prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
#358765
vencelj napisal/-a:Polet:
https://polet.delo.si/dan-mladosti/tele ... je-mozgane


Tole je pa res nepreverjena izjava: "Neumnosti in blodnje, ki se porajajo v preutrujenih možganih, so »pokopale« že marsikoga, ne samo športnika, tudi fizične delavce."

Če ta stavek prenesem v življenje, se vprašam, kdaj je to pokopalo "Dušana Mravljeta" ali morda "Jureta Robiča" ??? Da so pa fizični delavci umirali pri delu pa vedo povedat morda ljudje iz preteklosti, kar pa s športom nima veze. Velika razlika je, če nekaj hočeš storiti, nekaj skoraj nemogočega, ali če te v to silijo drugi in ti nikdar do smrti ne bo uspelo.

Sploh pa mislim, da poizkusi niso primerni, zagotovo pa ne humani, kot navaja članek: "Številne raziskave o zaščitnih učinkih gibanja na možgane so opravili na glodavcih in primatih."

Ampak vseeno, vso spoštovanje do dr. Nade Kozjek. Veliko njenih člankov sem z veseljem prebral. Če sem prav videl, je avtorica tudi tega članka.
Uporabniški avatar
 majcka
#361663
vencelj napisal/-a:
Ampak...ja, jaz se kar najdem v marsičem :wink:


Oja...pa sploh nisem kak hud tekač...pravzaprav sploh ne maram tečt!! :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA