjem kilometru :twisted:
nemojte me sad obeshrabrivati!


To uvijek možeš probati, ali si nađi šofera, da ne moraš voziti doma. To je inaće lijepi izlet i druženje, ak je vrijeme ok (čak smo se i kupali), a ne kak ove godine (kiša i hladno)
 dejo
#26737
Lučko napisal/-a:Se strinjam s tabo Kruno :arrow: Dejo nemoj Plitvički maraton :roll: , izaberi koji lakši :idea: :wink:


bumo vidli kak budu isle pripreme pa cu odluciti, za sad je odluka plitvice, neka bude patnja :shock:
 dejo
#26738
matjaz napisal/-a: priporocam maraton v PADOVI, ki je konec aprila..


mislim da mi je to malo prerano, da se to tada necu uspjeti spremiti :(
 dejo
#26739
marathon95 napisal/-a:Pozdrav i tebi sused
Mi već nekoliko godina idemo busom u Trst na maraton, a to je prvi vikend u 5. mjesecu, pa možeš probati. Trče se 2 kruga.


razmisliti cu o tome!

marathon95 napisal/-a:Za drugi bi preporučio Ljubljana maraton, 2 tjedna poslije ZG, na koji opet možeš s nama, a ako nas bude kao ove godine, idemo busom. Opet su 2 kruga i daleko više trkača nek na zagrebačkom. Samo usporedba, ove godine iz busa nas je trčalo 43 maraton ili polumaraton, a na ZG maratonu je bilo 130 trkača. O detaljima na ZS


e vidis, ovo je vec jako privlacno! znam da je Lj maraton puno bolje organiziran od zagrebackog (bio sam ove i prosle godine na utrci gradjana u zg).

marathon95 napisal/-a:To uvijek možeš probati, ali si nađi šofera, da ne moraš voziti doma. To je inaće lijepi izlet i druženje, ak je vrijeme ok (čak smo se i kupali), a ne kak ove godine (kiša i hladno)


imam vozacicu :wink:
tako da ta povratak nema problema (nakon maratona se spustamo prema moru na relaksaciju)
Uporabniški avatar
 marathon95
#26781
dejo napisal/-a:
Lučko napisal/-a:Se strinjam s tabo Kruno :arrow: Dejo nemoj Plitvički maraton :roll: , izaberi koji lakši :idea: :wink:


bumo vidli kak budu isle pripreme pa cu odluciti, za sad je odluka plitvice, neka bude patnja :shock:


Moj prijatelj Lučko i ja te čekamo u cilju na pivi :piti: :toast: , normalno ak se požuriš, a ako misliš trčati do popodneva, neznam da je još bude :pivo: .
 Lučko
#26784
To Kruno :lol: , Plitvičkih 16 km je dovoljnih, čak i previše. :roll: :wink:
 dejo
#26786
evo dogovora: ja cu lijepo spremiti dovoljan broj ugodno ohladjenih piva u prtljaznik i kad stignem na cilj castim g. Lučko i g. marathon95!
ok?
Uporabniški avatar
 marathon95
#26791
dejo napisal/-a:evo dogovora: ja cu lijepo spremiti dovoljan broj ugodno ohladjenih piva u prtljaznik i kad stignem na cilj castim g. Lučko i g. marathon95!
ok?


Kao prvo mi nismo gospoda, nek trkači.
Drugo - organizator ima svake godine točeno :toast: pivo, a ako već doneseš budemo potrošili
Treće - a kaj je s zakonom 0,0 :nono: :toast:
Uporabniški avatar
 lunca
#26794
marathon95 napisal/-a:a kaj je s zakonom 0,0 :nono: :toast:


Saj je rekel, da ima vozačico! :driver:
Uporabniški avatar
 marathon95
#26796
lunca napisal/-a:Saj je rekel, da ima vozačico! :driver:


Pivo nosi za nas :toast: , a ne za sebe, a mi vozimo
Uporabniški avatar
 tini
#26800
marathon95 napisal/-a:
Mi već nekoliko godina idemo busom u Trst na maraton, a to je prvi vikend u 5. mjesecu, pa možeš probati. Trče se 2 kruga.


Na zalost je ove godine Trst u drugom vikendu u 5.-om (8.5.) - sto je za mene i moju dream team ekipu za "Tek trojk" nekompatibilno :( .

lptini

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA