Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 lukkka
#180829
Boste letos kaj spremljali? Če boste ( kljub velikemu številu prireditev ), dirka itak traja za većino tekmovalcev 2 dni, sem pripravil nekaj linkov na svoji strani...

Tokrat se sam podajam na traso, da dam dirko skozi še s 3. vidika - kot član spremljevalne ekipe :D

Vse se začne danes ob 19:00 s startom v Postojni!!!
Uporabniški avatar
 lukkka
#180845
nekaj polenil je kar milo rečeno :wink: čisti zabušant bi bilo bolje :)

manjka motiva, manjka enega zaleta... mogoče je bilo pa lani preveč naenkrat za mene, enega povprečnega rekreativca ;)

ilirska - hm tam bi morali biti pa kar hitro :)
Uporabniški avatar
 lukkka
#180846
aj, dex - imamo plavca - Fredi Virag, nisem štartne liste še gledal - mogoče tudi Fon Marko... ponovno, ne vem - pa čisto možno še kakšen... ob 14h bom v PO pa jih bom že preštel do 19h ;)
 Alek
#180849
lukkka napisal/-a:aj, dex - imamo plavca - Fredi Virag, nisem štartne liste še gledal - mogoče tudi Fon Marko... ponovno, ne vem - pa čisto možno še kakšen... ob 14h bom v PO pa jih bom že preštel do 19h ;)

Je pa ekipa cela plava, pa še v enih par ekipah (Ivan ŽUPEC, Franci HORVAT...) je nekaj naših.
Gremo počasi proti Postojni, da vidimo kako bo kaj letos ta špas.
Uporabniški avatar
 noteko
#181192
David Rihtarič, sicer odlični tekač, se tudi bliža cilju.
Na zadnji časovni postaji na Blokah ni kazal znakov pretirane izmučenosti.
Sedaj že tik pred ciljem v Postojni.
Vsekakor lep uspeh za atleta, ki je uspešno opravil s to spoštovanja vredno preizkušnjo.
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#181208
Ja pa Zvonko Hasemali, ki me je za šalo prehiteval na zimski pohorski ligi je tudi med temi naj frajerji. Zdaj je že v cilju, 3. mesto v svoji kategoriji! Bravo :clap: :cast: :clap:
 Tekačiča
#181230
Sem spremljala Davida na njegovi spletni strani. Bravo in vsaka čast njemu in ostalim. :clap:
Odličen tekač, kolesar..... Kaj še vse bo s totega pubeca?
Uporabniški avatar
 lukkka
#181246
vse je bilo ok, noge sveže, glava malo manj... ustavila nas je poškodba... rentgen ni pokazal poškodb skeleta, tudi živci naj bi bili v redu... samo upamo, da je le nekaj z mišicami... bo treba počakati še na kakšen izvid... da si bomo lahko oddahnili ;)

več o tem kako se je Fredi boril sem že malo napisal tukaj - slikice pa še pridejo, ko se Vili malo spočije :D
Uporabniški avatar
 Štefan
#181249
David ne da si eden najbolših tekačev za mene, tudi med kolesarji si pravi car. Spoštujem te kot izredno dobrega in poštenega prijatelja, dirko sem skoz spremljal prek tvoje internetne strani. Bravo res ni kaj za dodat,kajti rezultat vse pove. :clap: sedaj pa regeneracija :toast:
___________________________________________
Na porazih se učimo, ni vsaka zmaga enako sladka.
Uporabniški avatar
 lukkka
#181438
Seveda si prav vsi zaslužijo pohvalo in čestitke... vsi ki so zgrizli kilometre in višinske metre DOS Extrema, prav tako pa vsi, ki so se podali na pot, a je žal iz kateregakoli razloga niso končali - vložili so ogromno truda v priprave in projekt, verjetno vtrajali do zadnjega, a se jim žal ni izšlo...

Končno sem zbral še nekaj vtisov iz obeh spremljevalnih vozil in dodal nekaj fotk - sem se moral kar malo spomniti kako to gre :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA